IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lide
    Логично е... Пенсионните фондове и застрахователните дружества вкарват свободния си ресурс в облигации, докато пазарът на акции се стабилизира.
    Да не би да искаш да кажеш вместо "логично е" - "трагично е".

    Коментар


    • Логично е... Пенсионните фондове и застрахователните дружества вкарват свободния си ресурс в облигации, докато пазарът на акции се стабилизира.
      Истината е винаги някъде по средата

      Коментар


      • Днес борсовата търговия е с оборот от 52 милиона лв.
        Голям оборот но:
        -14 мил.лв. акции-само
        -38 мил.лв. облигации и ЦК
        Не зная има ли конкретна причина за този огромен оборот в облигации.
        Ако някой знае нека сподели , моля.
        Изглежда за парите се търси по сигурно място от акции в БФБ.

        Изтъргуваните облигации от 01.10. до 07.11. са 60 мил.лв.

        Не е препоръка за купуване и продаване на нищо.

        Коментар


        • абе не си сменяй ника бе човек че объркаш феновете по тоя способ

          Коментар


          • надявах се да чуя мнението на хора от този форум ,което е ценно за мене ,за съжаление те са се покрили. Жалко ,хайде от утре с нов ник нов късмет и дано малката надежда ,която се е скрила дълбоко някаде да се реализира утре ,а именно лек прeвес на зеленото

            Коментар


            • прасчо, не се вързвай, тя играта се играе на спокойно то също важи и за другите де, ей ме на - и мен - първа китка в словореда
              абе карай, убаво че големото кучето се оправа с числата, мене ме е оставил на буквите верно требва да смениме малко тона, както рече Ники Лийсъна, затва се пошегувах да туриме точката на спора та от утре да я почваме на чисто и спокойно айде стига с тея борсови паники, днеска е Архангеловден бе, пие се руйно червено вино да се зачерват бузите на студа лека вечер,
              П.с. Боби що ще се притесняваш ако падне до 1740 и нормално може да се приеме, не виждам защо да не скочи после наобратно

              Коментар


              • абе ако има вероятност наистина да падне Софикс до 1740, то некои фондове дето са по-навътре верно биха шитнали туй-онуй, за да се облажат другата седмица. прасчо може и навътре в нещата да е.

                И аз чакам да се облажа. А сетете се какво дебна хе хе

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Мечкадар
                  Аз съм единствения, който още в петък ти написа, че лъжеш, че имаш 200 бона в капман и акции. Обаче явно си забравил. То е видимо от постовете ти, че нямаш никва обща култура даже (да не говорим за финансова). Така, че ми е ясно, че всичко което пишеш е лъжа. Правиш го явно само за да дразниш другите. Но че си елементарен, неграмотен и ниско интелигентен не може да скриеш. Оправдан си само ако си под 15 години, иначе може да бъдеш квалифициран като бавноразвиващ се.

                  Първоначално изпратено от prascho
                  Първоначално изпратено от Мечкадар
                  Кво си "з"абрал бе. Миналия петък се канеше да излизаш. Най-вероятно във вторник си подал заявка. Когато беше дъното. Още не си си получил и парите даже. Забрал бил. А акциите които накупи миналата седмица при SOFIX 1940 тях продаде ли ги или и тях забра в кочината.


                  Първоначално изпратено от prascho
                  нещастник отдавна съм забрал всичко от Капман , а ти бая бобец ще хапваш докато ме стигнеш ...село
                  пич ако вярваш на всичо, което четеш тук ,няма дастигеш далеко



                  P.s гореща препоръка

                  пука ми на .......свинската опашка какво ти е ясно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от takiteasy
                    Не бива така емоционално...прасчо ти до скоро беше възпитан...:-)

                    обещавам ,че няма да правя повече така

                    Коментар


                    • Аз съм единствения, който още в петък ти написа, че лъжеш, че имаш 200 бона в капман и акции. Обаче явно си забравил. То е видимо от постовете ти, че нямаш никва обща култура даже (да не говорим за финансова). Така, че ми е ясно, че всичко което пишеш е лъжа. Правиш го явно само за да дразниш другите. Но че си елементарен, неграмотен и ниско интелигентен не може да скриеш. Оправдан си само ако си под 15 години, иначе може да бъдеш квалифициран като бавноразвиващ се.

                      Първоначално изпратено от prascho
                      Първоначално изпратено от Мечкадар
                      Кво си "з"абрал бе. Миналия петък се канеше да излизаш. Най-вероятно във вторник си подал заявка. Когато беше дъното. Още не си си получил и парите даже. Забрал бил. А акциите които накупи миналата седмица при SOFIX 1940 тях продаде ли ги или и тях забра в кочината.

                      Първоначално изпратено от prascho
                      нещастник отдавна съм забрал всичко от Капман , а ти бая бобец ще хапваш докато ме стигнеш ...село
                      пич ако вярваш на всичо, което четеш тук ,няма дастигеш далеко



                      P.s гореща препоръка

                      Коментар


                      • така е, така е. аз на себе си не вярвам, та тука да вярвам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мечкадар
                          Кво си "з"абрал бе. Миналия петък се канеше да излизаш. Най-вероятно във вторник си подал заявка. Когато беше дъното. Още не си си получил и парите даже. Забрал бил. А акциите които накупи миналата седмица при SOFIX 1940 тях продаде ли ги или и тях забра в кочината.

                          Първоначално изпратено от prascho
                          нещастник отдавна съм забрал всичко от Капман , а ти бая бобец ще хапваш докато ме стигнеш ...село
                          пич ако вярваш на всичко, което четеш тук ,няма да стигнеш далеко



                          P.s гореща препоръка

                          Коментар


                          • pi4ove ima i lichni saobshtenia, stiga spam

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prascho
                              твоят ник трябва да е НЕЩАСТНИК ОТ СЕЛО



                              P.sтова е гореща препоръка

                              Освен проблеми с активите и сериозни комплекси имаш

                              Коментар


                              • като гледам цари оптимизъм на борсата, ама много нервен

                                Коментар

                                Working...
                                X