IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имаше леко бичешко изсумтяване.Дано не ми се е причуло.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • НЕ СМЕ СИ ДОВЪРШИЛИ ТРЕТАТА ВЪЛНА , а за целта трябва да пробием 2000-цата! :-))

      Успех на всички! ;-))

      Коментар


      • Izpolzvaite forward multiples .............................

        Коментар


        • NE znam za borsata kato cqlo, no ima mnogo kompanii, koito sa na promocionalni niva (stava duma za kachestveni kompanii). Uspehi i ataka

          Коментар


          • Надявам се да е така.Поне до следващото нашествие на овце и зайци.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Място и основание за оптимизъм на БФБ има. Сега борсата ще бъде напусната от дилетантите и хората със стадно поведение, които не са си направили труда поне мънично да прочетат за отчети, коефициенти, оценки и т.н. Виждам ги пренасочени към тотализаторите, Еврофутболи и други подобни. Все пак от футбол разбира почти всеки. ИП ще бъдат значително по-отговорни, защото вече ще е по-трудно да се печели от манипулираната маса, а по-лесно от подценени позиции. Всеки играч, който до момента е разчитал на голия си оптимизъм, ще трябва да инвестира в себе си и самообучението си.
              Оптимизъм инвеститори!
              БФБ вече става нормална борса.

              Успех и извинения, ако съм разрушил нечии илюзии.

              Коментар


              • хехех бягай да спиш, че утре наистина ще е тежък ден за теб - това да избереш едно решение от общо 151 си е тежък психически труд, хлапинoто ))
                Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kif
                  Първоначално изпратено от prascho
                  спете спокойно деца ,каквото имаше да става вече стана мисля че още утре доста от така наречените от някой "секси" дружества ще поемат полека нагоре

                  P.s не е препоръка за покупка или продажба
                  хахахаха - ти ще ме убиеш - да не си си оттеглил вече поръчката от Капман - това ти е 151-то решение )))))


                  Michelangelo, аз те питах за твоето мнение - ти да изтълкуваш 2-те цитирани новини - защото ако се съгласиш, че едната информация е неистина то тогава се съгласяваш, че едната информация е манипулативна ;-)

                  капман си е капман хлапе говоря за индивидуалните ми инвестиции ,бягам да спя то е ясно ,че някой сън не ги лови и ги разбирам

                  Коментар


                  • киф, естествено че поне едната е манипулативна, абе кога между десет истини пробуташ некоя невинна лъжа, тя също се взема за истина понекога
                    може да има некоя печатна грешка Киф, стават тея работи по вина на интернета

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham
                      Първоначално изпратено от takiteasy
                      ...Средноинтелигентният инвеститор едва ли мисли, че последствията от тези изказвания не са били предвидени от техните автори. Което би значело чиста проба манипулация! Ако ли пък изказващите се не са предугадили, какво ще се случи след тези техни изявления значи, че меко казано са непрофесионалисти, застрашаващи интересите дори на собствените си клиенти...
                      И какво точно ще се опитат да обяснят на лекцията...че това е за добро!!! Или просто са се постреснали от отзивите решиха да поизплакнат очите, че се получи лошо!
                      И двете.Да се цитират имената на "Югоагент"и "Лайфчойс" си е чиста олигофрения.
                      Именно, подобна аналогия с дружествата на БФБ, повечето, от които са от голямо значение за икономиката и се развиват отлично е меко казано неуместна. Едно е да кажеш на хората как не трябва да се бърка хубава акция и скъпа акция, а друго е да говориш за балони, пирамиди и ред подобни глупости!

                      Като чета мненията на някои от участниците от последните дни, вероятно са били прави, че част от “инвеститорите” разбират капиталовия пазар само като ЪП, ЪП и олеле мале ле и е най-полезно да си тръгнат, но с подобни изказвания трябва да се внимава по принцип, защото пазара означава преди всичко доверие!

                      От мен лека нощ.

                      Успехи в инвестирането

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Daddy Yankee
                        Първоначално изпратено от Императорът
                        Мале-мале - ще стана и аз един лектор... тема на лекцията "Кои акции са секси и как да запазим спокойствие по време на корекция"... и понеже съм специалист и по двете подтеми, входът ще е 18 кинта. :-)
                        Как ги докара 18 кинта, ДДС ли слагаш?
                        Ми примерно... що да са 20 кинта или 15, а не 18? Може да съм насъбрал цяла пачка Разбойници и да искам да се оттърва, връщайки ги като ресто... ;-)
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prascho
                          спете спокойно деца ,каквото имаше да става вече стана мисля че още утре доста от така наречените от някой "секси" дружества ще поемат полека нагоре

                          P.s не е препоръка за покупка или продажба
                          хахахаха - ти ще ме убиеш - да не си си оттеглил вече поръчката от Капман - това ти е 151-то решение )))))


                          Michelangelo, аз те питах за твоето мнение - ти да изтълкуваш 2-те цитирани новини - защото ако се съгласиш, че едната информация е неистина то тогава се съгласяваш, че едната информация е манипулативна ;-)
                          Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                          Коментар


                          • При толкова фенове на мечки,зайци и корекции ме е страх да кажа какво следва.Ще ме обявят за еретик.......може и на клада да ме изгорят.
                            абе тука сме у темата за Оптимистите, Graham, я затва си позволих да се майтапа посред нощите

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от kif
                                Michelagelo, ти като верен защитник на Инвестора, би ли внесал светлина - кое е истина, че на 22.10. има затягане на режима и дори спиране на репо-сделките или че от 22.10. до 31.10. банките са отпуснали рекордни суми по тези сделки?
                                една от двете информации е откровена лъжа - коя е тя?
                                Е виж тук трябва да се обърнеш към Мариян най-вероятно, сигурен съм, че ще ти даде задоволителен отговор.

                                Но да ги вкарваш в някакви схеми и конспирации за мен е меко казано смешно. Според мен специално Investor.bg винаги е гледал да бъде в полза на дребните акционери. Дори самият форум, в който пишем е доказателство за това, че ти се дава право на глас, който може да бъде чут (дори само това, че Мариян дава възможност да зададете въпросите си към мажоритари на дружества като Химимпорт, Синергон холдинг,... и включването на ДВИ-та като Даниела Пеева, Николай Митанкин,... във форума показва желанието на Инвестор-а да бъде максимално неутрален източник на информация).

                                Коментар

                                Working...
                                X