IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "If a little money does not go out, great money will not come in."
    Confucius

    "I never attempt to make money on the stock market. I buy on the assumption that they could close the market the next day and not reopen it for five years." Warren Buffett

    Коментар


    • Първоначално изпратено от takiteasy
      Прасчо ако си се панирал бегай! :-) Айде...чао!
      Да бега я.На някой им се е прияло панирано свинско и ще го схрускат.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Прасчо ако си се панирал бегай! :-) Айде...чао!

        Коментар


        • hahaha всички тези глупави приказки са като , моля ви стоите че ме е страх сам в ъгъла , истината е че вече други правила движат пазара , а не логиката , правила които в световен машаб са доказали ,че могат да причИнят огромни щети , неща обобщени с домата ....ПАНИКАААААААААААА
          Prascho, ti si mnogo po-glupav ot prase.

          Коментар


          • hahaha всички тези глупави приказки са като , моля ви стоите че ме е страх сам в ъгъла , истината е че вече други правила движат пазара , а не логиката , правила които в световен машаб са доказали ,че могат да причИнят огромни щети , неща обобщени с домата ....ПАНИКАААААААААААА

            Коментар


            • инветора се скапа нещо

              Коментар


              • Aaa, i ot takiva hora ima nujda, az napararih tuk tam promozionalno

                Коментар


                • Че ще изгонят от пазара точно хората, които нямат идея какво движи цените на акциите, но са чули че има далавера и за това са тука е факт.

                  Това е доста полезно. Явно са преценили, че подобен род хора не разбират от намеци и затова им го казаха направо – “Махайте се, не сте желани тука”

                  Успехи
                  Ili s drugi dumi "Get the fuck out of my house"

                  Коментар


                  • Че ще изгонят от пазара точно хората, които нямат идея какво движи цените на акциите, но са чули че има далавера и за това са тука е факт.

                    Това е доста полезно. Явно са преценили, че подобен род хора не разбират от намеци и затова им го казаха направо – “Махайте се, не сте желани тука”

                    Успехи

                    Коментар


                    • аз вземам кеша и бягам кой каквото иска да вкарва само да не си го вкара.........ще послушам съвета на една дама за черен хайвер девойки от син сити и ново Q7.
                      Достатъчно съм на зелено , борсата няма да избяга в крайна сметка , като се налодуват някой пак ще захапя



                      P.s това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него освен извънземните

                      Коментар


                      • Skoro ste se poqvqt qki support levels po dosta pozicii

                        Hubavo e da izprevarish dvizenieto.

                        Коментар


                        • Оптимизъм? Да, ако гледаме графиките на монитора с главата надолу......

                          Коментар


                          • Primer - CHIM - padna do 15,9 na 15,5 se pojavi suport i sega oburna trenda kojto prodal na 15,9 prodal, negova greshka

                            Коментар


                            • Сега хората влизат, тука прасчо ми заизлизал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prascho
                                ами ти се възползвай ,аз се изнасям от борсата докато кризата отмини , а това този път няма да е толкова скоро ми се струва


                                Това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него освен извънземните
                                Tochno tova mi beshe misulta - obiknovennia igrach se iznasja po vreme na niskite niva i vliza na visoki, fondovet enapraviha obratnoto, abe maj v BG pochvat da se izgrajdat i profesionalisti sred fondovite menidjuri! Dobre, dobre Stava zabavno!

                                Коментар

                                Working...
                                X