IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pnk
    Да живее БФБ - Със 17 милиона може цените да се свалят 6.5% !

    Доказано беше днес !
    Наистина разгледах обстойно търговската сесия!!!Ми те се търгуват мижави проценти от акциите.От много тарикатлък в изчакване накои ще се тюхкат!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Storm
      Първоначално изпратено от Investorrr
      Първоначално изпратено от Storm
      Ти щом и на Канал 1 взе да вярваш ... човек, решенията си ги вземай сам !
      В такъв момент Канал 1 е много важен Ти на паниката ли вярваш
      Донякъде да. Когато почна първата паника, разчистих малко, влезнах по надолу, но свърши. А на Канал 1 не вярвам, там няма кой да каже какво става реално, все едно Кашпировски - не продавайте, паниката е лош съветник ... и т.н. Доколко обратните откупувания - аз съм за, че нека да си ги има - пазара трябва да е свободен, нали така ?

      neka da e svoboden spor nqma , no kanal1 se opitvat da uspokoqt domakinstvata v tozi truden moment. utre se nadqvam vestnicite da se napalnqt s polojitelni statii i da vidish kak za sedmica dve shte si varnem vsichko

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko
        АПЛОДИСМЕНТИ за Боби 75 и B. Graham. Умници сте вий. Още малко ви трябва и когато отгатнете, сетете се, че преди 20 години в София е имало една улица, която се е наричала ТРАЙКО Китанчев. А също така, че богоугодно е първо да използуваш информацията за себе си и когато я експлоатираш да я пуснеш в публичното пространство
        Който има информацията той преценява как да я използва.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от wannarock
          Първоначално изпратено от B.Graham
          Първоначално изпратено от Bobi75
          Първоначално изпратено от B.Graham
          Първоначално изпратено от Bobi75
          Първоначално изпратено от B.Graham
          Тези от които най малко е теглено ще дадат началото на възхода.А това според мен са банковите фондове.
          добро попадение

          когато видим да купуват най-значимите играчи:

          ЕЛАНА
          ЮГ МАРКЕТ
          КАРОЛ
          ПОЩЕНСКА
          РАЙФАЙЗЕН
          БУЛБАНК

          тогава ще сме се оправили
          Също ДСК.Може би и новите на ПИБ и КТБ.Но идеята ми беше по специялно за фондовете на Райфа и ДСК.
          абсолютно правилно. банките са най-предпазливите играчи. а тези са големи
          и когато се включат, ще е ясно, че вече е безопасно
          И не само това.Един приятел ми разказа за негова колежка от университета.Та тази мацка работела в една банка.И тази банка и дала ипотечен кредит при изгодна лихва ако вкара парите във фондовете на банката.И така направили половината от отдела в който работи мацката.Тия пари от фондовете няма да излезат.
          ей тази колежка ще знае кога ще сме на зелено
          дайте я насам а
          Мани майтап.Чувал съм и за други банки да го правят.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • АПЛОДИСМЕНТИ за Боби 75 и B. Graham. Умници сте вий. Още малко ви трябва и когато отгатнете, сетете се, че преди 20 години в София е имало една улица, която се е наричала ТРАЙКО Китанчев. А също така, че богоугодно е първо да използуваш информацията за себе си и когато я експлоатираш да я пуснеш в публичното пространство

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Investorrr
              Първоначално изпратено от Storm
              Ти щом и на Канал 1 взе да вярваш ... човек, решенията си ги вземай сам !
              В такъв момент Канал 1 е много важен Ти на паниката ли вярваш
              Донякъде да. Когато почна първата паника, разчистих малко, влезнах по надолу, но свърши. А на Канал 1 не вярвам, там няма кой да каже какво става реално, все едно Кашпировски - не продавайте, паниката е лош съветник ... и т.н. Доколко обратните откупувания - аз съм за, че нека да си ги има - пазара трябва да е свободен, нали така ?

              Коментар


              • Да живее БФБ - Със 17 милиона може цените да се свалят 6.5% !

                Доказано беше днес !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham
                  Първоначално изпратено от Bobi75
                  Първоначално изпратено от B.Graham
                  Първоначално изпратено от Bobi75
                  Първоначално изпратено от B.Graham
                  Тези от които най малко е теглено ще дадат началото на възхода.А това според мен са банковите фондове.
                  добро попадение

                  когато видим да купуват най-значимите играчи:

                  ЕЛАНА
                  ЮГ МАРКЕТ
                  КАРОЛ
                  ПОЩЕНСКА
                  РАЙФАЙЗЕН
                  БУЛБАНК

                  тогава ще сме се оправили
                  Също ДСК.Може би и новите на ПИБ и КТБ.Но идеята ми беше по специялно за фондовете на Райфа и ДСК.
                  абсолютно правилно. банките са най-предпазливите играчи. а тези са големи
                  и когато се включат, ще е ясно, че вече е безопасно
                  И не само това.Един приятел ми разказа за негова колежка от университета.Та тази мацка работела в една банка.И тази банка и дала ипотечен кредит при изгодна лихва ако вкара парите във фондовете на банката.И така направили половината от отдела в който работи мацката.Тия пари от фондовете няма да излезат.
                  ей тази колежка ще знае кога ще сме на зелено
                  дайте я насам а
                  Не е съвет за покупко-продажба на акции

                  Коментар


                  • Чичкопаричков - ще ти кажа само две неща.

                    1. Трябва ти години хляб да ядеш, за да стигнеш моята доходност. От гледната точка на същата за мен корекцията дори и сега е повече от скромна.
                    2. Ние в този форум не си говорим с тоя тон. Какъв е произходът на твоята злоба спрямо мене?

                    И преди ти казах - твърде си незначителен тук, за да ме засегнеш.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от manchorov
                      Ako utre si izmislim statia : Arabski fond naliva 500 miliona na BFB dali vsi4ki mishki koito do sega mi prichiniavat bezsunia i mi razvaliat 200% dohodnost shte pochnat pak da kupuvat!

                      Tova e proporuka za statia s podoben harakter!
                      +1

                      Коментар


                      • Ako utre si izmislim statia : Arabski fond naliva 500 miliona na BFB dali vsi4ki mishki koito do sega mi prichiniavat bezsunia i mi razvaliat 200% dohodnost shte pochnat pak da kupuvat!

                        Tova e proporuka za statia s podoben harakter!

                        Коментар


                        • Направи лошо впечатление, че г-н Ганев имаше записки и четеше от тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Storm
                            Ти щом и на Канал 1 взе да вярваш ... човек, решенията си ги вземай сам !
                            nee az sam poklonnik na "carkvata na lamqta"
                            kak shte vqrvam na sebesi ili na nacionalnata televiziq

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Investorrr
                              Първоначално изпратено от Storm
                              Ти щом и на Канал 1 взе да вярваш ... човек, решенията си ги вземай сам !
                              В такъв момент Канал 1 е много важен Ти на паниката ли вярваш
                              канал 1 наистина е важен, обратните изкупувания в момента са най голямата заплаха, по голяма и от 130

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Storm
                                Ти щом и на Канал 1 взе да вярваш ... човек, решенията си ги вземай сам !
                                В такъв момент Канал 1 е много важен Ти на паниката ли вярваш

                                Коментар

                                Working...
                                X