IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По мое лично мнение ,без анализ предвиждам спад до края на годината в рамките до 20-25% от стойноста и склед НГ сериозен ръст нагоре...Не е препоръка!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
      Първоначално изпратено от Императорът
      Сякаш някои от вас почват да хленчат... споко, бе, я сметнете колко сме напред от началото на годината и колко върнахме назад... Ако борсатани действително бе кежава и избушена, щеше да се срине, а не да върне с някакви си жалки 10-тина процентъ...

      ако тенденцията се запази тези -10% ще ти бъдат просто мечта , и ще са поне -20 -25% само за 1 месец ,доходност постигната за повече от 3 месеца , в момента сме се върнали в началото на октомври........не знам къде ще бъдем в понеделник
      Бях пуснал една тема, дали цените ще се върнат на нивата си от 2000 година - аре, аз съм навит...
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Оптимистично е че тези два дни здраво се пише точно в тази тема

        Коментар


        • Гого да не говориш за СТАНДАРТ ИНВЕСТМЪНТ ВИСОКОДОХОДЕН ФОНД?
          А?

          Коментар




          • Аре ССССССССривльовци, в Понеделник пак ще ви видим дали ще пълните гащите ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя)
              Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
              мисля ,че доверието на начинаещите инвеститори вече е загубено ,ще последва спад в активите на ДФ , Сега борбата ще буде да стопираме максимално спада в активите и задържането им на максимално минимална загуба ,към това мнение ме подтиква ДФ ,които противно на всяка логика и инвестиционният си портфейл даде близо +1% доходност за петък
              Гоше, те започналите скоро, обикновено се допитват до по-запознати около тях))Така че, това с доверието, знае ли се, дали се знае

              Хайде, вземи кажи за тоя фонд с +1%, к'во толкова....сподели))да не се ровим.....и защо мислиш, че ръста е против всякаква логика...

              п.п....какво стана с Прасчо, знаеш ли))
              ами 2 от акциите с най-голяма тежест са тези на Оловото и Хима примерно ,следя фонда от 6 месеца дори бях клиент за 3 месеца и мисля че съм разбрал как ценообразуват. При пазара в петък това е пълен абсурд

              Коментар



              • Не знам дали вече е публикувано, но си заслужава да прочетете долната статия на Financial Times още веднъж.

                Bulgaria booms as others are lulled by credit crisis
                http://www.ft.com/cms/s/0/2aaf6180-8...0779fd2ac.html

                За инвесторите, които не владеят англосаксонски ще обясня на разбираем за тях език - ракетите се завръщат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от robert
                  NE
                  Tova e nai-qkiq otgovor koito sym vijdal! Evala! (stavash za politik)
                  и тоз коментар е без препоръка

                  Коментар


                  • ОК написа:
                    ЕС нямало да позволи корекция Егаи идиотията. Предполагам още в понеделник ще се свика Европейската комисия, за да наредят на Елана и другите да почнат да купуват. Вие нормални ли сте
                    Предлагам да не реагираш първосигнално и да прочетеш главата фондови борси и валутен пазар на ЕС и защо ни мъчиха толкова преди да влезем в ЕС. Успех !

                    Коментар


                    • NE

                      Коментар


                      • А това нещо да ви говори:

                        От в-к Стандарт



                        Тайно се готвим за плащане с евро

                        Ако инфлацията е ниска, точно след две години в България ще може да започнем да пазаруваме с евро. До десетина дни ще бъде подписан меморандум за влизането на България във валутния механизъм ERM-2, научи "Стандарт". Документите вече са изпратени в Европейската комисия и Европейската централна банка и до дни се очаква положителен отговор. Страната ни трябва да престои в механизма ERM-2 поне две години, като през това време Европейската централна банка стриктно ще следи дали изпълняваме няколко икономически критерия. Те са малък държавен дълг, ниски лихви, стабилен валутен курс и ниска инфлация. Засега страната ни отговаря на първите критерии, единственият проблемен е инфлацията. Тя трябва две поредни години да е най-много 1,5% над средната инфлация на трите страни от ЕС с най-ниска инфлация.
                        Влизането на България в ERM-2 няма да бъде официално обявено. Процедурата важи за всяка новоприета държава. Подписването става в пълна секретност и едва късно през нощта се обявява за медиите. Целта е да не се влияе на валутните пазари. Въпреки че курсът на лева е фиксиран към еврото и новината няма да засегне пазарите, и при нас тази процедура ще бъде спазена, научи "Стандарт" от запознати. Така за приемането ни в механизма ще научим постфактум. Държавните мъже не желаят да оповестяват точната дата, защото това може да доведе до прекратяване на процедурата от страна на Брюксел.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                          мисля ,че доверието на начинаещите инвеститори вече е загубено ,ще последва спад в активите на ДФ , Сега борбата ще буде да стопираме максимално спада в активите и задържането им на максимално минимална загуба ,към това мнение ме подтиква ДФ ,които противно на всяка логика и инвестиционният си портфейл даде близо +1% доходност за петък
                          Гоше, те започналите скоро, обикновено се допитват до по-запознати около тях))Така че, това с доверието, знае ли се, дали се знае

                          Хайде, вземи кажи за тоя фонд с +1%, к'во толкова....сподели))да не се ровим.....и защо мислиш, че ръста е против всякаква логика...

                          п.п....какво стана с Прасчо, знаеш ли))

                          Коментар


                          • nema nachin da e mnogo dylgo padaneto....da nezabraviame che sme kraia na godinata i tepyrva shte ima mnogo kesh primerno v ''dobrovolno zadylzitelnite ni pensionni fondcheta'', a kakto znaete parata trudno sedi mirna...........izviniavam se za maimunicata

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът
                              Сякаш някои от вас почват да хленчат... споко, бе, я сметнете колко сме напред от началото на годината и колко върнахме назад... Ако борсатани действително бе кежава и избушена, щеше да се срине, а не да върне с някакви си жалки 10-тина процентъ...

                              ако тенденцията се запази тези -10% ще ти бъдат просто мечта , и ще са поне -20 -25% само за 1 месец ,доходност постигната за повече от 3 месеца , в момента сме се върнали в началото на октомври........не знам къде ще бъдем в понеделник

                              Коментар


                              • мисля ,че доверието на начинаещите инвеститори вече е загубено ,ще последва спад в активите на ДФ , Сега борбата ще буде да стопираме максимално спада в активите и задържането им на максимално минимална загуба ,към това мнение ме подтиква ДФ ,които противно на всяка логика и инвестиционният си портфейл даде близо +1% доходност за петък

                                Коментар

                                Working...
                                X