IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етропал АД - Етрополе (5EO / ETR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кой сега е номер едно
    грую коментирай

    поздрави
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • тук свободно хвърчащите хартиики са доста малко на брой.
      напред назад нагоре надолу
      после в един момент като ги обере някой няма да има какво да премятаме

      не е препоръка
      успех на всички
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • мда, неликвидна си е, предлагане хич не остана
        не е препоръка естествено

        Коментар


        • Ава аз да си кая че тая артийка от мнооо време си я гледкам.И ся с тая печалбица дет я изкараха ми се чини че интересно разиграване ша има.Ма дет са вика само времето ша ни покаже ко ша са случи.Търпение е му е майката по тая неликвидна акцийка.

          Коментар


          • Нещо забрави, че не е препоръка, да не те поканят на кафе да разясниш каде го си го подочул това. То и аз разни работи съм дочувал, като например това, че си овътрен тука и искаш да бегаш при първа възможност, но не бързам да ги разгласявам.

            Не е препоръка.

            Първоначално изпратено от desperado
            Първоначално изпратено от bertram
            Първоначално изпратено от dex
            кой беше, да си признае
            скок от 6% при падащ пазар, да не става нещо тук??
            то така става в един момент ще кажат готово спазарихме се и цената ще си чака на 2-2.1...с тази ликвидност точно никога.
            тук едно търсене на 10К бройки дига цената на секундата с 10%

            успех
            Aз подочух че скоро е имало посещение в арабските страни, по специално Саудитска Арабия.
            Не знам дали е вярно. Какво ли може да се крие ако е вярно? Знае ли някой неще повече? С този намек на срещата че акционерите може да разчитат на еднократни ефекти ... :-)

            Коментар


            • Днес застанах от север. Малко по индиански(Ташунковски). Мисля че пак ще послезе, независимо от слабото предлагане в момента.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram
                Първоначално изпратено от dex
                кой беше, да си признае
                скок от 6% при падащ пазар, да не става нещо тук??
                то така става в един момент ще кажат готово спазарихме се и цената ще си чака на 2-2.1...с тази ликвидност точно никога.
                тук едно търсене на 10К бройки дига цената на секундата с 10%

                успех
                Aз подочух че скоро е имало посещение в арабските страни, по специално Саудитска Арабия.
                Не знам дали е вярно. Какво ли може да се крие ако е вярно? Знае ли някой неще повече? С този намек на срещата че акционерите може да разчитат на еднократни ефекти ... :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex
                  кой беше, да си признае
                  скок от 6% при падащ пазар, да не става нещо тук??
                  то така става в един момент ще кажат готово спазарихме се и цената ще си чака на 2-2.1...с тази ликвидност точно никога.
                  тук едно търсене на 10К бройки дига цената на секундата с 10%

                  успех
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • кой беше, да си признае
                    скок от 6% при падащ пазар, да не става нещо тук??

                    Коментар


                    • тука по мои сметки още малко и ще изкупим предлагането на нива до 2.40
                      не знам..ако евро(инс,холд,финанс) пуснат от техните .. тогава може да се разводни и да падне надолу цента, но ако не пуснат. останалото сме го излапали за нула време.

                      ако падне мисля да закръгля в портфейла си до 1% от капитала и да чакам


                      !!!това си е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба!!!
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • ее, тука за 3 дни ви оставих, и сте изкупили предлагането , бива ли така

                        Коментар


                        • Грую,
                          направи си тема и се плюйте там с мая.
                          Модераторите спят as usual.

                          Някой се чудеше защо няма големи поръчки в ляво на борд. Видя се, че ако има малко търсене и цената литва с 10%. Затова, който прави пакет си пазари по-лека и по-малко , но капка по капка вир.

                          успех
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Еееееееееее мнооооооооооо грубо я подкарахте бе .Що с тия нерви подхождате.Обсъждайте коментирайте ма без злоба.Нека сички стигаме до правилните изводи без негативни емоции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Maq7
                              Грую, Грую, толкова си елементарен с повърхностните си разсъждения, че няма накъде повече. Хора като теб развалиха качеството на този форум. И затова и най-вероятно интелигентен форумец като BGN няма да пусне и модела си.

                              Като не ползваш модели при инвестирането в акции, какво ползваш бе умник ? На гледачка ли ходиш ? Или по звездите определяш ?
                              Колкото до това ти да направиш DCF, не ме разсмивай: съдейки по писанията ти досега, единствената екселска табличка, която може да направиш е, за да си изчислиш загубите от Еврофутбол.

                              Ето prodigal е дал едно много хубаво и обосновано мнение отдолу, но заради такива като теб, дето само пишат, колкото да трупат някакви мнения там, ще остане незабелязано.

                              Не си прави труда да ми отговаряш. Игнорирах те в темата за Спорт-а, същото мисля да направя и тук.
                              Виж сега, тъпа п.тко недоклатена, която е трябвала да се роди с пишка, но Господ я е дарил с голям клитор - без извинвния, никога не обиждам пръв, но тук направо дразниш с манията си за величие и шибаната си еманципираност, аз мога да направя какъвто пожелаеш анализ, но точно ти не си човека, пред който трябва да се доказвам. Ще се пробвам да ти обясня с прости думи защо ДЦФ анализите не работят, поне не и на родна почва, така както не работи и техническия анализ на Софикс - просто тук говорим за идеален модел, който е абсурдно да се случи в реалната икономика, а специално за БГ и за липсата на каквито и да е било ТОЧНИ изходни данни, а без тях ми е много интерсно до какъв РЕАЛЕН резултат ще стигнеш. Като казах прост пример - ето ти и такъв: колата има датчик за отчитане на това колко километра ми остават с наличния дизел - тази седмица ходих на почивка в Родопите и докато се движех из София ми показваше, че имам 160 км до зареждане, като се качих на магистралата вече ми показваше 200 км до зареждане ( а вече бях изминал едни 15-на километра), а като й сипах още дизел след Пловдив вече показваше, че имам още 600 км до бензиностанция. ДЦФ не отчита нищо друго освен едни входни параметри, които са също толкова елементарно маниполируеми, че разлика от 1% в началото може да ти доведе до разлика от 35 пъти в края - ето ти съвсем набързо и тук едни съвсем елементарни изчисления (щото аз все пак съм елементарен човек):

                              Ако имаме една фирма, която има дневен приход от 100 кинта и всеки ден го увеличва с 1%, то след една година, този приход ще бъде 3 778 лева, ако обаче приемем, че го увеличава с 2%, то след една година ще има среднодневен приход от 137 741 лева или разлика от 35 пъти, само заради промяната на един параметър в началото!!!

                              Затова и предложих- дайте си ДЦФ-ти, изкарайте цената на Етропал на двуцифрени стойности и аз ще ви ги изкарам на трицифрени, като поразместя тук-там началните данни (естествено със съответните логични обяснения за това). ДЦФ не хваща политически риск, финансов риск, рисков мениджмънт, корумция, нагласи на трейдърите, неликвидна борса и т.н. и т.н.

                              П.С. А за разбирането ми от футбол - питай друг твой любимец - Никола, той ще ти обясни на кое място съм във фентъзито - това е нещо като демо на мениджърските умения на играчите във футбола - проект, в който и ти бе поканена, като дори ти предложих да ти платя входната такса, за да не ти е хазарт и да успееш да се развихриш, без да си обременяваш съзнанието с колосалната сума от 20 кинта, но кой защо ти отказа - защо ли? Може би си много силна на думи, но се страхуваш да направиш нещо конкретно - колко типично еманципатско мислене,,,
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Грую, Грую, толкова си елементарен с повърхностните си разсъждения, че няма накъде повече. Хора като теб развалиха качеството на този форум. И затова и най-вероятно интелигентен форумец като BGN няма да пусне и модела си.

                                Като не ползваш модели при инвестирането в акции, какво ползваш бе умник ? На гледачка ли ходиш ? Или по звездите определяш ?
                                Колкото до това ти да направиш DCF, не ме разсмивай: съдейки по писанията ти досега, единствената екселска табличка, която може да направиш е, за да си изчислиш загубите от Еврофутбол.

                                Ето prodigal е дал едно много хубаво и обосновано мнение отдолу, но заради такива като теб, дето само пишат, колкото да трупат някакви мнения там, ще остане незабелязано.

                                Не си прави труда да ми отговаряш. Игнорирах те в темата за Спорт-а, същото мисля да направя и тук.
                                Every passing minute is another chance to turn it all around

                                Коментар

                                Working...
                                X