IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя)
    Гоше, Гошеее, скоро шЪ си търсиш опашката къде ти е, ама айде....още малко време имаш, радвай се на живота))))
    Съни нали знаеш че Прасчо ника си мени но нрава никога
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Гоше, Гошеее, скоро шЪ си търсиш опашката къде ти е, ама айде....още малко време имаш, радвай се на живота))))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
        Първоначално изпратено от Bobi75
        верно е Ветре, винаги може да срещнеш големия


        Съни, аз вече съм бил женен веднъж, таке че.....некаква си борсичка не може да ме уплаши. Това в кръга не шегата.
        Извода е: следвайте инвестиционната си стратегия!


        съни аз ша я взема няма Е попипвате , аз като нямам кинти тя поне е направила на борсата ,само дано се свести борсата що още 2-3 дена и като я взема съни ще треба да работи на околовръстната борса
        Прасчо то от нерви вече на откровена простотия почна да те избива.Споко.Аз обещавам на Коледа пилешко да хапна.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
          Първоначално изпратено от Bobi75
          верно е Ветре, винаги може да срещнеш големия


          Съни, аз вече съм бил женен веднъж, таке че.....некаква си борсичка не може да ме уплаши. Това в кръга не шегата.
          Извода е: следвайте инвестиционната си стратегия!


          съни аз ша я взема няма Е попипвате , аз като нямам кинти тя поне е направила на борсата ,само дано се свести борсата що още 2-3 дена и като я взема съни ще треба да работи на околовръстната борса
          Прасчо,

          Намери си някой да те галка до Коледа и спри да притесняваш хората ...


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
            Първоначално изпратено от Bobi75
            верно е Ветре, винаги може да срещнеш големия


            Съни, аз вече съм бил женен веднъж, таке че.....некаква си борсичка не може да ме уплаши. Това в кръга не шегата.
            Извода е: следвайте инвестиционната си стратегия!


            съни аз ша я взема няма Е попипвате , аз като нямам кинти тя поне е направила на борсата ,само дано се свести борсата що още 2-3 дена и като я взема съни ще треба да работи на околовръстната борса
            Гошо, това беше просташко, но все пак преднамерено просташко. Човек трябва много да учи, за да изглежда като истински простак успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bobi75
              верно е Ветре, винаги може да срещнеш големия


              Съни, аз вече съм бил женен веднъж, таке че.....некаква си борсичка не може да ме уплаши. Това в кръга не шегата.
              Извода е: следвайте инвестиционната си стратегия!


              съни аз ша я взема няма Е попипвате , аз като нямам кинти тя поне е направила на борсата ,само дано се свести борсата що още 2-3 дена и като я взема съни ще треба да работи на околовръстната борса

              Коментар


              • Гошо мирише на лошо.

                Гошоо, комсомолец, стига с твоите глупости

                Коментар


                • верно е Ветре, винаги може да срещнеш големия


                  Съни, аз вече съм бил женен веднъж, таке че.....некаква си борсичка не може да ме уплаши. Това в кръга не шегата.
                  Извода е: следвайте инвестиционната си стратегия!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bobi75
                    аз съм оптимист

                    OBITUARY - SLOW DEATH

                    държа да поясня, че тази музика е метъл - натурализмът в музиката, така както напоследък наблюдаваме натурализъм в инвестирането

                    издържат ли ви нервичките, а ? )))
                    Издържат ни, Боби, ама кажи си .....и твоята истина)))

                    Коментар


                    • еми Боби, те тва си мисла, че нема голем смисъл вече да се продава
                      а па други въпроси немаме - тва по въпроса за борсата срещу смисъла на живота - ехеее, споко, споко, нема да се даваме де той попа затва ме прати на борсата да се облекча малко от скучния живот вика - "кога един играч се укроти и смири най-после неизменно вземе та срещне некъде и некой по-голем играч"... попски моабети всекакви

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                        а това ми звучи: за бога хора не продавайте дялове , че ни оплескахте коледните премии
                        Прасчо, ти за Коледа не се тревожи, има кой да мисли за премиите на трапезата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nick Leesоn
                          http://www.karoll.net/bg/?section=an...echnical&id=27

                          В анализа от 22.05.2007г. писахме, че "Ако представения анализ е верен, то ни очаква едно от най-силните движения нагоре на БФБ през следващите няколко години. Първата цел за Софикс е около 1900 пункта и тя трябва да бъде постигната далеч преди края на настоящата година. След това, през пролетта на 2008г. следва да видим нива от над 2600 пункта"
                          Текущата корекция от върха при 1982 пункта изглежда завършена във времето, което означава, че пазарът всеки момент може да поднови предишното си възходящо движение. Все пак, техническите индикатори на дневна графика, които ползваме, показват загуба на възходяща сила и това прави по-вероятно да видим няколкоседмична по-нататъшна консолидация преди възходящият тренд от май т.г да се поднови. Пробив над 1982 ще потвърди, че следващото движение нагоре е в ход и ще очакваме печалби към 2288 (това ниво е 100% външна проекция на вълна (1) измерена от нейния край), но оттам може да очакваме ново връщане към текущите нива.
                          Дон Емилио ще те черпя във Виртуалната ни кръчма, ако горната прогноза се сбъдне


                          а това ми звучи: за бога хора не продавайте дялове , че ни оплескахте коледните премии

                          Коментар


                          • Ахой, ето това е от мен, съвсем да позеленим настроението:
                            http://news.ibox.bg/news/id_563017319
                            BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                            Коментар


                            • http://www.karoll.net/bg/?section=an...echnical&id=27

                              В анализа от 22.05.2007г. писахме, че "Ако представения анализ е верен, то ни очаква едно от най-силните движения нагоре на БФБ през следващите няколко години. Първата цел за Софикс е около 1900 пункта и тя трябва да бъде постигната далеч преди края на настоящата година. След това, през пролетта на 2008г. следва да видим нива от над 2600 пункта"
                              Текущата корекция от върха при 1982 пункта изглежда завършена във времето, което означава, че пазарът всеки момент може да поднови предишното си възходящо движение. Все пак, техническите индикатори на дневна графика, които ползваме, показват загуба на възходяща сила и това прави по-вероятно да видим няколкоседмична по-нататъшна консолидация преди възходящият тренд от май т.г да се поднови. Пробив над 1982 ще потвърди, че следващото движение нагоре е в ход и ще очакваме печалби към 2288 (това ниво е 100% външна проекция на вълна (1) измерена от нейния край), но оттам може да очакваме ново връщане към текущите нива.
                              Дон Емилио ще те черпя във Виртуалната ни кръчма, ако горната прогноза се сбъдне

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от AfterDark
                                прасчо,

                                не прехвърчай толкова



                                Коледа наближава ...

                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X