IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

    Това беше 2013-та, помня че тогава открих позиция на 3.50, продаваше някакъв ПФ, но не помня кой точно!
    Чак 25 лв. не знам, но поне да спре с този спад, макар че май отново ПФ е от страна продава. Да няма дежа вю!
    25 лв ...- те тва се казва - навиячество. За кво им е бе, за кво, - от срах да не стане 2,50 ли...
    толкова са прозрачни ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Странно как е имало толкова ниска цена тук.. Не съм я следил тогава.. Каква е била причината да се търгува под 3 лв.?
      А и след това прави движение до 13 ! Ако пак ще правим такива вълни значи като нарисуваме дъното ще гоним 25 лв. ))
      Това беше 2013-та, помня че тогава открих позиция на 3.50, продаваше някакъв ПФ, но не помня кой точно!
      Чак 25 лв. не знам, но поне да спре с този спад, макар че май отново ПФ е от страна продава. Да няма дежа вю!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Странно как е имало толкова ниска цена тук.. Не съм я следил тогава.. Каква е била причината да се търгува под 3 лв.?
        А и след това прави движение до 13 ! Ако пак ще правим такива вълни значи като нарисуваме дъното ще гоним 25 лв. ))

        Eeee, без твоята мирудия нама да мине тук!
        Ха дано случиш и цена коя дириш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Общо взето резонен пост, ама чак пък адски.....адски бе когато Алонсо усредняваше на няма и 2$
          Странно как е имало толкова ниска цена тук.. Не съм я следил тогава.. Каква е била причината да се търгува под 3 лв.?
          А и след това прави движение до 13 ! Ако пак ще правим такива вълни значи като нарисуваме дъното ще гоним 25 лв. ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Аз продължавам да добавям .. Мисля че е адски подценена акцията. А относно отчетите.. за дружеството винаги е била определяща втората половина на годинат.. Така че шанса за нови приятни изненади в това направление не бива да се изключват
            Общо взето резонен пост, ама чак пък адски.....адски бе когато Алонсо усредняваше на няма и 2$

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение

              Дано накрая не са наприятни изненадите.
              Винаги има риск. Все пак гоним доходности от 100-200-300% ..без риск - ДЦК на отрицателна лихва ))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Аз продължавам да добавям .. Мисля че е адски подценена акцията. А относно отчетите.. за дружеството винаги е била определяща втората половина на годинат.. Така че шанса за нови приятни изненади в това направление не бива да се изключват
                Дано накрая не са наприятни изненадите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Аз продължавам да добавям .. Мисля че е адски подценена акцията. А относно отчетите.. за дружеството винаги е била определяща втората половина на годинат.. Така че шанса за нови приятни изненади в това направление не бива да се изключват
                  Супер!

                  Коментар


                  • Аз продължавам да добавям .. Мисля че е адски подценена акцията. А относно отчетите.. за дружеството винаги е била определяща втората половина на годинат.. Така че шанса за нови приятни изненади в това направление не бива да се изключват

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
                      Признавам отчета за първата половина на 2019 е дълбоко разочароващ само 400 хил. печалба и някакви нови "други активи " за 7 милиона, но обективно погледнато си има як фундамент с доста земеделска земя из дунавския край. Аз лично ще си увелича позицията, но нека първо колегите разпродадат, та да си купя повече акции
                      През периода 2010-2011 удари 3 лв (така си спомням) , така че много хубаво си помисли какво си пожелаваш. Че ако отиде на тези нива и тръгнат да отписват дружеството от борсата, тогава става по-интересно.

                      Коментар


                      • Признавам отчета за първата половина на 2019 е дълбоко разочароващ само 400 хил. печалба и някакви нови "други активи " за 7 милиона, но обективно погледнато си има як фундамент с доста земеделска земя из дунавския край. Аз лично ще си увелича позицията, но нека първо колегите разпродадат, та да си купя повече акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                          Айде готово, вече сме на 8 лв. И на 5 ще отиде след време.
                          за 6 месеца от 12 лв. падна на 8 ......... на 5 дано се спре, казваш...

                          A72/AGR 8 лв.

                          Актуално към 17:00/28.08.2019 г.



                          тц тц тц

                          завалиите...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                            Като стане ясно че няма да има дивиденти и под 9лв ще се срине най вероятно, ако преди това не падне де. Пък ако дадат някой дивидент бих си купил и аз
                            Айде готово, вече сме на 8 лв. И на 5 ще отиде след време.

                            Коментар


                            • Най-голям оборот премина по позицията на „Агрия груп холдинг“ - 46,7 хил. лв., но това я направи и най-губещата компания в сряда, след като акциите й поевтиняха с 8%.

                              Типичния "Value trap" или как да загубим пари и на други места, освен в банките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                На 4 годишно дъно, големи перспективи голямо нещо.
                                не си прав ...... дъното беше с 10 стинки по-надолу
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X