IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етропал АД - Етрополе (5EO / ETR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз съм на кобос -ама в момента съм си инсталирал -BenchMark BG Trader Демо-та програмата е страхотна в сравнение с кобуса-пълна видимост на поръчките-всички оферти -и в дълбочина-и това е на демото-ще го поразуча още и ще махна дървеният кобус.
    Първоначално изпратено от Hakkinen
    Първоначално изпратено от bertram
    Първоначално изпратено от Пухче
    20 000 в момента са ордер тип айсберг на 2.05 и виждаш 1000бр
    айсберга вижда ли се като такъв през Ксетрата или през алтернативните платформи ..
    питам защото съм с кобос и там не се вижда .. докато не се сблъскаш с него..
    успех
    Навсякъде се вижда само върха на айсберга!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram
      някакви срамежливи 20 000 в ляво ми се мернаха, но май беше само за загатване на интерес около 2.05, ама много ниско тоя интерес .. кой ще им сипе толкова много до там не знам (тука йок-ликвидност) ..пък и както сме се наредили други маймунки преди това на клона...
      както и да е - прибраха я поръката, чак се чудя да не ми се е сторило...
      Сигурно Вожда е бил...
      自由西藏

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram
        Първоначално изпратено от Пухче
        20 000 в момента са ордер тип айсберг на 2.05 и виждаш 1000бр
        айсберга вижда ли се като такъв през Ксетрата или през алтернативните платформи ..

        питам защото съм с кобос и там не се вижда .. докато не се сблъскаш с него..

        успех
        Навсякъде се вижда само върха на айсберга!
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пухче
          20 000 в момента са ордер тип айсберг на 2.05 и виждаш 1000бр
          айсберга вижда ли се като такъв през Ксетрата или през алтернативните платформи ..

          питам защото съм с кобос и там не се вижда .. докато не се сблъскаш с него..

          успех
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • 20 000 в момента са ордер тип айсберг на 2.05 и виждаш 1000бр

            Коментар


            • някакви срамежливи 20 000 в ляво ми се мернаха, но май беше само за загатване на интерес около 2.05, ама много ниско тоя интерес .. кой ще им сипе толкова много до там не знам (тука йок-ликвидност) ..пък и както сме се наредили други маймунки преди това на клона...
              както и да е - прибраха я поръката, чак се чудя да не ми се е сторило...
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • тука стана интересно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex
                  какво ще я правим тая седмица колеги
                  тука вече няма много какво да се прави
                  кой купил-купил, кой продал-продал
                  купувачи и продавачи се разминаваме сериозно..направо караме в обратна посока

                  гледам колега е забил 12К купува на 1.76 , но не знам кой ще му ги пусне до там.

                  успех

                  мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на акции
                  (е ако някой ми пусне 25К броя на 1.50 няма да го върна )
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • какво ще я правим тая седмица колеги

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cymru
                      Bertrame - ти ли хакна тези 2595 броя.
                      странно, но не бях аз
                      аз лапнах малко преди това
                      и да си призная до последно им се чудех на тези 3500 дали да не ги 'оттърва' собствениците им от тях..

                      успех
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Bertrame - ти ли хакна тези 2595 броя.
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Хубав акция се очертава ... не е препоръка

                          Коментар


                          • Бат Груйо в Дарик финанс мнооо добре обесняват как най-малко засегнато от кризата е тоя тип производство в България и как редовно си получават парите от Министерството на здравеопазването.Дали април дали май,юни или юли па ко ще и август да е важното е да се осъществи сделката.А Еврохолд щом са го решили ще стане.Въпрос на търпение само.

                            Коментар


                            • Пък и тая грипна епидемия каква услуга само им прави! Дали им се е повишил оборотът?

                              Коментар


                              • Ташунко няма ли да яхнеш мустанга и да препуснеш към Етропол кория - на великото сборище на следовниците на Маниту.
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X