IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Без притеснения положението започна да се избистря днес за мен беше достигнат долния максимум по две позиции чак имах чувството, че единия от двамата изловени в изкуственото понижение ИП в схемата, почна сам да надлъгва себе си

    С което аз лично обявявам края на падането по две позиции няма на къде повече

    Пък и някак си май го почувствах.

    Както и да е личните ми предвиждания на базата на днешните събития са, че до края на седмицата ще се стабилизираме а от началото на другата ще се възстановяваме.

    Удължената борсова сесия ще забави леко нещата.

    Не е препоръка.
    Успех с BSE

    Не е препоръка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от franky4fingers
      Suglasen sum, che tezi, koito vqrvat v pozitivnoto razvitie na indexite, trqbva da pishat samo v tazi tema.

      Individi kato Prascho i Facts, govorqt gluposti v drugata tema i vse oste ima individi, koito im se vruzvat. Taka postoqnno durzat temata za panikata nai-otgore.
      Точно така
      Позитивно настроените е добре да пишат в тази тема
      Внучето каза в "другата" тема вече да не пиша(независимо че опонирам на песимистите)

      Коментар


      • Suglasen sum, che tezi, koito vqrvat v pozitivnoto razvitie na indexite, trqbva da pishat samo v tazi tema.

        Individi kato Prascho i Facts, govorqt gluposti v drugata tema i vse oste ima individi, koito im se vruzvat. Taka postoqnno durzat temata za panikata nai-otgore.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от metala
          Първоначално изпратено от franky4fingers
          Trqbva da gledame na tazi korekciq kato na vuzmoznost.
          така е!оптимиста гледа на корекцията като възможност,а песимиста като край на света.....

          ... нале за "туй" пиша "тук", а не "там"...
          :shock:
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • До CAMAZ. Колега концентрирай се максимум до шест позиции.В бъдеще неопределено време ще го отчетеш като грешка ..повечето позиции.В кои позиции,ти решаваш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от franky4fingers
              Trqbva da gledame na tazi korekciq kato na vuzmoznost.
              така е!оптимиста гледа на корекцията като възможност,а песимиста като край на света.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца
                Мен малко ядец ме хваща...
                ... щот почнах да пълня преди 2-3 дена...
                и ся съм наДЗаде ... лекинко...

                жа видим ко ще стане на финала..
                :shock:

                Само по форумите винаги се продава на върха и се купува на дъното
                Максимално близко си
                Заначи екстра си

                Коментар


                • Trqbva da gledame na tazi korekciq kato na vuzmoznost.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от franky4fingers
                    Mda, procesite naistina sa neobratimi.
                    Да така е
                    Днес 4 вълна достигна 50% от третата
                    Ударихме дъното.
                    Хайде вече нагоре от утре.
                    Успех на зареждащите при тези нива
                    Браво на устискалите

                    Коментар


                    • От началото на спада съм -10.68%. От какво да се плаша. 20-30% да станат, пак ще съм на печалба за годината. Е, неприятно е знам, ама правилата са такива, пазар.

                      Коментар


                      • Мен малко ядец ме хваща...
                        ... щот почнах да пълня преди 2-3 дена...
                        и ся съм наДЗаде ... лекинко...

                        жа видим ко ще стане на финала..
                        :shock:
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Mda, procesite naistina sa neobratimi.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ход
                            Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                            netware, дай да не си объркваме яденето с тая Енемона, като му дойде времето че я мислиме сега и ние с големото куче може тържествено да се насочим към обяда, а кобоса нека си върти на автопилот
                            Аз съм на диета, ще ударя една кана вино!


                            Ако виното е червено, диетата няма да е ефективна без: подходящо мезеНЦЕ... и приятна компания - нещо мъркащо и гальовно... за предпочитане - от противоположният пол!

                            А борсата не ни тревожи - вече отлепяме от дъното, а процесите са необратими, независимо от мненията тук. До края на месеца цените ги виждам възстановени за много дружества, а за някои от тях - доста И над достигнатите нива отпреди корекцията. Успех на тия, които ще се закачат и ще допълнят при настоящите нива, а и на всички останали, които удържаха позициите СИ! ))
                            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                            Коментар


                            • Тоя дето купува тук-там по 1-2 акцийки, съм аз.Нема пари за повече.
                              Сега зазимявам всичко и на пролет чакам урожая. Колко е тя зимата -
                              3-4 месеца!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dobrichka
                                Не знам друго, обаче добре, че съществува и тази тема, та човек да прочете нещо освежително. Като си погледна портфейла, който е паднал с около 15%, като премина през другите форуми - отчаянието и страха се вселяват все по-дълбоко в изтерзаната ми душа ... Ако продължи още малко ще започна да пиша тъжни балади или философски есета.
                                Мисълта ми беше да благодаря на пишештите тук, които единствено ме спират от предприемане на крайни действия, като например демонстративна разпродажба на движимо и недвижимо имущество, доброволно надяване на усмирителна риза и прибягване към трайна транквилантна терапия.
                                А човекът с ракетата - ще го черпя едно, в първия миг, в който усетя подема и устрема нагоре ...
                                Виж сега, миличка,
                                транквилантите определено само ще ти влошат положението. В такива моменти последното което ти трябва е да четеш разни песимистични писания, на разни хора, които целят само да изнервят някой като теб, защото са "заложили примката" малко под текущата цена. Не забравяй, че човека е информационно животно и преценката му много зависи от това какво възприема от средата.
                                Като дойде такава корекцийка, аз лично си пиша стиховете и философските есета, но не за да изразявам нихилизма на Ницше или умонастроенията на Шопенхауер, а защото знам че не е най-подходящото време за търгуване и мога да имам повече свободно време да им се насладя (на творенията). Та идва ми наум една друга философска мисъл - " И това ще мине!".
                                Така че, спри да четеш глупости и се радвай на живота! А, той, животът, не е само БФБ и в моменти като този, почивайки си от борсата, можем да разберем колко ни липсва останалата му част. Не губи кураж - няма защо!

                                Коментар

                                Working...
                                X