IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от takiteasy
    Именно!

    Коментар


    • Привет на всички колеги!!! От две седмици избягвам да чета всякакви теми за "паника" ,"крах" и какви ли не още глупости.На всички на които по една или друга причина им се е свило сърцето искам да кажа една приказка която преди много години един по-възрастен от мен колега ми каза и тя е " Колкото и да е силна бурята тя ще отмине.Длъжен си да отстоиш!! " Тогава едва започвах професионалното си развитие,но тези думи ги запомних завинаги.В най-трудните моменти съм се сещал за тях и съм продължавал напред.БФБ не е балон и след всяко голямо приклякане следва голям отскок.Успех на всички!!!

      Коментар


      • ИМА МНОГО, АМА МНОГО КЕШ.....ТАКА ЧЕ Е ВЪПРОС НА ВРЕМЕ ДА СИ НАМЕРИ МЯСТОТО...

        Коментар


        • Consolidiranite otcheti nablizavat, kraq na IPO-tata susto (Golqma chast ot IPO-tata ne opravdaha lichnite mi ochakvaniq), Dekemvri pensionnite fondove gonqt dohodnost+vzaimnite.

          Ste poziveem, ste vidim.

          Коментар


          • По-скоро започна "оглеждането". Сега ще се "поослушат" малко преди да започнат да купуват масово.
            Не е препоръка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ
              Ей това ми изглежда спокоен пазар, като че ли е намерено равновесието.
              дано да си прав!

              Коментар


              • Харе пичова, готвиме се за rally.

                Коментар


                • Ей това ми изглежда спокоен пазар, като че ли е намерено равновесието.

                  Коментар


                  • Na tozi etap imenno nai-rentabilnite i nai-perspektivnite druzestva sa podceneni.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Славей
                      . В този случай аз мисля, че паника на пазара няма, но ако тази тема прекалено се раздуха може и да и да се получи нещо подобно.
                      Цитатът е от темата "Паника..." Славей, щом мислиш така, пиши в тази тема, моля те, по-полезно ще е

                      Коментар


                      • Az za 3 sedmici sam 35K nazad, no gledam na tazi zaguba kato razhod, koito ste mi osiguri po-golemi pechalbi

                        PS
                        Estestveno tazi zaguba e virtualna, zastoto ne sam prodal i edna akciq

                        Uspeh na vsichki

                        Коментар


                        • правилно романтик и аз така направих дотука 6к назад, но дреми ми
                          аз съм диверсифицирал и имам доста пари не само в българия и играя дългосрочно
                          да му мислят разни новобранци прасчовци и други такива
                          чакам само да отмине корекцията и още да купя
                          честито на тези които играят директно на борсата с акции
                          за такава промоция само може да си мечтае човек

                          П.С. аз не мога да разбера цялата тази истерия след такова силно покачване нормално е да има корекция, бих се притеснил ако нямаше...

                          Коментар


                          • Spokoino, pazara trqbva da se pouspokoi i pochvame da gazim nared.

                            Коментар


                            • Моя портфейл днес твърдо стои на 0, което си е направо оптимистично :-)

                              Коментар


                              • Нещо ми призеленя.





                                Кобоса де.
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X