IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • спете спокойно деца ,каквото имаше да става вече стана мисля че още утре доста от така наречените от някой "секси" дружества ще поемат полека нагоре

    P.s не е препоръка за покупка или продажба

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
      нека да видиме Енемоната как ще я пласират.
      Graham, да ти кажа за кво да гледаме видени картини тя е ясна работата от тоя кеш, от тая юнашка корекция как мислиш, какво следва
      При толкова фенове на мечки,зайци и корекции ме е страх да кажа какво следва.Ще ме обявят за еретик.......може и на клада да ме изгорят.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • нека да видиме Енемоната как ще я пласират.
        Graham, да ти кажа за кво да гледаме видени картини тя е ясна работата от тоя кеш, от тая юнашка корекция как мислиш, какво следва Любопитно да видиме наистина параметрите както казваш, чекаме с нетърпение да видиме, па я като гледам от елана са си прогнозирали пласмента на около 16.40 стига да не съм убъркал в сметката от прогнозната им капитализация да сметна прогнозната цена за акция но елка е тва, некой път не улучвам некой бутон и се чуда защо не смета

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
          „Има ли истерия на БФБ-София? „Нужно“ ли е охлаждане на страстите? Какво можем да очакваме от предстоящите IPO-та?“
          Graham, тва заглавие убаво, вика големото куче, ама по-убаво щеше да е така:
          „Има ли истерия на БФБ-София? „Нужно“ ли е охлаждане на страстите? Какво можем да очакваме от предстоящите елански IPO-та?“
          само една дума е разликата според него но кво е една дума измежду десет
          Така,така.PR да става.Ама нека да видиме Енемоната как ще я пласират.Да и видиме разните П/Е-та и други такива.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Daddy Yankee

            Как ги докара 18 кинта, ДДС ли слагаш?
            според мен е сложил 3 лв. за Фонд ПКБ ))
            той се грижи за колегите си от Елана ;-)
            Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

            Коментар


            • "Таксуна" сам смята, Импито затва е спокоен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът
                Мале-мале - ще стана и аз един лектор... тема на лекцията "Кои акции са секси и как да запазим спокойствие по време на корекция"... и понеже съм специалист и по двете подтеми, входът ще е 18 кинта. :-)
                Как ги докара 18 кинта, ДДС ли слагаш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham
                  Първоначално изпратено от Императорът
                  Мале-мале - ще стана и аз един лектор... тема на лекцията "Кои акции са секси и как да запазим спокойствие по време на корекция"... и понеже съм специалист и по двете подтеми, входът ще е 18 кинта. :-)
                  Няма ли да поканиш от Елана "ко-водещи"?
                  Да-да - та после да ми бръкнат в касичката с приходите... ;-)
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • „Има ли истерия на БФБ-София? „Нужно“ ли е охлаждане на страстите? Какво можем да очакваме от предстоящите IPO-та?“
                    Graham, тва заглавие убаво, вика големото куче, ама по-убаво щеше да е така:
                    „Има ли истерия на БФБ-София? „Нужно“ ли е охлаждане на страстите? Какво можем да очакваме от предстоящите елански IPO-та?“
                    само една дума е разликата според него но кво е една дума измежду десет

                    Коментар


                    • Michelagelo, ти като верен защитник на Инвестора, би ли внесал светлина - кое е истина, че на 22.10. има затягане на режима и дори спиране на репо-сделките или че от 22.10. до 31.10. банките са отпуснали рекордни суми по тези сделки?
                      една от двете информации е откровена лъжа - коя е тя?
                      Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът
                        Мале-мале - ще стана и аз един лектор... тема на лекцията "Кои акции са секси и как да запазим спокойствие по време на корекция"... и понеже съм специалист и по двете подтеми, входът ще е 18 кинта. :-)
                        Няма ли да поканиш от Елана "ко-водещи"?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Мале-мале - ще стана и аз един лектор... тема на лекцията "Кои акции са секси и как да запазим спокойствие по време на корекция"... и понеже съм специалист и по двете подтеми, входът ще е 18 кинта. :-)
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                            Ветре ако съберат Капманите и Еланите на ринг бих дал не 15 а 50 кинта
                            И даже още по-интерсно може да стане ако и публиката се включи мисля, че тогава таксата нема да има никакво значение Graham
                            Малиии то ще стане като съветски филм за войната.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Ветре ако съберат Капманите и Еланите на ринг бих дал не 15 а 50 кинта
                              И даже още по-интерсно може да стане ако и публиката се включи мисля, че тогава таксата нема да има никакво значение Graham

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Daddy Yankee

                                Все се надявах да не е така
                                ами виж това по-долу и сам прецени!

                                Вместо да участват в IPO-та и увеличения, спекулантите покриват репо-сделки
                                От: Мариян Йорданов
                                mpy@start.bg
                                22.10.2007 08:36

                                Три от четирите банки, сключвали репо-сделки срещу акции, затегнаха условията си или спряха да сключват нови репо-сделки, показа проучване на Investor.bg.
                                http://www.investor.bg/?cat=5&id=56178

                                Над 13 млн. лв. взеха спекулантите от репо-сделки през октомври
                                От: Весела Мичева
                                v.micheva@investor.bg
                                05.11.2007 13:33

                                Нови 5,74 млн. лв. взеха спекулантите от репо-сделки за последните шест работни дни на октомври, което е по-висока стойност от тази за целия месец август, когато спекулантите взеха 5,67 млн. лв. Общо за октомври месец кредитирането срещу акции възлиза на 13,3 млн. лв.
                                http://www.investor.bg/?cat=5&id=56767

                                П.С. Michelangelo, днес вече ти казах нещо или ти си от тези, за които спимена B.Graham?
                                Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                                Коментар

                                Working...
                                X