IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

    Няма други с над 5%. Единствените други бяха Доверие, които вече едва ли имат и един процент останал. И да обратно изкупените намаляват ФФ а той е намалял с 50к в понеделник...
    хм. В Инфосток пише -
    Светломир Илиев Тодоров 10.00%
    Комерс ЕООД 25.80%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      нали има и други с над 5%? Обратно изкупените не намаляват ли ФФ?
      Няма други с над 5%. Единствените други бяха Доверие, които вече едва ли имат и един процент останал. И да обратно изкупените намаляват ФФ а той е намалял с 50к в понеделник...
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

        Ми... Намаля
        Браво!Това си е много бичи сигнал..........дали продавача е ПФ Доверие
        Last edited by спекуланта; 15.12.2021, 18:57.

        Коментар


        • Много ми е гот!

          Тук мечките ще ги блъскаме като боксьор боксова круша
          Last edited by Агресивен бик; 15.12.2021, 18:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Да, супер сигнал! Мажо купува на едро на 15 лв. Кеф!!
            нали има и други с над 5%? Обратно изкупените не намаляват ли ФФ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

              Ми... Намаля
              Да, супер сигнал! Мажо купува на едро на 15 лв. Кеф!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                С нетърпение чакам бюлетина на ЦД днес. Да видим дали в понеделник ФФ не намаля с още едни 50К акции
                Ми... Намаля
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  В поста си имаш поне 4-5 грешни заключения! Ако наистина искаш да схванеш картинката, чети внимателно назад в темата и може да ти просветне
                  Ми кажи кои са грешните, ще се съглася, ако е така

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                    Как да стане?!!!
                    Мажовецът е декларирал изкупуване до 14.
                    Флоутът на 14 намалява. а на 15 расте

                    пс А не вярвам някой да направи сделка за над 5%
                    пс2, - за 5% флоут ще трябва да се купят акции за 5 млн лв, а не за 0,5 млн лв, т.е. 35 000бр не става
                    В поста си имаш поне 4-5 грешни заключения! Ако наистина искаш да схванеш картинката, чети внимателно назад в темата и може да ти просветне

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Мне, по-скоро може да намалее с тези 35Т наредени до 15,60
                      Как да стане?!!!
                      Мажовецът е декларирал изкупуване до 14.
                      Флоутът на 14 намалява. а на 15 расте

                      пс А не вярвам някой да направи сделка за над 5%
                      пс2, - за 5% флоут ще трябва да се купят акции за 5 млн лв, а не за 0,5 млн лв, т.е. 35 000бр не става
                      Last edited by Балониада; 15.12.2021, 13:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                        На 14 кинта са наредени едни 5000 артишки... Не е лошо и с тях да намалее флоута
                        Мне, по-скоро може да намалее с тези 35Т наредени до 15,60

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          С нетърпение чакам бюлетина на ЦД днес. Да видим дали в понеделник ФФ не намаля с още едни 50К акции
                          На 14 кинта са наредени едни 5000 артишки... Не е лошо и с тях да намалее флоута

                          Коментар


                          • С нетърпение чакам бюлетина на ЦД днес. Да видим дали в понеделник ФФ не намаля с още едни 50К акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bebson Разгледай мнение

                              Цената растеше прилично повече от 6 години, после целия пазар олекна, а НН имаха нещастието допълнително да я натиснат в тази конкретна година, та ме оставиха много доволен от хода им. Кой е бил излъган в очакванията си малко ме вълнува, въпросът е какво е приготвило бъдещето за нас като акционери и дали/ накъде ще се обърне ветропоказателя, за да не се окажем в ситуация, в която със затворен цикъл или без, с пристанище или без, коефициентите са пак мизерни За самите ПФ като основни играчи отдавна съм изгубил надежда. Мисълта ми беше, че все пак нямат кой знае какви инструменти да пазят инвестицията или очакванията си, а колко въоще им пука е друга тема.
                              Аз лично вярвам в добро бъдеще откъм фундамент. Разстящи активи, разстяща цена на активите, както и разстяща печалба всяка година. Надявам се че началото на 2022-ра ще ни знанадат с една много приятна печалба, когато продадат стоките на склад. Все пак ако не вярвах в това, нямаше да съм вътре. За бъдещето на цената на акцията нямам никаква представа или очаквания, за да не се разочаровам. Няма как да знам кой кога ще реши да продава или да купува, при положение, че уточнихме че тези решения нямат връзка с фундамента. Преценил съм че за мен така е най-добре и не искам да си създавам душевни терзания. Нямам нищо против акцията да слезе пак на 4 лева, стига фундамента да се запази. Така или иначе нямам намерение да ги продавам, преди да наближат цената, която смятам че струват.
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                                Като изключим това че до миналата година не даваха дивиденти, какво друго кофти са направили? На нормален пазар цената на акцията би следвало да расте с цената на активите и печалбите и най-вероятно така и щеше да бъде, ако нямаше професионалисти като НН да я натиснат до 4. В случа за Агрия нямах предвид фондовете да водят дела а просто да си направят поне труда да присъстват на ОСА и да се поинтересуват от фундамента и стойността на портфейлите си и че като основни играчи, техните действия и бездействия влияят на цялата борса. Просто разсъждения.
                                Цената растеше прилично повече от 6 години, после целия пазар олекна, а НН имаха нещастието допълнително да я натиснат в тази конкретна година, та ме оставиха много доволен от хода им. Кой е бил излъган в очакванията си малко ме вълнува, въпросът е какво е приготвило бъдещето за нас като акционери и дали/ накъде ще се обърне ветропоказателя, за да не се окажем в ситуация, в която със затворен цикъл или без, с пристанище или без, коефициентите са пак мизерни За самите ПФ като основни играчи отдавна съм изгубил надежда. Мисълта ми беше, че все пак нямат кой знае какви инструменти да пазят инвестицията или очакванията си, а колко въоще им пука е друга тема.

                                Коментар

                                Working...
                                X