IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Споко тук отиваме към All Time High!

    И аз не съм очаквал нито дивидент нито обратно и аз продадох малко но както виждаш всички сме изненадани ( или почти всички). Все още цената е ниска на фона на 125 милиона земеделска земя, силни резултати и т.н.


    Не е препоръка!


    Благодаря за информацията ( която вече е отчетена от пазара )
    За мен сигнала е силно бичи - ако започнат с обратното и плащат дивидент при тези малко на брой акции за напред - цената няма да има чак толкова значение. Бих признал дружеството и най - вече мениджмънта за много читави, щото освен СОФКОМ. , другис подобни процедури като че ли няма
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • А да, при новите компании които не дават инфо и инвеститорите сме някак си равнопоставени, там цената на акциите следват новините - както и на Запад.
      Тук при старите компании първо се срива или качва акция и чак след няколко дни се появява информация
      .
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        Пак влезнах
        Бях продал на малко над 6 лв поради нечитавост ( това е стандарт на който повечето компании не отговарят ), но видиш ли изведнъж акцията стана читава - евалла, хем дивидент хем обратно изкупуване на и без това малкото на брой акции. Разбира се като че ли някой знаеше нещо и цената скочи над 50%.
        Как така цената подскочи месец преди " добрите " новини.
        Споко тук отиваме към All Time High!

        И аз не съм очаквал нито дивидент нито обратно и аз продадох малко но както виждаш всички сме изненадани ( или почти всички). Все още цената е ниска на фона на 125 милиона земеделска земя, силни резултати и т.н.


        Не е препоръка!



        Коментар


        • Пак влезнах
          Бях продал на малко над 6 лв поради нечитавост ( това е стандарт на който повечето компании не отговарят ), но видиш ли изведнъж акцията стана читава - евалла, хем дивидент хем обратно изкупуване на и без това малкото на брой акции. Разбира се като че ли някой знаеше нещо и цената скочи над 50%.
          Как така цената подскочи месец преди " добрите " новини.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Предполагам си се включил на време..., имаш не малка заслуга за това начало
            Твърде скромно ,но затова пък навреме

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Браво,направо не мога да повярвам че са се вслушали в съветите ни от миналото ОСА........пълна промяна!

              Предполагам си се включил на време..., имаш не малка заслуга за това начало

              Коментар


              • и не на последно място Мутрите от герб с цялата кохорта назначени по областни дирекции ..... си заминават... може да се окаже, че определени земеделци са били low profile, а други са били притискани... докаот всичко балъцу буха спестяванията в тухли в големите градове...голяма част строени с препрани пари от определени кръгове...

                сега ще се раздвижат и други сектори

                успех!
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Браво, приятна изненада. Не го очаквах. Нямам, но ме радват подобни изненади.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Да, пълна промяна, дали не подготвят почвата за увеличение на капитала?
                    Иначе само земята е два пъти по-скъпа от капитализацията
                    Няма лошо в едно евентуално увеличение.. особено ако ще е над 14 лв./акция. Нали това е идеята да си публична компания. А и имат наистина амбициозна инвест. програма за следващите години.. не е ОК да се финансира само със заеми.

                    Коментар


                    • Браво,направо не мога да повярвам че са се вслушали в съветите ни от миналото ОСА........пълна промяна!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Виждам че обсъждате само дивидента.. дневния ред по-надолу е още по-интересен, има го в ТР.. Гласуване на процедура по обратно изкупуване в диапазона 8-14 лв.
                        Ето че можело и тук мажо да показва отношение и грижа към акцията! Това чакахме и си го изстрадахме!
                        Поздравления към г-н Райков за крачките в правилната посока! Явно се е вслушал в думите ни от ОСА 2020-та. Вярвам че компанията е напът да мине в по-горна лига на БФБ - София!
                        Да, пълна промяна, дали не подготвят почвата за увеличение на капитала?
                        Иначе само земята е два пъти по-скъпа от капитализацията

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          8.3. Продукция 31 декември 2020 г. хил. лв. 31 декември 2019 г. хил. лв.
                          Сурово олио 2,885 -564
                          Рафинирано олио 599 -267
                          Полезен отпадък 4 - 2
                          Зърнени култури - 246 Общо 3,488 1,079

                          Всичко това до 31,12,2020г. , а какво ли ще видим към края на май консолид. за настоящия период


                          Не мога да не Ви припомня какво съм писал, както и да споделя наистина изненадващата, но навременна реакция на управата тук!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Виждам че обсъждате само дивидента.. дневния ред по-надолу е още по-интересен, има го в ТР.. Гласуване на процедура по обратно изкупуване в диапазона 8-14 лв.
                            Ето че можело и тук мажо да показва отношение и грижа към акцията! Това чакахме и си го изстрадахме!
                            Поздравления към г-н Райков за крачките в правилната посока! Явно се е вслушал в думите ни от ОСА 2020-та. Вярвам че компанията е напът да мине в по-горна лига на БФБ - София!
                            +1 наистина пълна промяна!

                            Коментар


                            • Виждам че обсъждате само дивидента.. дневния ред по-надолу е още по-интересен, има го в ТР.. Гласуване на процедура по обратно изкупуване в диапазона 8-14 лв.
                              Ето че можело и тук мажо да показва отношение и грижа към акцията! Това чакахме и си го изстрадахме!
                              Поздравления към г-н Райков за крачките в правилната посока! Явно се е вслушал в думите ни от ОСА 2020-та. Вярвам че компанията е напът да мине в по-горна лига на БФБ - София!
                              Last edited by Батя; 20.05.2021, 15:42.

                              Коментар


                              • Някой изкупува сякаш в скоро време ще да има и други новини
                                “Speculation is a business. It is neither guesswork nor a gamble. It is hard work and plenty of it.”

                                Коментар

                                Working...
                                X