IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етропал АД - Етрополе (5EO / ETR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Етрополе на полуфинал за купата на България - и това ако не е сигнал за якия ЪЪЪЪЪЪп по позицията Не знам какво чакат повече, утре очаквам огромни ордери вляво, изчезване на поръчките вдясно и поне едно прекъсване за аукцион
    Апропо, какво стана с продажбата, нали тук едни хора ми обясняваха по научному, като за проЗ човек като мен, с едни дцф-и, как цена от 3 кинта към март е невъзможно да не стане - къде е цената сега? Къде е продажбата? Кой излезе с по-точна прогноза - аз, простичкият и неук човечец или кУрифеите с дцф-те, дето поради ниското ниво на публиката, не посмяха да ги покажат...
    Успех на държащите (без ирония), но все пак не забравяйте, че сте на БФБ, а тук много неща, които са типични за белите борси и компании, не важат.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от puf paf
      Първоначално изпратено от bertram
      уау егати кюфтето 249 000 бройки
      !?!
      Все пак идва краят на тримесечието.
      Въпреки това обема е огромен ... това са ~ 5% от капитала.
      Подобен оборот (312К) е имало само веднъж преди около 2 години.
      странно.
      при всички случаи това заковава средната цена за доста голям период на около 2.30
      в контекста на мераците за продажба е много интересно.

      поздрави

      не е препоръка за покупка или продажба на акции
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram
        уау егати кюфтето 249 000 бройки
        !?!
        Все пак идва краят на тримесечието.

        Коментар


        • уау егати кюфтето 249 000 бройки
          !?!
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • тука станах като free1969 в темата на химко .. егати

            спирам да пиша
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • ...
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • ....
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Да, мисля че си правят някви репа с тези акции и затова така си ги разменят.
                  Затваря се репото през 2 седмици и веднага пак се отваря, така кредитиращата страна си прибира лихвата.
                  bertram, следи и ОТС пазара че да си по-подготвен занапред

                  http://www.bse-sofia.bg/?page=OTCtrades

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram
                    цитат от инвестор.бг
                    ...
                    През миналата седмица Еврофинанс и Еврохолд България съответно са увеличили и намалили акциите си в Етропал, като са преминавали границите от съответно 5% и 65%.
                    ...
                    някакви мижави бройки си прехвърлят един на друг и се чудя какъв е смисъла - края на тримесечие и година са далеч...за чий го правят...не знам.
                    да бяха някакви стотици или десетки хиляди бройки да речем, че структурират портфейл, а то сигурно няма 5К броя общо.
                    от единия джоб в другия?

                    някакви идеи?

                    успех на всички

                    Ти пък, нещо си проспал миналата седмица Неофициалния. Едни 6,7% се премятат насам натам от известно време, вероятно между тях. Така или иначе няма нищо общо с търговията. Еврохолд са имали 67,46% към 30.09, така че няма как дори да се доближи бройката изтъргувани през периода, че да минат под 65%.

                    А това че Инди е преместил шатрата не изненадва никой в този форум, но става дума за много малко бройки, ако е вярно Хубавото е че индианците бивакуват на едни и същи места обикновено, иначе са си номади по душа. Аз по 2-3 позиции по-уседнала култура се опитвам да развивам.

                    Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Майната
                      а бре вие двамата ) и мажоритарите да не си ги менкате ) и да се кефите бре )
                      майна аз съм само у лево има време за у десно
                      успех
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майната
                        а бре вие двамата ) и мажоритарите да не си ги менкате ) и да се кефите бре )

                        Абе като се замисля мой и да си прав хахахах.Знае ли човек кой продава тук Игра да става

                        Коментар


                        • а бре вие двамата ) и мажоритарите да не си ги менкате ) и да се кефите бре )
                          Умереният риск винаги печели ! ))))))

                          Коментар


                          • Какво да кажа ...хубава акция ама супер неликвидна.Поразпродадох малко с триста зора при средна доходност около 23 % .Ще изкочи заека тука ама трябва мноо търпение.Аз поизлязох тука за да зъвъртя другаде повечко спекула.За всеки случай ще се наредя отдолу ако някой пусне.Ако не стане здраве да е ще въртим спекула другаде Останалия пакет ще си го чакам да го разтоваря при продажбата ако не ме изненада некой с цена дотогава

                            Коментар


                            • цитат от инвестор.бг
                              ...
                              През миналата седмица Еврофинанс и Еврохолд България съответно са увеличили и намалили акциите си в Етропал, като са преминавали границите от съответно 5% и 65%.
                              ...
                              някакви мижави бройки си прехвърлят един на друг и се чудя какъв е смисъла - края на тримесечие и година са далеч...за чий го правят...не знам.
                              да бяха някакви стотици или десетки хиляди бройки да речем, че структурират портфейл, а то сигурно няма 5К броя общо.
                              от единия джоб в другия?

                              някакви идеи?

                              успех на всички
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Тези неща ги има отдавна в останалите платформи и наистина вече е време всеки да се позамисли и вместо да си плюе по форумите кобоса при всеки удобен случай, да се огледа за някоя от алтернативите... вече не са малко

                                P.S. Извинявам се за offtopic-а!
                                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                                Коментар

                                Working...
                                X