IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • NESTOR, da e ziv i zdrav sinut ti!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НЕСТОР
      Първоначално изпратено от VS
      Нестор, опитът (инвестиционният) носи мъдрост

      Кратко, ясно, точно. Който има уши, чува.

      Поздрави.
      Благодаря за поздравите, пренасочвам ги към синчето ми, което днес има имен ден.

      Иначе казано търговията с инвестиционни стоки освен парични облаги носи и голяма доза мъдрост, поне за мен.

      Успех на всички приятели и съмишленици по отношение оптимизма!
      Честито на синчето и на теб приятелю!

      Търпението и спокойствието в моменти като сегашния на БФБ са повече от наложителни.
      Не сме тук от 2 месеца и за 2 месеца напред. Борсата ще преживее още много много моменти като този, пък току виж и тя помъдряла (пък и ние покрай нея)..:-)!
      Много здраве ти желая и доходни инвестиции на БФБ!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от deneb
        Първоначално изпратено от franky4fingers
        Nqma predpostavki za dulboka korekciq.


        Дали да не се обърнем към ГУРУТАТА Апостолов, Колчев - БАЛИП,

        те да ни кажат!!!!!!!!!
        А не тази седмица ми стига ))
        Не е препоръка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от franky4fingers
          Nqma predpostavki za dulboka korekciq.


          Дали да не се обърнем към ГУРУТАТА Апостолов, Колчев - БАЛИП,

          те да ни кажат!!!!!!!!!

          Коментар


          • Nqma predpostavki za dulboka korekciq.

            Коментар


            • Да ти е живо и здраво синчето!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от VS
                Нестор, опитът (инвестиционният) носи мъдрост

                Кратко, ясно, точно. Който има уши, чува.

                Поздрави.
                Благодаря за поздравите, пренасочвам ги към синчето ми, което днес има имен ден.

                Иначе казано търговията с инвестиционни стоки освен парични облаги носи и голяма доза мъдрост, поне за мен.

                Успех на всички приятели и съмишленици по отношение оптимизма!

                Коментар


                • Нестор, опитът (инвестиционният) носи мъдрост

                  Кратко, ясно, точно. Който има уши, чува.

                  Поздрави.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НЕСТОР
                    Аз достатъчно добре усвоих промоцията и за сега съм си изпълнил плана.
                    До колкото става дума за корекция, мисля че повече от здравомислещите постигнахме негласно съгласие, че тя свърши и в момента наблюдаваме консолидация на цените на акциите. Тази година не се е случвало, докато в предишни години беше по-обичайната гледка и състояние на пазара.
                    Оптимизма въобще не се е изпарил, той е при всички нас, които имаме сериозно отношение към инвестиционния процес.
                    absolutno viarno... Uspehi

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НЕСТОР
                      Аз достатъчно добре усвоих промоцията и за сега съм си изпълнил плана.
                      До колкото става дума за корекция, мисля че повече от здравомислещите постигнахме негласно съгласие, че тя свърши и в момента наблюдаваме консолидация на цените на акциите. Тази година не се е случвало, докато в предишни години беше по-обичайната гледка и състояние на пазара.
                      Оптимизма въобще не се е изпарил, той е при всички нас, които имаме сериозно отношение към инвестиционния процес.
                      Най-после смислен коментар ...

                      Коментар


                      • Аз достатъчно добре усвоих промоцията и за сега съм си изпълнил плана.
                        До колкото става дума за корекция, мисля че повече от здравомислещите постигнахме негласно съгласие, че тя свърши и в момента наблюдаваме консолидация на цените на акциите. Тази година не се е случвало, докато в предишни години беше по-обичайната гледка и състояние на пазара.
                        Оптимизма въобще не се е изпарил, той е при всички нас, които имаме сериозно отношение към инвестиционния процес.

                        Коментар


                        • Много нервен нещо тоз оптимизъм бе!!

                          Тази корекция май изненада и някои от старите играчи. Направо съм учуден от което, честно.

                          Мислете на какви нива да влизате, вместо да пълните гащите. Във всяка корекция се крие огромен шанс, помнете от старото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lide
                            Логично е... Пенсионните фондове и застрахователните дружества вкарват свободния си ресурс в облигации, докато пазарът на акции се стабилизира.
                            Има нещо вярно и показателно. Днес дяловете на един от пенсионните фондове, които наблюдавам са нагоре , а няколко договорни фонда са надолу. Разбираемо е може би , защото там дела на дълговите книжа е по-голям и флуктуацията на цените на акциите не е с толкова голямо значение. Предполагам, че големите банки обръщат акции в облигации или нещо подобно, докато пенсионните фондове наблягат на облигации с новите си парични постъпления. Там едва ли ще са склонни да продават акции и с постъпленията от тях да купуват облигации.

                            Просто лично наблюдение.

                            Коментар


                            • Така е Но и те не могат да издържат дълго така, за наша радост
                              Истината е винаги някъде по средата

                              Коментар


                              • Прасчо, обичаш да дразниш, май)Не се прави с тоз правопис - Вятъра там е незаменим и серЬозно - не върви твоя авгуС и кОпува)
                                И к'во сега - срина фондовете, та края вече не им се вижда и ще си сменяш ника))
                                Стига де, хайде да залагаме на зеленото утре и толкова)))

                                Коментар

                                Working...
                                X