IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Както се казваше: "Наесен с песен" - стига сме циврили дай да попеем! :-)
    BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

    Коментар


    • Първоначално изпратено от franky4fingers
      Drug indikator:

      Prascho/ili Gosho tipichniqt neinformiran, entusiaziran borsov laik predvizda kraq na sveta+kraq na uptrenda.

      Conclusin: Buy the bitch.


      без нерви казах

      Коментар


      • Drug indikator:

        Prascho/ili Gosho tipichniqt neinformiran, entusiaziran borsov laik predvizda kraq na sveta+kraq na uptrenda.

        Conclusin: Buy the bitch.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от franky4fingers
          Indikator, che korekciqta e kum svoq krai:

          Edna priqtelka mi zvuni dnes po telefona i me pita: "Verno li ste ima sriv na borsata" (tq e investirala v edin fund, no ne sledi nisto)

          Kakto glasi staroto pravilo, deistvai naobratno na deistviqta na nai-neinformiranite i ste spechelish mnogo pari ....
          lag му се вика на това ... разбират, че има корекция когато е свършила ...

          точно това съсипва мишоците ...

          Коментар


          • Indikator, che korekciqta e kum svoq krai:

            Edna priqtelka mi zvuni dnes po telefona i me pita: "Verno li ste ima sriv na borsata" (tq e investirala v edin fund, no ne sledi nisto)

            Kakto glasi staroto pravilo, deistvai naobratno na deistviqta na nai-neinformiranite i ste spechelish mnogo pari ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от franky4fingers
              Mislq, che skoro prodalite ste sa izpadnali v panika
              казах по-весело затова ще си спра аргументите за колко безумно звучиш ,аз лично довечера така ще се насвяткам в брилянтин , че ако мечките ме видят и тренда се е обърнал



              егати само аз дърпам тази тема като капман акция на HDPAT , веселба хора довечера ,който дойде в брилянтин по едно whiskey за ободряване и свежи сили от мене

              Коментар


              • 30.11.2007 posleden srok.

                Коментар


                • Mislq, che skoro prodalite ste sa izpadnali v panika
                  Franki, не бъди жесток дай им още един шанс да се поправят хората
                  Гоше как са ти са се откъснали тея 30%, тва сигурно ще е цел роман..

                  Коментар


                  • хора знам ,че на повечето им се плаче , ама хаиде по-ведро не се е свършил света , дори аз съм оставил 30% да се връткат на борсата

                    Коментар


                    • Mislq, che skoro prodalite ste sa izpadnali v panika

                      Коментар


                      • Ей, добре че Момчето лошо влезе и тук да дразни, че да се заиздига нагоре тази тема

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Butch
                          Колеги,горе-главите! Просто се позанимайте с нещо друго следващите 1-2 седмици! Което не ни убива ни прави по-силни,нали така?

                          П.С Аз лично имах някой друг лев и си понапълних и Монбатки и КАО-та, да не забравяме и ОТЗК - че кога ще имам възможност следващите месеци да купя на 101 кинта? Благодаря на паникьорите!

                          Отделно,ако мога да си позволя съвет - в един дългосрочен период ще сте реализирали по-голяма печалба, отколко ако продадете сега, и се надявате да купите на дъно следващите седмици!

                          Успех!
                          твоята врачка за кога я дава тенденцията , че моята не виждала толкова далеко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Azis
                            Аз принципно не пиша-чета само за да се посмея от време на време на човешката глупост
                            Я си дай сметката да ти пусна 100 лева за ВЪЗЕЛИН.....и марш на подскоци от тук

                            Коментар


                            • Ясно е че няма рецепти за това но все пак опит и наблюдения вярвам не липсват -а и едва ли сме открили топлата вода!

                              Коментар


                              • Я - тоя го бях забравил - Азис.
                                Аре да не се изказвам що за индивид би избрал такъв ник.

                                ЧУПИ СЕ БЕ, СЪСЕЛ !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X