IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Батя, ела на ОСА. Ще се съберем интересна компания.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Добра реакция на пазара днес след хубавия отчет на това подценено дружество ..
      А аз доволен че го надуших навреме и се включих добре в акционерните редици последния месец
      Батя след като си доволен от отчета. Как ще коментираш, че приходите имат ръст от 92 962 хил. лв (278 429 хил.лв 2018 vs 185 467 хил. лв. 2017), но печалбата е само 191 хил. лв. повече (14 849 хил. лв 2018 vs 14 658 хил лв. 2017) ?
      Last edited by Innocent; 27.02.2019, 19:29.

      Коментар


      • Добра реакция на пазара днес след хубавия отчет на това подценено дружество ..
        А аз доволен че го надуших навреме и се включих добре в акционерните редици последния месец

        Коментар


        • Поредното ръководство на компания, което си прави оглушки, когато стане дума за дивидент. Спомням си, че една година "Елана" им отправи предложение за разпределяне на такъв, но те го отхвърлиха пренебрежително. Поредно разочарование за инвеститорите тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение

            Не искам да се заяждам, но горното е от април.

            От друга страна сега я чакаш на 7 лв. Няма лошо, дано не си влязал твърде агресивно на 11/12 лв.
            Април излязох защото предположих за дивидента с тези дългове и аннонси за 15 мил инвестиции...явно добре съм направил но продължавам да ги следя защото все пак П/Е им падна под 5 а ЕБИТДА е доста сериозна сума , честно казано разочароват като отношение към дребните акционери ...Да бяха направили поне една среща с инвеститорите да ги запознаят с намеренията им ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Под 12 е подарък според мен....
              Не искам да се заяждам, но горното е от април.

              От друга страна сега я чакаш на 7 лв. Няма лошо, дано не си влязал твърде агресивно на 11/12 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение
                Добре я разпродават - така и трябва. За 10 години на борсата - 0 лева дивидент.
                И аз я дебна, ама бих купувал под 7, в момента все още ми е скъпо...…..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PolariS Разгледай мнение
                  Направо я убиха тази акция - минус над 25 % за една година...А не виждам нещо обезпокоително в отчетите или дейноста, напротив развиват се.

                  Нищо й няма на акцията! На 3,20 лв. пак да падне няма да е лошо. А за дивидент аз не чакам.

                  Коментар


                  • Направо я убиха тази акция - минус над 25 % за една година...А не виждам нещо обезпокоително в отчетите или дейноста, напротив развиват се.

                    Коментар


                    • Добре я разпродават - така и трябва. За 10 години на борсата - 0 лева дивидент.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Morqka Разгледай мнение
                        KTG agrar като ги удари маржин кола
                        за един ден паднаха 12 еуро на 1,5 а сега са 0,001 Така че всичко възможно в тоя бранш ..
                        Данке, тъкмо да си припомня немския. Търговията на агро суровини е с малък марж и може лесно да стъпиш накриво.

                        Коментар


                        • KTG agrar като ги удари маржин кола
                          за един ден паднаха 12 еуро на 1,5 а сега са 0,001 Така че всичко възможно в тоя бранш ..

                          Коментар


                          • Чакам да видя консолидирания за третото, но цената си върви надолу. Някой тук следи ли тази компания или реално няма фрии флоут?

                            Коментар


                            • Тук с има няма 1000 акции и цената ще падне с 20%. Невероятна борса!

                              Коментар



                              • Koмиcиятa зa зaщитa нa ĸoнĸypeнциятa (KЗK) зaпoчнa пpoвepĸa във вpъзĸa cъc cдeлĸa oт 2016 гoдинa, в paмĸитe нa ĸoятo "Aгpия Гpyп Xoлдинг" пpидoби 100 пpoцeнтa oт мecтнaтa "Kexлибap".

                                Last edited by RUBLA; 16.08.2018, 21:02. Причина: Линк към конкурентна медия.

                                Коментар

                                Working...
                                X