IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff
    Първоначално изпратено от zhoro
    Първоначално изпратено от ghettoff
    Какво стана тука? 33000 акции?
    С търг ли минаха, като кифте или пазарна?
    Кифте, мисля. Като моето, което ядох докато изтървах сделката.
    и аз не можах да видя - вижда се само по следите 33000, неудовлетворени 5, купени 32995. с 2% + - стана ми интересно при положение, че БГ40 е -3%.
    Мненията и коментарите ми не са препоръки за покупка или продажба на ЦК.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zhoro
      Първоначално изпратено от ghettoff
      Какво стана тука? 33000 акции?
      С търг ли минаха, като кифте или пазарна?
      Кифте, мисля. Като моето, което ядох докато изтървах сделката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff
        Какво стана тука? 33000 акции?
        С търг ли минаха, като кифте или пазарна?
        Мненията и коментарите ми не са препоръки за покупка или продажба на ЦК.

        Коментар


        • Какво стана тука? 33000 акции?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff
            Първоначално изпратено от NOK
            Първоначално изпратено от ghettoff
            Имаме отчет. Хубав.
            Положителното, което виждам е значителното подобрение на EBIТDA и въпреки кризата продължаване инвестирането в ДА /предполагам част от тях свързани със завода за биодизел /, както и закупуването на нови земи за над 1млн лв.
            Инвестиране по време на криза. Да, мъдро. Най-хубавото е, че все още не виждам причината акцията да падне от 9 на 2.50 лв.
            При много позиции цените са алогични, но пък казват че с времето пазара коригирал аномалиите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от NOK
              Първоначално изпратено от ghettoff
              Имаме отчет. Хубав.
              Положителното, което виждам е значителното подобрение на EBIТDA и въпреки кризата продължаване инвестирането в ДА /предполагам част от тях свързани със завода за биодизел /, както и закупуването на нови земи за над 1млн лв.
              Инвестиране по време на криза. Да, мъдро. Най-хубавото е, че все още не виждам причината акцията да падне от 9 на 2.50 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ghettoff
                Имаме отчет. Хубав.
                Положителното, което виждам е значителното подобрение на EBIТDA и въпреки кризата продължаване инвестирането в ДА /предполагам част от тях свързани със завода за биодизел /, както и закупуването на нови земи за над 1млн лв.

                Коментар


                • Имаме отчет. Хубав.

                  Коментар


                  • Айде със здраве. Пожелавам ти го без да те обиждам. Въпрос на култура.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff
                      Атила, теорията на Елиът. Възходящ тренд с връх по-висок от предходния. Движение в пет вълни, корекция в три вълни. В момента изграждаме петата вълна. Дъното на четвърта корективна вълна е доста сигурна подкрепа. Това правило важи и при доста неликвидни позиции. Ако имаш друго мнение напиши да си говорим, но не ми говори кое е булшит и кое не. Като се научиш да търгуваш по система тогава ще си говорим пак. Поне си спомням когато влезе на ХДПАТ в края на възходящо движение, че не ги разбираш съвсем работите.
                      Добре, добре...

                      Коментар


                      • Атила, теорията на Елиът. Възходящ тренд с връх по-висок от предходния. Движение в пет вълни, корекция в три вълни. В момента изграждаме петата вълна. Дъното на четвърта корективна вълна е доста сигурна подкрепа. Това правило важи и при доста неликвидни позиции. Ако имаш друго мнение напиши да си говорим, но не ми говори кое е булшит и кое не. Като се научиш да търгуваш по система тогава ще си говорим пак. Поне си спомням когато влезе на ХДПАТ в края на възходящо движение, че не ги разбираш съвсем работите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff
                          @Атила: Добре майсторе, ще видим. А мнението си може за себе си да запазиш, посмей се и си трай. Още повече, че не се аргументираш. И ти си ме разплаквал до сълзи през последните 18 месеца, ала не съм си изливал чувствата. Ама то ти си такъв де. Креативен и чувствителен. Само дето креативността ти не я виждам в последния пост. И аз не се заяждам.
                          Пича, имам акции тук!

                          Просто онова дето си го написъл е пълен булШИТ! От гледна точка на всякакъв "анализ"...

                          Мотива ти е бил в стил: 10 лева, 10 лева.... да ревем като малоумни по форума... това ли е целта??

                          Коментар


                          • @Атила: Добре майсторе, ще видим. А мнението си може за себе си да запазиш, посмей се и си трай. Още повече, че не се аргументираш. И ти си ме разплаквал до сълзи през последните 18 месеца, ала не съм си изливал чувствата. Ама то ти си такъв де. Креативен и чувствителен. Само дето креативността ти не я виждам в последния пост. И аз не се заяждам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff
                              А ако и си направим труда да изчислим коефициентите, които за жалост Инвестор-а не ни предлага, то ще видим, че пътят към седмицата действително е предначертан. Днес и графиката играе с нас - четвърта възходяща вълна със стоп на 3.75 и газ нагоре до 5 лв. На първо време.
                              хахаа! Направо титанична мисъл!

                              С аналичтично достойнсто - 0! И то кръгла!!!

                              Не се заяждам! Разсмя ме до сълзи...

                              Коментар


                              • Извинявам се, на никой нищо не препоръчвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X