IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сякаш някои от вас почват да хленчат... споко, бе, я сметнете колко сме напред от началото на годината и колко върнахме назад... Ако борсатани действително бе кежава и избушена, щеше да се срине, а не да върне с някакви си жалки 10-тина процентъ...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • прав си колега

      Коментар


      • predstavete si kakvo shte stane ako golemite ne podkrepiat cenite......vsichkite im fondove i fondcheta shte izleznat na otricatelna dohodnost i masata ot hora koito edvam sa se reshili da pemestiat parite si ot bankovite vlogove i da opitat shto e tova dohodnost ot akcii zapochnat da biagat panicheski.......prosto nikoi niama interes ot tova padane ,zashtoto doverie trudno se pecheli ,a se gubi za 2 dena iako padane.....

        Коментар


        • Илиян Скарлатов от "София интернешънъл секюритиз" коментира, че световните борси са като скачени съдове - понижаването на цените на един от основните финансови центрове оказва влияние на по-малките капиталови пазари.

          "Към настоящия момент обаче БФБ е сравнително слабо зависима от глобалния пазар, тъй като чуждото присъствие не е доминиращо", каза още Скарлатов.

          Според него добрите макроикономически показатели на България са много позитивни и съотношение между пазарна капитализация към брутния вътрешен продукт от 40%, както и растежът на БВП са достатъчна спирачка при евентуално низходящо движение на борсата.

          Светозар Абрашев каза, че двигателите на пазара все още се определят от фундаментални, а не от макроикономически данни, освен това той прогнозира, че сериозен спад на БФБ няма да има, дори в края на месеца очаква движение нагоре.

          Коментар


          • допускам с голяма вероятнос офанзива на големите играчи в понеделник ,най-късно във вторник .....питате защо мисля така ,дълго е за казване ,но на кратко не ги чака нищо добро в противен случай ,а кризата ще задълбочи юнашки ,криза която знайно или незнайно причиниха те ,а сега се събират като мишоци по офисите и се питат как стана така,че насирането премина в посиране

            Коментар


            • ОК, кои анализатори , за какъв растеж става дума , на икономиката ли............., не ставай смешен .:-)))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя)
                Първоначално изпратено от ОК

                ЕС нямало да позволи корекция Егаи идиотията. Предполагам още в понеделник ще се свика Европейската комисия, за да наредят на Елана и другите да почнат да купуват. Вие нормални ли сте
                Неее, не))
                Достатъчно е решение ЕЦБ да отпусне още нисколихвени заеми на банките, пък те на ...дъщеричките, а те пък....да предлагат на клиентите си нисколихвени кредити, особено за техни фондове)))
                Съни, за съжаление проблема ни е, че сума ти анализатори заявиха, че големият растеж в Прибалтика и България е пред края си, така че банките едва ли ще продължават да изливат пари тук. Не случайно Р/Е в Прибалтика е 10-12 вече, защото няма чужди инвестиции. Това ни чака и нас. Не че Р/Е около 10 не е нормалното в по-дългосрочен период.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ОК
                  Първоначално изпратено от blah blah
                  Първоначално изпратено от meche_cveti93
                  Колега от форума беше писал , че ако не продадеш преди корекция/пръв/ след това вече е глупаво - цитирам по памет.Просто трябва да си направим анализ кой има полза от корекцията от големите за нейната продължителност . В Гърция доколкото знам най големите фамилии са кеширали и излезли от борсата защото не е имало възможност да се вложи повече паричен ресурс в тяхната борса , тука не е така а и ЕС няма да го позволи.
                  А защо тогава ЕС го е позволило в Гърция?
                  ЕС нямало да позволи корекция Егаи идиотията. Предполагам още в понеделник ще се свика Европейската комисия, за да наредят на Елана и другите да почнат да купуват. Вие нормални ли сте
                  ami imashe voina vav pesrsiskiqt zaliv?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ОК

                    ЕС нямало да позволи корекция Егаи идиотията. Предполагам още в понеделник ще се свика Европейската комисия, за да наредят на Елана и другите да почнат да купуват. Вие нормални ли сте
                    Неее, не))
                    Достатъчно е решение ЕЦБ да отпусне още нисколихвени заеми на банките, пък те на ...дъщеричките, а те пък....да предлагат на клиентите си нисколихвени кредити, особено за техни фондове)))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blah blah
                      Първоначално изпратено от meche_cveti93
                      Колега от форума беше писал , че ако не продадеш преди корекция/пръв/ след това вече е глупаво - цитирам по памет.Просто трябва да си направим анализ кой има полза от корекцията от големите за нейната продължителност . В Гърция доколкото знам най големите фамилии са кеширали и излезли от борсата защото не е имало възможност да се вложи повече паричен ресурс в тяхната борса , тука не е така а и ЕС няма да го позволи.
                      А защо тогава ЕС го е позволило в Гърция?
                      ЕС нямало да позволи корекция Егаи идиотията. Предполагам още в понеделник ще се свика Европейската комисия, за да наредят на Елана и другите да почнат да купуват. Вие нормални ли сте

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pnk
                        Като стана дума за оптимизъм ... според мен техническия анализ на SOFIX дава основание за оптимизъм. Има няколко силни показатели:

                        + силна подкрепа от линията свързваща предишните минимуми
                        + предстоящ скоро MACD buy signal

                        http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4463608



                        мнението не е препоръка за търговия (имам SOFIX акции)
                        Точно така pnk, тренда е възходящ и нямаме сигнали за обръщането му, а и ТРЕТАТА вълна не си я довършихме, абе много работа ни чака още ....................:-))))))))))))))

                        Успех на всички! ;-))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pnk
                          Като стана дума за оптимизъм ... според мен техническия анализ на SOFIX дава основание за оптимизъм. Има няколко силни показатели:

                          + силна подкрепа от линията свързваща предишните минимуми
                          + предстоящ скоро MACD buy signal

                          http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4463608



                          мнението не е препоръка за търговия (имам SOFIX акции)

                          съгласен съм ,че индикациите са такива

                          Коментар


                          • Четвъртия панел най ми харесва и един от панелите на Пепи в застраховането .

                            Коментар


                            • Прав е Пепи,принтирайте го,закачете го пред компа и си го припомняйте всеки ден.ПОДЦЕНЕНИ,НАДЦЕНЕНИ. А каква е вашата цел и вашя хоризонт,вашите изчисления? Не знаете.Ами какво правите на БФБ?
                              Аз ли?Продадох две нивички на баща ми и дядо ми като за скромно кобосче.Направих ИПОТЕКА и на няколкото панела,които след 30 годишен БАЧ притежавам.
                              ПАНЕЛ ПЪРВИ-OTZK
                              ПАНЕЛ ВТОРИ-CHIM
                              ПАНЕЛ ТРЕТИ-ZAHZA
                              ПАНЕЛ ЧЕТВЪРТИ-KTEX
                              ПАНЕЛ ПЕТИ -METIZ
                              ХОРИЗОНТ-Ако трябва и 30 години,за толкова години е ипотеката.
                              Надценени,подценени-това си е моя работа и мнението на А.......в
                              и Е.ана въобще не ме интересува.Ако правят рафинирано изследване
                              "КОЛКО ГЛУПАВИ РИБИ ИМА НА БФБ"-тогава ги разбирам.Аз гласувам-МНОГО СА.
                              НЕ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ никакви инвестиционни решения,а се замислете.Вземете елките и посмятайте.
                              ПРИЯТЕН УИКЕНД НА ВСИЧКИ,а до Коледа-правилни инвестиционни решения. :-)

                              Коментар


                              • Като стана дума за оптимизъм ... според мен техническия анализ на SOFIX дава основание за оптимизъм. Има няколко силни показатели:

                                + силна подкрепа от линията свързваща предишните минимуми
                                + предстоящ скоро MACD buy signal

                                http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4463608



                                мнението не е препоръка за търговия (имам SOFIX акции)

                                Коментар

                                Working...
                                X