IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Graham, те може да извадят данните от миналия месец и да избумкат на масата едно П/Е 40 хитреци са

    Коментар


    • Няма да е 17 Ветре.В четвъртък Колчев ще обяви че "войната с/у бичата сган е спечелена безусловно и окончателно".И тогава сме напред.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • ...Tazi krachka veche e napravena. ...
        Frank, приятел вземи ги подсети играчите в темата за паниката да видат с очите си П/Е на софикса е вече 27, ако мислат да го прават 17 ние немаме нищо против тва да се орентират в паниката, че да не им е мъчно сетне ама виж я не смея да пиша у техната тема, че днеска доволно поспамих /сори за новоизлюпения глагол, научихме се на модернизми, всекакви виртуалности се наизлюпиха.. /
        /а като гледам колко отговори има в едната срещу другата тема получаваме фибоначито - тея паникьорите са дали повече спам обаче/

        Коментар


        • hvanalisme se na horoto sledavshtiat etap e dve napred
          po optimisticno
          shte ima kompensacia )) za propusnati polzi

          Коментар


          • nashia pazar e pravo horo dve napred edna nazad
            za da napravim 2 napred obache triabva da imame i edna nazad
            Tazi krachka veche e napravena. Korigirahme 50% ot poslednoto vuzhodqsto dvizenie.

            Коментар


            • nashia pazar e pravo horo dve napred edna nazad
              za da napravim 2 napred obache triabva da imame i edna nazad

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                Първоначално изпратено от Cowperwood
                korekciata e krachka nazad za zasilvane

                само един съвет , винаги се оглеждай дали няма някой зад теб докато правиш крачка назад


                п.с наруших си правилото и надхвърлих 100 поста ,успех на всички от мене и нека силата бъде с вас аз изчезвам
                АЙДЕ СМЕНЯЙ НИКА НА "СВИНЯТА" АЙДЕ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Cowperwood
                  korekciata e krachka nazad za zasilvane

                  само един съвет , винаги се оглеждай дали няма някой зад теб докато правиш крачка назад


                  п.с наруших си правилото и надхвърлих 100 поста ,успех на всички от мене и нека силата бъде с вас аз изчезвам

                  Коментар


                  • korekciata e krachka nazad za zasilvane

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bobi75
                      Гошко, абе ти сутрин що не пишеш бе мойто момче
                      толко ли е обсебващ брокерския терминал.

                      кой беше казал, че тука пишат само прошляци с 2 лева в джоба. не е вернмо, не е верно. следобедите пишат и изтъкнати личности. даааа
                      тука за релакс и веселба , и по някоя мъдра дума от време на време само къде не са се нучили някой да виждат между редовете

                      Коментар


                      • Гошко, абе ти сутрин що не пишеш бе мойто момче
                        толко ли е обсебващ брокерския терминал.

                        кой беше казал, че тука пишат само прошляци с 2 лева в джоба. не е вернмо, не е верно. следобедите пишат и изтъкнати личности. даааа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от romantik
                          Първоначално изпратено от dh
                          а без къси продажби възможен ли е дългосрочен негативен тренд? ще бяга, който бяга и после какво?
                          Това е от другата тема и ми се вижда много интересно, но Там не пиша Да поразсъждаваме върху него. Наистина, какво ще стане, когато уплашените поразпродадат. За да остане негативен трендът, соред мен трябва или да започнат да разпродават големите /а май това не се забелязва в момента, освен известно преструктуриране на портфейлите/, или паниката да обхване всички - включително пишещите със свито сърце в тази тема Тъй като в първото не вярвам - то щеше да се случи много преди истерията, то най-вероятното е второто. Пита се - колко време /дни/ и колко процента спад може да ни удържат нервите. Смятате ли, че ако и утре спадът се задълбочи, нервите на мнозина няма да издържат? Накрая нещо оптимистично - какъвто и да е отговорът, ако всичко зависи ОТ НАС и нашите нерви, значи има шанс паниката да бъде преодоляна. Как мислите.
                          съгласен съм с тебе ,всичко е въпрос на психика , психика която българите са доказали ,че не притежават

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dh
                            а без къси продажби възможен ли е дългосрочен негативен тренд? ще бяга, който бяга и после какво?
                            Това е от другата тема и ми се вижда много интересно, но Там не пиша Да поразсъждаваме върху него. Наистина, какво ще стане, когато уплашените поразпродадат. За да остане негативен трендът, соред мен трябва или да започнат да разпродават големите /а май това не се забелязва в момента, освен известно преструктуриране на портфейлите/, или паниката да обхване всички - включително пишещите със свито сърце в тази тема Тъй като в първото не вярвам - то щеше да се случи много преди истерията, то най-вероятното е второто. Пита се - колко време /дни/ и колко процента спад може да ни удържат нервите. Смятате ли, че ако и утре спадът се задълбочи, нервите на мнозина няма да издържат? Накрая нещо оптимистично - какъвто и да е отговорът, ако всичко зависи ОТ НАС и нашите нерви, значи има шанс паниката да бъде преодоляна. Как мислите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                              хора знам ,че на повечето им се плаче , ама хаиде по-ведро не се е свършил света , дори аз съм оставил 30% да се връткат на борсата
                              30%от 100 лева са си 30,00 лева,даже май те надцених ПРАСЕ, А ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от psycoholic
                                Както се казваше: "Наесен с песен" - стига сме циврили дай да попеем! :-)
                                едно конструктивно предложение най-после, и на мене ми се реве ма на що да не запея

                                Коментар

                                Working...
                                X