IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има доста хора тук, на които явно не им пука за БФБ, а използват възможността да търсят изява и внимание чрез конфронтация. Друг е въпроса, че има хора който им отговарят независимо какви "свинщини" пишат ...

    И аз виждам, че положението е под очакванията ... но такава е играта!
    Ако нещата са незадоволителни ... виновен си е всеки сам ... никой друг!

    Ще се радвам ако провокаторите поне малко излязат от анонимност и кажат за какво се борят. Примерно за мен:
    Лично аз имам доста средства в акции. Нямам намерение да ги продавам ... т.е. по скоро разпродавам при тази ситуация, ... днес купувах още ... утре може и да съжалявам, ... но това е ... Нося си последствията от действията ... няма нужда да ме убеждавате колко е тъпо , че не разпродавам или че не купувам

    Коментар


    • Гошко,

      Парите нямат стойност

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ
        И аз мисля че утре трябва да сме up, Америка е нагоре и европа също.

        аз мисля ,че трябва да сме на кеш ,с акции не можеш да си купиш пиене нито да си вземеш девойка от новия клуб в син сити

        Коментар


        • Очакванията, че изнасянето на деветмесечните отчети на големите румънски компании ще спрат низходящата корекция, наблюдавана на борсата в северната ни съседка, на този етап не се оправдават.

          Дветемесечните отчети, изнасяни от големите румънски компании, далеч не са толкова добри, колкото са очакванията на инвеститори и анализатори, коментира румънското финансово издание ZF.ro.

          Днес основните румънски индекси подобно на родните, също регистрираха силно понижение, като ВЕТ загуби 2.8% от стойността си, докато ВЕТ-С се понижи с 2.3%.

          Лошите отчети или тези, посочили по-малко от очакванията повишение на финансовите резултати, само затвърдиха низходящия тренд, наблюдаван на борсата в Румъния, който се съчетава и с негативния тренд на международните фондови пазари, коментират още в изданието.

          За последните три и половина месеца спада при акциите на румънските компании доведе до намаляване на пазарната капитализация на букурещката фондова борса с 7.7 млрд. евро.

          До настоящия момент от 16-те деветмесечни отчета на "сините чипове" на румънската фондова борса, седем са отчели загуба през третото тримесечие, а четири са наблюдавали понижение на финансовите си резултати.

          В същото време при близо от половината е наблюдавано понижение при приходите, сочат още изнесените данни.

          Така например петата най-голяма по пазарна капитализация компания на румънската фондова борса - Transelectrica Bucharest (TEL), отчете загуба от 6.5 млн. евро през третото тримесечие, на фона на печалбата й от 15 млн. евро през същото тримесечие на миналата година.

          В същото време печалбата на компанията за деветте месеца на настоящата година е пет пъти по-малка, в сравнение със същия период на миналата година.

          За последните пет месеца акциите на компанията са загубили около 25% от стойността си от пика, постигнат през юни.

          Понижение през третото тримесечие е отбелязала и печалбата на производителя на бои и лакове - Policolor Bucharest (PCL).
          нали ...

          и после БФБ била балон в сравнение със Сърбия и Румъния ...

          Коментар


          • И аз мисля че утре трябва да сме up, Америка е нагоре и европа също.

            Коментар


            • http://www.korektiv.com/?go=_common&...d=115&type=big

              Коментар


              • Гоше няма да се плашиш, нали помниш баба ко ти думаше - хубав имот не се продава , ще я изкараме коледа както си му е ред, без жертви

                Коментар


                • ей това е супер

                  Metallica - Master of Puppets

                  кукла на конци.....манипулиран......манипулиране

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AfterDark
                    Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                    Първоначално изпратено от Bobi75
                    верно е Ветре, винаги може да срещнеш големия


                    Съни, аз вече съм бил женен веднъж, таке че.....некаква си борсичка не може да ме уплаши. Това в кръга не шегата.
                    Извода е: следвайте инвестиционната си стратегия!


                    съни аз ша я взема няма Е попипвате , аз като нямам кинти тя поне е направила на борсата ,само дано се свести борсата що още 2-3 дена и като я взема съни ще треба да работи на околовръстната борса
                    Прасчо,

                    Намери си някой да те галка до Коледа и спри да притесняваш хората ...


                    а ве колега то ва си е баш свиня аз прасета не виждам

                    Коментар


                    • Да бе, Абритус, ама тука, нека се поналудуват свинчетата, мишлетата и подобни разни фауни и тогава)))))

                      Коментар


                      • Гледам Европа и САЩ светят днес в зелено, няма да се учудя да се появят сега чуждите инвеститори. Примерно чехите сигурно потриват ръце за добрата възможност да понакупят. Лично според мен под 1750 Софикс няма да падне, но и да падне това ще е кратковременно.

                        Коментар


                        • да бе, егати пичите масали
                          да не видите женка тука.............

                          Коментар


                          • хахахаха, само защото не обичам....свинско))))))))

                            лелеле, таз паника на лаф моабет я обърнахме))) - точно по темата - оптимистично)))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя)
                              Хахахаха, и ника, и нрава си мени.....ама айде, нали има още малко време))))))))да не му слагаме диагноза))

                              съни тебе най-те обичкам ти си най-мила с мене

                              Коментар


                              • Хахахаха, и ника, и нрава си мени.....ама айде, нали има още малко време))))))))да не му слагаме диагноза))

                                Коментар

                                Working...
                                X