IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Aide sega tezi deto vchera prodavaha, dnes kupuvat

    Nai-mnogo korigiraha realno ocenenite kompanii, koeto gi pravi v momenta podceneni ...

    Aide bicheta pokazete kakvo mozete ...

    Коментар


    • На БФБ започва процеса на отсяване на зърното от плявата Оттук нататък компаниите с добър фундамент и переспективи ще растат стабилно, "измислените герои" и "балоните" ще подскачат още известно време (вероятно още два-три месеца), след което ще се пльокнат за дълго

      Коментар


      • Взеха да позеленяват позициите, което ми вдъхва оптимизъм. Приготвил съм кеша, само да хване посока. Притеснителното е, че корекцията трая много кратко и с малки обеми - не можа да се изчисти добре пазара.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fontus
          Първоначално изпратено от Диагностик
          Сега борсата ще бъде напусната от дилетантите и хората със стадно поведение
          На борсата винаги ще има стадно поведение, защото всеки си мисли, че е извън стадото, но очаква останалите да бъдат стадо и действа според това очакване.

          Ако се появи авторитетен технически анализ, на който хората вярват, дори аз и да не му вярвам, най-добре ще е да го имам предвид, защото той ще се изпълни. Не защото е смислен, а защото останалите му вярват. Ако някой авторитетен каже, че има балони, и хората му повярват, дори аз и да не му вярвам, най-добре ще е да го имам предвид, защото борсата ще се срине. Не защото наистина има балони, а защото хората си мислят, че има балони.
          Много правилни разсъждения.Като се има в предвид,че нищо не става случайно има хора ,които ще извлекат дивиденти от подобно стадно поведение на масите.Ситуацията си има и положителна страна,корекцията е здравословна,всякога когато е без съществен фундамент,особено когато е предизвестена от технически анализ.В крайна сметка това са моменти ,които се случват един,два пъти в годината и са добре дошли са играчите...

          Коментар


          • Аз какво ви казах вчера за Памплона и биковете. Хората не си правят майтап, само рога се виждат, да видим кой ще бяга най-бързо напред.

            Коментар


            • Prascho e na barbekiuto, znaesh li kak priqtno uhae ........

              Коментар


              • Aбе къде е Прасчо, къде е Прасчо - да не е приритал ?

                Коментар


                • Iz4eznaha mo6ocite ,kotkata li gi izlovi ne znam

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kalo
                    Първоначално изпратено от Aladdin
                    От сутринта 165 е играч, 107 го излових ко върши и с кой го върши ))
                    А пък 130 днес прави пари.

                    Като цяло цените се стабилизират бих казал, че от утре може и да има покачване ))

                    Не е препоръка.
                    Успех
                    Ти заеби борсата, кажи как си с нервите че вчера беше приритал. Я по-кротичко. И се забавлявай повече и ще видиш, че няма да сбъркаш.
                    Ами ще видим поне виждам, че 165 има интерес към моите ще седя и ще го гледам от страни за сега ))
                    Не е препоръка.

                    Коментар


                    • Диагностиков - стадното поведение е вродено у хората. Неизкоренимо е.

                      Инак и аз мисля, че преодоляваме корекцията.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Днес на какво се набляга в покупките!?

                        На застрахователи.

                        Защо ли!?...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Aladdin
                          От сутринта 165 е играч, 107 го излових ко върши и с кой го върши ))
                          А пък 130 днес прави пари.

                          Като цяло цените се стабилизират бих казал, че от утре може и да има покачване ))

                          Не е препоръка.
                          Успех
                          Ти заеби борсата, кажи как си с нервите че вчера беше приритал. Я по-кротичко. И се забавлявай повече и ще видиш, че няма да сбъркаш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Диагностик
                            Сега борсата ще бъде напусната от дилетантите и хората със стадно поведение
                            На борсата винаги ще има стадно поведение, защото всеки си мисли, че е извън стадото, но очаква останалите да бъдат стадо и действа според това очакване.

                            Ако се появи авторитетен технически анализ, на който хората вярват, дори аз и да не му вярвам, най-добре ще е да го имам предвид, защото той ще се изпълни. Не защото е смислен, а защото останалите му вярват. Ако някой авторитетен каже, че има балони, и хората му повярват, дори аз и да не му вярвам, най-добре ще е да го имам предвид, защото борсата ще се срине. Не защото наистина има балони, а защото хората си мислят, че има балони.

                            Коментар


                            • От сутринта 165 е играч, 107 го излових ко върши и с кой го върши ))
                              А пък 130 днес прави пари.

                              Като цяло цените се стабилизират бих казал, че от утре може и да има покачване ))

                              Не е препоръка.
                              Успех
                              Не е препоръка.

                              Коментар


                              • Единственото за което съжалявам,е че не разполагам със свободен кеш,благодарение на зайци и мишлета промоцията е толкова актуална...

                                Коментар

                                Working...
                                X