IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Честит празник!
    имам си тук, по съвет на едни момчета, но ръста на Дох ме обърка днес !?!? Баси кефа !
    И тук ли сме ортаци?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

      Не не си я сбъркалТони, понеже цената ще догонва тази на АЛТЕРКО-то!P.S.Препоръки никакви разбира се!И честит празник!
      Честит празник!
      имам си тук, по съвет на едни момчета, но ръста на Дох ме обърка днес !?!? Баси кефа !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        mistake
        Не не си я сбъркалТони, понеже цената ще догонва тази на АЛТЕРКО-то!P.S.Препоръки никакви разбира се!И честит празник!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

          Май си сбъркал темата?
          mistake

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975
            new stuff is here

            Май си сбъркал темата?
            мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение
              От къде сте сигурни, че Доверие продават?
              Не съм видял уведомление, че падат под 5%.
              Вече не са ли задължени да уведомяват?
              Уведомление и аз не съм видял, но фрее флота в края на октомври нараства с техния брой акции. Тогава започват с продажбите. Друг няма толкова акции освен мажо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Текущите активи покриват почти напълно пасивите, за земята можеш да погледнеш мнението на Алонсо малко по-долу, а стойността на останалите активи е малко въпрос на въображение, затова и толкова варира оценката.
                Разбрах, ами успех тук, дано я видите скоро дабъл на дабъла -достиганл съм си лимита на БФБ засега, така че преди януари няма да се включа никъде, иначе папирът е супер, само мажото да е малко по-нормален
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Добре, а защо? Колко са активите и колко са пасивите - нямам време да ги смятам сам, затова ми е интересно мнението на човек от "кухнята"
                  Текущите активи покриват почти напълно пасивите, за земята можеш да погледнеш мнението на Алонсо малко по-долу, а стойността на останалите активи е малко въпрос на въображение, затова и толкова варира оценката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Консервативно- требъл, проинфлационно- дубъл на дубала
                    Добре, а защо? Колко са активите и колко са пасивите - нямам време да ги смятам сам, затова ми е интересно мнението на човек от "кухнята"
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Някой ще си направи ли труда, както аз правя в "моята" тема, да сметне каква би била справедливата стойност тук, като се махнат задължения и т.н.
                      Консервативно- требъл, проинфлационно- дубъл на дубала

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Тук мечката уж е много яка пък се дърпа нагоре
                        Ръгай, Генади, мъжът ми е командировка - вери харна компания, една от малкото компании на бфб, които са подценени сериозно, а основата им е супер, ама кофти маджо си е кофти маджо. Успехи тук - за разлика от чистите акции, тук наистина има основа за дубъл. Някой ще си направи ли труда, както аз правя в "моята" тема, да сметне каква би била справедливата стойност тук, като се махнат задължения и т.н.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • От къде сте сигурни, че Доверие продават?
                          Не съм видял уведомление, че падат под 5%.
                          Вече не са ли задължени да уведомяват?
                          Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Тук мечката уж е много яка пък се дърпа нагоре

                            Коментар


                            • Тук да не се появи мажо?

                              Коментар


                              • Бива бива

                                Коментар

                                Working...
                                X