IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да се върнем на заглавието: Оптимизъм на БФБ!

    Т. нар. 'корекция' се забавя, което е добре: сега индексите ще паднат с 20% до 01.12. а не както изглеждаше до 20.11.
    Наистина оптимистично!

    Препоръка е!!!

    Коментар


    • РУМЪНЦИТЕ ДНЕС ОБЪРНАХА ТРЕНДА
      най-голямия враг на човека се намира там , където никой не го търси

      Коментар


      • Колеги,горе-главите! Просто се позанимайте с нещо друго следващите 1-2 седмици! Което не ни убива ни прави по-силни,нали така?

        П.С Аз лично имах някой друг лев и си понапълних и Монбатки и КАО-та, да не забравяме и ОТЗК - че кога ще имам възможност следващите месеци да купя на 101 кинта? Благодаря на паникьорите!

        Отделно,ако мога да си позволя съвет - в един дългосрочен период ще сте реализирали по-голяма печалба, отколко ако продадете сега, и се надявате да купите на дъно следващите седмици!

        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Azis
          Lochav,

          момче бягай далече от тези форуми-нищо няма да научиш, а най-много да те подведат.Тук е пълно с посерковци с по два лева в джоба дето по цял ден разтягат безмислени локуми и се самонадъхват.Тук няма нито един професионалист, а само смешници
          Азис, виждам и ти си във форума. Казаното и за теб ли се отнася????

          Коментар


          • Azis nikoga ne e vizdal 100 leva na edno mqsto

            Коментар


            • Azis mnogo si agresiven be 4ovek - da ne si zagubil mn pari?

              Коментар


              • Azise, що не идеш да четеш в темата за паниката бе човек там че ти стори предполагам по-интересно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Azis
                  Аз принципно не пиша-чета само за да се посмея от време на време на човешката глупост
                  ами явно четеш себе си или се смееш сам - помисли си за душевното ти равновесие

                  Коментар


                  • Аз принципно не пиша-чета само за да се посмея от време на време на човешката глупост

                    Коментар


                    • Добре дошъл е всеки нов в темата на нас губещите Под 2 процента на ден през последната седмица си е просто оптимизъм Ако трябва да съм сериозен /въпреки депресиращите си загуби/, не изпадам в паника, защото гледам големите ИП и виждам, че не разпродават, а напротив - умните купуват. Ако си дръпна парите поради страх, загубата ми е сигурна. Ако не... - не е сигурна Така че си пиша от време на време тук за кураж и чакам утре да се повтори миналата сряда. И да се потрети, ако може!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Azis
                        Lochav,

                        момче бягай далече от тези форуми-нищо няма да научиш, а най-много да те подведат.Тук е пълно с посерковци с по два лева в джоба дето по цял ден разтягат безмислени локуми и се самонадъхват.Тук няма нито един професионалист, а само смешници
                        това значи , че и ти си такъв ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Azis
                          Lochav,

                          момче бягай далече от тези форуми-нищо няма да научиш, а най-много да те подведат.Тук е пълно с посерковци с по два лева в джоба дето по цял ден разтягат безмислени локуми и се самонадъхват.Тук няма нито един професионалист, а само смешници
                          преди малко четох мнение постното от един портфолио мениджър
                          да не излезе, че посеркото си ти

                          Коментар


                          • Lochav,

                            момче бягай далече от тези форуми-нищо няма да научиш, а най-много да те подведат.Тук е пълно с посерковци с по два лева в джоба дето по цял ден разтягат безмислени локуми и се самонадъхват.Тук няма нито един професионалист, а само смешници

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lochav
                              Интересно какво трябва да бъде поведението на играещия на СФБ по време на корекции?Имам в предвид и все пак какво е нормалното като спад което да си позволи майстор и от наблюдения и опит-все пак аз съм на борсата от 4-5месеца и имам възможност да изчакам макар и за сметка на по малка печалба естествено!
                              абе вземи и напиши един път правилно името бе - Б Ф Б!!!!!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • Интересно какво трябва да бъде поведението на играещия на СФБ по време на корекции?Имам в предвид и все пак какво е нормалното като спад което да си позволи майстор и от наблюдения и опит-все пак аз съм на борсата от 4-5месеца и имам възможност да изчакам макар и за сметка на по малка печалба естествено!

                                Коментар

                                Working...
                                X