IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
    netware, дай да не си объркваме яденето с тая Енемона, като му дойде времето че я мислиме сега и ние с големото куче може тържествено да се насочим към обяда, а кобоса нека си върти на автопилот
    Аз съм на диета, ще ударя една кана вино!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dobrichka
      Не знам друго, обаче добре, че съществува и тази тема, та човек да прочете нещо освежително. Като си погледна портфейла, който е паднал с около 15%, като премина през другите форуми - отчаянието и страха се вселяват все по-дълбоко в изтерзаната ми душа ... Ако продължи още малко ще започна да пиша тъжни балади или философски есета.
      Мисълта ми беше да благодаря на пишештите тук, които единствено ме спират от предприемане на крайни действия, като например демонстративна разпродажба на движимо и недвижимо имущество, доброволно надяване на усмирителна риза и прибягване към трайна транквилантна терапия.
      А човекът с ракетата - ще го черпя едно, в първия миг, в който усетя подема и устрема нагоре ...
      Аз да ти кажа и сега се черпя и не ми пука, щото знам че нещата имат дълъг път нагоре, в близките години! А корекцийката скоро ще я издухаме! Споко!!!

      Коментар


      • Коментар


        • ENE,
          цената всъщност е фиксирана - 16.80
          П/Е изглежда много добре
          не се иска превеждане на парите

          извод: Трейс II

          P.S. това да трия ли да не ви пречи на храносмилането ?

          Коментар


          • netware, дай да не си объркваме яденето с тая Енемона, като му дойде времето че я мислиме сега и ние с големото куче може тържествено да се насочим към обяда, а кобоса нека си върти на автопилот

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
              Прави ми впечатление, че АДСИЦ-овете за земя почнаха да падат. Направих си съответните изводи
              netware, има си коне и коне коне и кокошки а и куци коне се срещат
              P.S. Да не забравиш да папкаш и днеска спокойно и днеска кобоса спуска кепенците чак 14.00
              Добричке не се шашкай - всички сме погълнали водица ей го и моя портфейл сгънал с 11-12%, такава е тя борсовата
              Ух, ух, вече тръгвам..... Поръчал съм си яденето и ме чака сервирано в кръчмата Я кажи големото куче кво вика за Енемоната - ше има ли далавера там или не?
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Прави ми впечатление, че АДСИЦ-овете за земя почнаха да падат. Направих си съответните изводи
                Netware, mi za kakvo sa ti tezi krivi REIT's kato v momenta ima tolkova mnogo podceneni, visokodohodni i perspektivni akcii

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dobrichka
                  Не знам друго, обаче добре, че съществува и тази тема, та човек да прочете нещо освежително. Като си погледна портфейла, който е паднал с около 15%, като премина през другите форуми - отчаянието и страха се вселяват все по-дълбоко в изтерзаната ми душа ... Ако продължи още малко ще започна да пиша тъжни балади или философски есета.
                  Мисълта ми беше да благодаря на пишештите тук, които единствено ме спират от предприемане на крайни действия, като например демонстративна разпродажба на движимо и недвижимо имущество, доброволно надяване на усмирителна риза и прибягване към трайна транквилантна терапия.
                  А човекът с ракетата - ще го черпя едно, в първия миг, в който усетя подема и устрема нагоре ...
                  сакън!!!

                  Коментар


                  • Прави ми впечатление, че АДСИЦ-овете за земя почнаха да падат. Направих си съответните изводи
                    netware, има си коне и коне коне и кокошки а и куци коне се срещат
                    P.S. Да не забравиш да папкаш и днеска спокойно и днеска кобоса спуска кепенците чак 14.00

                    Добричке, не се шашкай - всички сме погълнали водица ей го и моя портфейл сгънал с 11-12%, такава е тя борсовата /ако това ти звучи успокоително /

                    Коментар


                    • Не знам друго, обаче добре, че съществува и тази тема, та човек да прочете нещо освежително. Като си погледна портфейла, който е паднал с около 15%, като премина през другите форуми - отчаянието и страха се вселяват все по-дълбоко в изтерзаната ми душа ... Ако продължи още малко ще започна да пиша тъжни балади или философски есета.
                      Мисълта ми беше да благодаря на пишештите тук, които единствено ме спират от предприемане на крайни действия, като например демонстративна разпродажба на движимо и недвижимо имущество, доброволно надяване на усмирителна риза и прибягване към трайна транквилантна терапия.
                      А човекът с ракетата - ще го черпя едно, в първия миг, в който усетя подема и устрема нагоре ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от deneb
                        С това приклякване много "инвеститори" /отчетете кавичките/ се .........на метеното!
                        Дори и инвеститорите имат нужда да "олабят жилата"!

                        Коментар


                        • Напълно е прав колегата. Спомнете си когато за първи път излезна индесът SOFIX , колко време след това стоя под 100 , а вижте го сега.
                          Примерът е само индикативен.

                          Коментар


                          • Panikata nikoga ne e bila dobur suvetnik.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kamacho
                              Привет на всички колеги!!! От две седмици избягвам да чета всякакви теми за "паника" ,"крах" и какви ли не още глупости.На всички на които по една или друга причина им се е свило сърцето искам да кажа една приказка която преди много години един по-възрастен от мен колега ми каза и тя е " Колкото и да е силна бурята тя ще отмине.Длъжен си да отстоиш!! " Тогава едва започвах професионалното си развитие,но тези думи ги запомних завинаги.В най-трудните моменти съм се сещал за тях и съм продължавал напред.БФБ не е балон и след всяко голямо приклякане следва голям отскок.Успех на всички!!!
                              С това приклякване много "инвеститори" /отчетете кавичките/ се .........на метеното!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kamacho
                                Привет на всички колеги!!! От две седмици избягвам да чета всякакви теми за "паника" ,"крах" и какви ли не още глупости.На всички на които по една или друга причина им се е свило сърцето искам да кажа една приказка която преди много години един по-възрастен от мен колега ми каза и тя е " Колкото и да е силна бурята тя ще отмине.Длъжен си да отстоиш!! " Тогава едва започвах професионалното си развитие,но тези думи ги запомних завинаги.В най-трудните моменти съм се сещал за тях и съм продължавал напред.БФБ не е балон и след всяко голямо приклякане следва голям отскок.Успех на всички!!!
                                умни,окуражаващи думи!и точно навреме!млагодаря ти,камачо!успех и на теб!

                                Коментар

                                Working...
                                X