IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alexandar
    Първоначално изпратено от pesho777
    Първоначално изпратено от prascho
    след авгус месец спадът ,който наблюдаваме продължава вече с различни темпове над 20 дена , при последните няколко задълбочавания на кризата много от шубелиите инвеститори проявиха синдром на "не знам къде съм ,а още по-малко какво правя тук" ,в сряда фодовете бутнаха пазара нагоре ,което изкара този тип инвеститори от делириума в които бяха изпаднали и решиха сега или никога при което мисля че бях свидетел на някой зделки на абсурдни нива ,предвид нагласата на пазара , което взе привес и наклони везните в посока червено. Искренно се надявам скоро чиската да приключи и копува да надделее на продава.


    P.s държа да подчертая , че нищо не разбирам от борса и това е просто едно мнение на един от многото ,които нищо не разбират и не ангажира с мнение за покупка или продажба

    НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ НЕГРАМОТНИК !!!!!!!

    Незнам какви проблеми имаш, но се постарай малко!!!Не се сърди, но не може в три изречения да имаш десет грешки, Пич! Просто дразни, за съжаление не си единствен в този форум.
    Хайде още един свинеколец се появи.
    На мен лично не ми направи впечатление колко грешки е направил прасчо, защото практикувам скоростно четене и не се взирам в детайлите

    Коментар


    • Не бива така емоционално...прасчо ти до скоро беше възпитан...:-)

      Коментар


      • твоят ник трябва да е НЕЩАСТНИК ОТ СЕЛО



        P.sтова е гореща препоръка

        Коментар


        • Кво си "з"абрал бе. Миналия петък се канеше да излизаш. Най-вероятно във вторник си подал заявка. Когато беше дъното. Още не си си получил и парите даже. Забрал бил. А акциите които накупи миналата седмица при SOFIX 1940 тях продаде ли ги или и тях забра в кочината.

          Първоначално изпратено от prascho
          нещастник отдавна съм забрал всичко от Капман , а ти бая бобец ще хапваш докато ме стигнеш ...село

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prascho
            нещастник отдавна съм забрал всичко от Капман , а ти бая бобец ще хапваш докато ме стигнеш ...село
            Аре нема нужда да те стигам ,мишок!

            Коментар


            • [quote="pesho777"]
              Първоначално изпратено от prascho
              нещастник с едното око съм яко зле пиша от 3 метра , но след като си голям грамотник няма да се заяждам ,аз поне нямам болни амбиции

              викам да развеем гащите на Graham и да уплашим дявола за утре

              quote="raging bull"]
              Първоначално изпратено от takiteasy
              [img]

              Нещастник е тоя дето ония ден ревеше и плюеше тия дето са изкарали единствената му печалба в краткия живот в кочината, сега иди си изтегли парите от Капман и ходи на частни уроци да се научиш поне да пишеш! СМЕШНИК

              Новия ти ник може да е СМЕШНИК
              думите на чист български са подчертани , аз поне ползвам български ,а не циганско-турско-български диалект.Ех Кърджали Кърджали и ти имаш своя принос

              Коментар


              • нещастник отдавна съм забрал всичко от Капман , а ти бая бобец ще хапваш докато ме стигнеш ...село

                Коментар


                • Не се сърдете! Аз съм фен на Прасчо и е пич като му гледам коментарите. Какви ви са залаганията за утре? Не виждам обвинения в конспирация като в понеделник.

                  Коментар


                  • поредният ,който не си знае мястото............ти си за даскал брато не си за борсата

                    Коментар


                    • [quote="prascho"]нещастник с едното око съм яко зле пиша от 3 метра , но след като си голям грамотник няма да се заяждам ,аз поне нямам болни амбиции

                      викам да развеем гащите на Graham и да уплашим дявола за утре

                      quote="raging bull"]
                      Първоначално изпратено от takiteasy
                      [img]

                      Нещастник е тоя дето ония ден ревеше и плюеше тия дето са изкарали единствената му печалба в краткия живот в кочината, сега иди си изтегли парите от Капман и ходи на частни уроци да се научиш поне да пишеш! СМЕШНИК

                      Новия ти ник може да е СМЕШНИК

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesho777
                        Първоначално изпратено от prascho
                        след авгус месец спадът ,който наблюдаваме продължава вече с различни темпове над 20 дена , при последните няколко задълбочавания на кризата много от шубелиите инвеститори проявиха синдром на "не знам къде съм ,а още по-малко какво правя тук" ,в сряда фодовете бутнаха пазара нагоре ,което изкара този тип инвеститори от делириума в които бяха изпаднали и решиха сега или никога при което мисля че бях свидетел на някой зделки на абсурдни нива ,предвид нагласата на пазара , което взе привес и наклони везните в посока червено. Искренно се надявам скоро чиската да приключи и копува да надделее на продава.


                        P.s държа да подчертая , че нищо не разбирам от борса и това е просто едно мнение на един от многото ,които нищо не разбират и не ангажира с мнение за покупка или продажба

                        НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ НЕГРАМОТНИК !!!!!!!

                        Незнам какви проблеми имаш, но се постарай малко!!!Не се сърди, но не може в три изречения да имаш десет грешки, Пич! Просто дразни, за съжаление не си единствен в този форум.

                        Коментар


                        • хич не ми пука и без друго от утре съм с нов ник

                          Коментар


                          • Оставете прасчо намира, той е фен

                            Коментар


                            • нещастник с едното око съм яко зле пиша от 3 метра , но след като си голям грамотник няма да се заяждам ,аз поне нямам болни амбиции

                              викам да развеем гащите на Graham и да уплашим дявола за утре

                              quote="raging bull"][quote="takiteasy"][img]

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prascho
                                след авгус месец спадът ,който наблюдаваме продължава вече с различни темпове над 20 дена , при последните няколко задълбочавания на кризата много от шубелиите инвеститори проявиха синдром на "не знам къде съм ,а още по-малко какво правя тук" ,в сряда фодовете бутнаха пазара нагоре ,което изкара този тип инвеститори от делириума в които бяха изпаднали и решиха сега или никога при което мисля че бях свидетел на някой зделки на абсурдни нива ,предвид нагласата на пазара , което взе привес и наклони везните в посока червено. Искренно се надявам скоро чиската да приключи и копува да надделее на продава.


                                P.s държа да подчертая , че нищо не разбирам от борса и това е просто едно мнение на един от многото ,които нищо не разбират и не ангажира с мнение за покупка или продажба

                                НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ НЕГРАМОТНИК !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X