IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

    Tова са 340к на доверие, когато минаха 5% бариера и съответно вече се числят към ФФ.

    За това вдигнах поста на "Олимпиеца" с отчета!

    Коментар


    • Оня ден имаше едно изсипване на 10к акции на пазар, което някой окачествиха като възможна грешка. Може да има връзка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



        Може би тук за да е по ясно ;- днес ФФ-/1548338.
        а на 30,09,2021г. е бил -/1196756
        Tова са 340к на доверие, когато минаха 5% бариера и съответно вече се числят към ФФ.
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          На 30.11.2021 ФФ е бил 1538338.
          На 07.12.2021 е бил 1558338
          Днес ФФ е 1548338.

          ???
          Мажо прави врътки?
          Мда, интересно.. Едната възможност е да е грешка на ЦД. Няма да е сефте. Понякога закъснява сетълмента на някой пакет акции и се получават такива разминавания.
          Ако не е грешка, излиза че мажо първо е продал 20К акции /може за да натисне цената и да даговори пакет ниско/, а после е купил 10 К акции /не са му дали пакет и е решил да си купува от пазара/. Чисто мои тълкувания.. Може да е съвсем друг случая.
          Важното е че и тази ми тежка позиция е напът да ми донесе над 200% годишна доходност, както вече се отчетоха ДОХ и Алтерко!
          Абе друго си е да ти звънкат навреме от яхтата майка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

            Викаш три ПФ-та продават........Че кой ще са,да ни подскажеш малко! https://www.agriabg.com/bg/info/i12/...%B8%D0%B8.html


            Може би тук за да е по ясно ;- днес ФФ-/1548338.
            а на 30,09,2021г. е бил -/1196756

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              На 30.11.2021 ФФ е бил 1538338.
              На 07.12.2021 е бил 1558338
              Днес ФФ е 1548338.

              ???
              Мажо прави врътки?


              А на 30,09,2021г- 1196756 *

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                На 30.11.2021 ФФ е бил 1538338.
                На 07.12.2021 е бил 1558338
                Днес ФФ е 1548338.

                ???
                Мажо прави врътки?
                Може да са изкупили малко акции в последните дни. Ще разберем съвсем скоро

                Коментар


                • На 30.11.2021 ФФ е бил 1538338.
                  На 07.12.2021 е бил 1558338
                  Днес ФФ е 1548338.

                  ???
                  Мажо прави врътки?
                  Last edited by polax; 08.12.2021, 20:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    може да не е, само ако решат да забавят продажбите на зърно за пролетта или да направят някоя врътка за намаляване на данъците. Това с теб не го знаем, затова си е чист късмет. Но реалната печалба ще огромна, спрямо годините назад и капитализацията
                    пп. отделно не знаем колко са торили есента е със скъпи торове
                    Кога ще я покажат, за мен не е толкова важно. Важно е, че текущите активи са се повишили с 40 милиона. Интересно ми е колко всъшност струват тези стоки, които по баланс се водят 110 милиона. Незавършеното производство предполагам е царевицата, която не са ожънали поради липса на място и ако е така за него е ясно че струва поне двойно, или поне 13 милиона печалба от там. Големият хикс е на какви цени са купувани стоките на склад за 70 милиона. Ако знаем това, ще знаем и печалбата, без значение кога ще я обявят документално. Ще съм благодарен да чуя мнение по тои въпрос?
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Пропадналяци, кви са тези басове бре, само груювците сключват басове, истинските инвеститори правим кинти. Поне на Ексела де
                      явно с колегата сме направили доста кинти тази година и може да пийнем по едно

                      Коментар


                      • Пропадналяци, кви са тези басове бре, само груювците сключват басове, истинските инвеститори правим кинти. Поне на Ексела де
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                          То ако е 25-27 (дори и преди), всички акционери тук ще са много доволни. Имаме облог на шише, с удоволствие ще ти го купя ако е 25 милки печалбата.
                          може да не е, само ако решат да забавят продажбите на зърно за пролетта или да направят някоя врътка за намаляване на данъците. Това с теб не го знаем, затова си е чист късмет. Но реалната печалба ще огромна, спрямо годините назад и капитализацията
                          пп. отделно не знаем колко са торили есента е със скъпи торове

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            защото говорихте, че сега е 20, но преди данъци, още не са ги приспаднали. Данъците може да се повече от 10%, виждал съм го в отчетите, може би изравняване от минали години, не зман .. но не бих се хванал на бас за след данъци. Нека да го кажем така Ако преди данъците е повече то 27млн. -аз печеля иначе ти ?
                            пп. - знам, че това си е чист хазарт. Не знам могат ли да ви намаляват данъците като купят нещо? Сигурно не се приспадат от покупки на земя?
                            То ако е 25-27 (дори и преди), всички акционери тук ще са много доволни. Имаме облог на шише, с удоволствие ще ти го купя ако е 25 милки печалбата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Според мен ще е под 25 милки след данъци, което си прави близо 4 лева на акция. Не е препоръка, имам!
                              защото говорихте, че сега е 20, но преди данъци, още не са ги приспаднали. Данъците може да се повече от 10%, виждал съм го в отчетите, може би изравняване от минали години, не зман .. но не бих се хванал на бас за след данъци. Нека да го кажем така Ако преди данъците е повече то 27млн. -аз печеля иначе ти ?
                              пп. - знам, че това си е чист хазарт. Не знам могат ли да ви намаляват данъците като купят нещо? Сигурно не се приспадат от покупки на земя?
                              Last edited by petyob; 08.12.2021, 17:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                добре, да се обазаловим, но преди или след данъци печалбата ще е над/под 25?

                                Според мен ще е под 25 милки след данъци, което си прави близо 4 лева на акция. Не е препоръка, имам!

                                Коментар

                                Working...
                                X