IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Г-н Райчев лесно може да направи първа крачка към възвръщане на доверието, като раздаде за първа година дори и малък дивидент. Жеста ще бъде достатъчен.
    В неконсолидирания отчет печалбата позволява такава стъпка, остава да видим дали ще бъде предприета.

    Така си е! И само 1мил. от получените от дъщерните дивиденти да бъде преразпределен по холдинговите акционери, ...
    - Ще Уаааууу!
    И ела да видиш дали се зачита тогиз- балансовата стойност от над 23лв.

    Коментар


    • Г-н Райчев лесно може да направи първа крачка към възвръщане на доверието, като раздаде за първа година дори и малък дивидент. Жеста ще бъде достатъчен.
      В неконсолидирания отчет печалбата позволява такава стъпка, остава да видим дали ще бъде предприета.

      Коментар


      • Не че е много свързана с миноритарните, но при тази печалба от над 1,888/акц. и никой нищо не смее да изрази, си е доста показателно-наказателно към мениджмънта!
        За сега мисля да е най ниското П/Е от 3,44 и то при реална-жива печалба и основно насочена в реинвестиции!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

          Да и опитах да го пусна,но с тия андроид устройства.........Само,че къде ги видя там многото бройки???Аз се чудя на двата посредника защо не ги договорят тия бройки и да се приключи!!!Сещаш се за кой ИП става въпрос!
          Къде съм писал че са много!? Преди бяха, но вече не.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Не знам къде не си го видял.. Отчетите им са публични:

            https://www.nnbulgaria.com/Media/Def...4'2020.pdf
            Да и опитах да го пусна,но с тия андроид устройства.........Само,че къде ги видя там многото бройки???Аз се чудя на двата посредника защо не ги договорят тия бройки и да се приключи!!!Сещаш се за кой ИП става въпрос!
            Last edited by olimpiec; 08.02.2021, 11:30.

            Коментар


            • Не знам къде не си го видял.. Отчетите им са публични:

              https://www.nnbulgaria.com/Media/Def...4'2020.pdf

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Не ми се вярва, но ще поживеем и ще видим!
                Прав си за отчета!Но аз не видях NN да имат акции тук.Виж ПФ"Доверие".....имат доста.Виждам го а и заниманието ми със земеделска земя и контактите ми с доста арендатори ми подсказват много по-добра година в земеделието от миналата.Личи си и при АТЕРА-ТА. Препоръки никакви разбира се!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                  А ако не дойде хубав отчет, до 4лв ли ще го върнат?
                  ​​​​​​
                  Не ми се вярва, но ще поживеем и ще видим!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Да, НН. Но поне го правят умно.. за всеки следващ пакет вдигат продажната цена. Купихме им и на 4,20 и на 4,50.. посля бяха на 5 и 5,60 и сега тук.
                    Ако в края на месеца имаме хубав отчет и този айсберг ще бъде бързо абсорбиран от пазара.. Просто защото реалната цена на тази акция е в пъти нагоре!
                    А ако не дойде хубав отчет, до 4лв ли ще го върнат?
                    ​​​​​​
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      ПФ сякаш излиза тук.... и при СФТРД има голяма оферта "продава"
                      Да, НН. Но поне го правят умно.. за всеки следващ пакет вдигат продажната цена. Купихме им и на 4,20 и на 4,50.. посля бяха на 5 и 5,60 и сега тук.
                      Ако в края на месеца имаме хубав отчет и този айсберг ще бъде бързо абсорбиран от пазара.. Просто защото реалната цена на тази акция е в пъти нагоре!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Не мога да повярвам че мислите за продажба тук.........аз мисля за покупки.
                        Купих на жената едни 2100 бройки!P.SP.Препоръки никакви!
                        Last edited by olimpiec; 07.02.2021, 21:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                          Батка продаде ли всичко тук,ако не тайна???
                          ПФ сякаш излиза тук.... и при СФТРД има голяма оферта "продава"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                            Батка продаде ли всичко тук,ако не тайна???
                            Не мога да повярвам че мислите за продажба тук.........аз мисля за покупки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              И тук реотана взе да се затопля лека полека
                              Батка продаде ли всичко тук,ако не тайна???

                              Коментар


                              • И тук реотана взе да се затопля лека полека

                                Коментар

                                Working...
                                X