IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KLYN
    Първоначално изпратено от pro_tipster
    Всички ще купуваме, но банките и чуждестранните играчи продават по ред причини
    Дано се окажа лош пророк, но кеша се тегли от големите заради проблемите
    протипсър ли си какъв си, не те знам ? мисля, че мнението ти е манипулативно и се надявам модераторът да се намеси.

    Къде ги видя проблемите ? Нима отчетите са лоши ? Сигурно икономиката е в рецесия ? Или пък чуждестранните и вътрешни инвестиции са намалели ? Да не говорим, че се очакват доста средства по европейски програми, които ще се влеят в икономиката. Верно е, че повечето от тези фактори са отчетени и калкулирани в акциите на компаниите, но да се изтъкват от това проблеми си е меко казано манипулативно. Айде малко по-сериозно и без да заблуждаваме аудиторията!
    а ве вие взехте да викате модератора за щяло и нещяло това е ФОРУМ и всеки има право на мнение по темата независимо дали ви допада или не

    Коментар


    • Stiga ste revali ) zada ima zdrav raztej trqbva i zdrava korekciq )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
        Първоначално изпратено от Nia
        Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
        Искам да предупредя всички знайни и незнайни начинаещи инвеститори от следните неща:

        1 тук можете да прочетете мнението на хора ,които нямат идея какво е борса и къде се намира тя
        2.много от хората са толкова на червено ,че са скломми да убедят и дявола в правотата на мнението си и да инвестира на борсата
        3. други печелят на гърба на т.2
        4. всеки има глава и ако не умее да я използва ви съветвам да не се доближава до нещо носещо зловещото име борса
        5, този форум трябва да е последното нещо ,което би ви водило в начинанието борса
        6.не четете какво пиша защото други ще ви кажат как да инвестирате


        п.с всичко казано до тук не е препоръка съвет или опит за маниполация , а просто и само предупреждение
        Прасе, с тая манипОлация ти пропадна професиналният пост...

        клавиатурата ми е шведска и съм изкопал кирилица само заради тъпия форум за да не ми четете латиницата ,но явно вместо да вникват някой какво се опитвам да кажа , броят правописни грешки, няма лошо щом това ви доставя радост в този тежък момент
        Е ние с китайските какво да правим..............
        Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pro_tipster
          Всички ще купуваме, но банките и чуждестранните играчи продават по ред причини
          Дано се окажа лош пророк, но кеша се тегли от големите заради проблемите
          протипсър ли си какъв си, не те знам ? мисля, че мнението ти е манипулативно и се надявам модераторът да се намеси.

          Къде ги видя проблемите ? Нима отчетите са лоши ? Сигурно икономиката е в рецесия ? Или пък чуждестранните и вътрешни инвестиции са намалели ? Да не говорим, че се очакват доста средства по европейски програми, които ще се влеят в икономиката. Верно е, че повечето от тези фактори са отчетени и калкулирани в акциите на компаниите, но да се изтъкват от това проблеми си е меко казано манипулативно. Айде малко по-сериозно и без да заблуждаваме аудиторията!

          Коментар


          • twisted sisters - burn in hell

            Коментар


            • Лазаре,да не отговаряш на питането???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nia
                Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                Искам да предупредя всички знайни и незнайни начинаещи инвеститори от следните неща:

                1 тук можете да прочетете мнението на хора ,които нямат идея какво е борса и къде се намира тя
                2.много от хората са толкова на червено ,че са скломми да убедят и дявола в правотата на мнението си и да инвестира на борсата
                3. други печелят на гърба на т.2
                4. всеки има глава и ако не умее да я използва ви съветвам да не се доближава до нещо носещо зловещото име борса
                5, този форум трябва да е последното нещо ,което би ви водило в начинанието борса
                6.не четете какво пиша защото други ще ви кажат как да инвестирате


                п.с всичко казано до тук не е препоръка съвет или опит за маниполация , а просто и само предупреждение
                Прасе, с тая манипОлация ти пропадна професиналният пост...

                клавиатурата ми е шведска и съм изкопал кирилица само заради тъпия форум за да не ми четете латиницата ,но явно вместо да вникват някой какво се опитвам да кажа , броят правописни грешки, няма лошо щом това ви доставя радост в този тежък момент

                Коментар


                • Ееееее голям рев пада

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                    Искам да предупредя всички знайни и незнайни начинаещи инвеститори от следните неща:

                    1 тук можете да прочетете мнението на хора ,които нямат идея какво е борса и къде се намира тя
                    2.много от хората са толкова на червено ,че са скломми да убедят и дявола в правотата на мнението си и да инвестира на борсата
                    3. други печелят на гърба на т.2
                    4. всеки има глава и ако не умее да я използва ви съветвам да не се доближава до нещо носещо зловещото име борса
                    5, този форум трябва да е последното нещо ,което би ви водило в начинанието борса
                    6.не четете какво пиша защото други ще ви кажат как да инвестирате


                    п.с всичко казано до тук не е препоръка съвет или опит за маниполация , а просто и само предупреждение
                    Прасе, с тая манипОлация ти пропадна професиналният пост...
                    NIAMAM KIRILICA V OFICCEa molia, budete tolerantni...

                    Коментар


                    • манипУлирам
                      Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Искам да предупредя всички знайни и незнайни начинаещи инвеститори от следните неща:

                        1 тук можете да прочетете мнението на хора ,които нямат идея какво е борса и къде се намира тя
                        2.много от хората са толкова на червено ,че са склонни да убедят и дявола в правотата на мнението си и да инвестира на борсата
                        3. други печелят на гърба на т.2
                        4. всеки има глава и ако не умее да я използва ви съветвам да не се доближава до нещо носещо зловещото име борса
                        5, този форум трябва да е последното нещо ,което би ви водило в начинанието борса
                        6.не четете какво пиша защото други ще ви кажат как да инвестирате


                        п.с всичко казано до тук не е препоръка съвет или опит за манипулация , а просто и само предупреждение

                        Коментар


                        • Всички ще купуваме, но банките и чуждестранните играчи продават по ред причини
                          Дано се окажа лош пророк, но кеша се тегли от големите заради проблемите

                          Коментар


                          • ЧОРБАДЖИЙ,ИЗЕДНИЦИ! Купувате.А какво да правя аз с 20.12 лв кеш от три дена? :-)

                            Коментар


                            • pnk, аз също купувах и ще продължа да купувам и дали това ще се хареса някому си е негова работа. Ако не съм улучил , ще си посипя главата с пепел и толкова. Всеки си има собствена стратегия, парите са си негови и сам определя как ще ги инвестира, харчи или пропилява.[/quote]


                              подобни реакции имат определение в психологията ,мисля че се казваше самоубеждаване на личноста

                              Коментар


                              • Най-после нещо по темата.
                                До тука колега бяха три страници изписани с глупости.

                                Предлагам на всички уважаващи себе си форумци да спрат да отговарят на индивида хамелеон и да се придържат към темата. Той вече мигрира в друга тема, нека се изявява там.

                                pnk, аз също купувах и ще продължа да купувам и дали това ще се хареса някому си е негова работа. Ако не съм улучил , ще си посипя главата с пепел и толкова. Всеки си има собствена стратегия, парите са си негови и сам определя как ще ги инвестира, харчи или пропилява.

                                Коментар

                                Working...
                                X