IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • prascho, vsichki chakame takiva kato teb da se iznesat

    Коментар


    • Abe te i drugi nesta kupuvat. I kakto kazvat njakoj, tova ne e preporuka

      Коментар


      • ами ти се възползвай ,аз се изнасям от борсата докато кризата отмини , а това този път няма да е толкова скоро ми се струва


        Това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него освен извънземните

        Коментар


        • Първоначално изпратено от justpassingby
          EVALA na porednizite, jako vi fintiraha, kato gledam koj kupuva se kefja maksimalno, sega se presjava senoto ot pljavata!
          и аз да кажа, че сме на едно мнение. а ме кефи, че Елана купуват фазер в момента

          Коментар


          • EVALA na porednizite, jako vi fintiraha, kato gledam koj kupuva se kefja maksimalno, sega se presjava senoto ot pljavata!

            Коментар


            • Kojto se strahuva ot statii ne e za tazi rabota!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя)
                Първоначално изпратено от justpassingby
                Kogato baluzite sa panikjosani IGRACHITE se vuzpolzvat! Staro pravilo za pravene na pari
                май...за първи път съм съгласна с твое мнение))поздрави
                май ще има още ден-два такиз.. "спекуланти"...
                .. После нещата ще си дойдат на мястото...
                Поздрави..
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от justpassingby
                  Kogato baluzite sa panikjosani IGRACHITE se vuzpolzvat! Staro pravilo za pravene na pari
                  май...за първи път съм съгласна с твое мнение))поздрави

                  Коментар


                  • ostavi posrednicite ami i kobosite su6to pazaruvat,
                    no s tezi statii uspjaha da srinat pazara.
                    6te im trjabvat dosta pari za da go vuzstanovjat.

                    Коментар


                    • Kogato baluzite sa panikjosani IGRACHITE se vuzpolzvat! Staro pravilo za pravene na pari

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Gledam, che na njakoj posrednizi im se otvarja apetit pri tezi niva.

                          Коментар


                          • Аз ще се върна към темата...сега изгледах един хубав филм за любовта и прошката, и това колко странен може да бъде животът понякога (the painted veil се казва, препоръчвам го на всички, които не са го гледали), та ми дойде вдъхновението и некакво такова вътрешно усещане се зароди за утрешния ден (днешния вече де):

                            Какво е морето - зелено!
                            Какво е небето - зелено!
                            Какъв ше е Софикса - зелен!

                            Коментар


                            • и на колко ги купи, драги "спекуланте" - на 30 кинта ли? А наясно ли си, че те 30 стинки не струват?
                              И не мисля, че ти си човекът, който може да ми дава препоръки.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Ей,Глупчо направи най-после разлика между инвестиции и спекула . Достатъчно "старо куче" си за да си забелязал разликата.Поне те признах за Старо куче,надувай се пред младоците и дерзай.Не си продавай 100 те акции на фармата, това е препоръка,ще спечелиш !
                                Успех Ваше Пресветло Преуспяващо Самовъзхваляващо и Самоопределящо се Величие!

                                Коментар

                                Working...
                                X