IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Тука мечките ще плачат като дете на което са му взели играчката
    Как хубаво ги обясняваш нещата, все едно за себе си говориш Свирачев.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Тука мечките ще плачат като дете на което са му взели играчката
      Бавно, но славно към кота 16...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

        Когато купува Елана в обеми, а всички знаем че посредника на мажоритаря е Елана е много вероятно да купува мажоритаря, без разбира се да е сигурно. Но когато едновременно с това се вижда и че ФФ намалява, то вече става сигурно че е той Когато продават от ПФБК с обеми, няма кой друг да продава освен доверие. На мен лично не ми пречи да правя сделки за по 100-200 акции за да виждам тези неща, но то няма и нужда защото добри хора като Батя, го споделят напълно безплатно тук в темата.
        За БРЕФ напълно подкрепям мнението ти. Края е ясен и наистина не виждам какво може да се обърка на края. Средата не е много ясна, точно заради неясните критерии на основните държатели на акции там.
        Може ли да споделите как разбирате кои сделки през кой ИП се осъществяват и къде намирате информацията за фрий флоута? Благодаря

        Коментар


        • Тука мечките ще плачат като дете на което са му взели играчката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
            Тук дали няма да видим прехвърляне на остатъка, подозирам, че доверие ще искат да приключат до празниците
            Колко им останаха?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Купих си днес още малко Агрия от Елана и ситуацията мило ми напомни как същите "играчи" си продадоха Алтерко около 9 лв., с тънката сметчица после да си го купят по евтино.. Всички знаем какво се случи после.. Да видим няма ли тук да е Епизод 2
              Добре че са тези "играчи", че кой е луд да продаде на тези стойности при всички прогнози за скок!

              Коментар


              • Тук дали няма да видим прехвърляне на остатъка, подозирам, че доверие ще искат да приключат до празниците

                Коментар


                • Купих си днес още малко Агрия от Елана и ситуацията мило ми напомни как същите "играчи" си продадоха Алтерко около 9 лв., с тънката сметчица после да си го купят по евтино.. Всички знаем какво се случи после.. Да видим няма ли тук да е Епизод 2

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    всичко това е ясно, въпроса беше доколко всички те за мажо или хора на мажо, или са си назависими
                    Не им знам отношенията, но впечатленията ми от ОСА , са че са си пълноправни съдружници двамата, а за този от Кехлибар не знам дали е активен.
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                      Всеки акционер имащ под 5% от компанията се брои към ФФ. Собственика на Кехлибар е с над 5%, следователно ако той купува, ФФ ще намалява. В случая ние няма как да знаем, кой от акционерите с над 5% купува, но знаем че един от тях тримата е купил въпросните 50 000 акции, защото ФФ е намалял с 50 000 акции.
                      всичко това е ясно, въпроса беше доколко всички те за мажо или хора на мажо, или са си назависими

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Няма гаранция! Това е пазар на акции, риск дебне от всякъде! Гаранция има в банката... до 100 хил. евро са ти гарантирани, лихвата е 0,1%
                        Всеки сам избира за парите си, свобода и демокрация
                        В банката има гаранция, че ще си вземеш парите, но няма никава гаранция дали с тези пари ще можеш да си купиш същото количество хляб, ток, акции или други благинки, което си можел да си купиш с тях, преди да ги внесеш там
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          явно го знаете по-добре. Аз си мислех, че бившият собственик на Кехлибар сега си е обикновен акционер с 10%, независим от мажо. Един вид поглъщане/сливане е станало
                          Всеки акционер имащ под 5% от компанията се брои към ФФ. Собственика на Кехлибар е с над 5%, следователно ако той купува, ФФ ще намалява. В случая ние няма как да знаем, кой от акционерите с над 5% купува, но знаем че един от тях тримата е купил въпросните 50 000 акции, защото ФФ е намалял с 50 000 акции.
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                            Каква е гаранцията, че ще продължи да намаля ?! Може да е било еднократно действие. И ако все пак не е грешка в записите по Фф забавени сетълменти или други
                            Колеги колко останаха от прословутия пакет, според Вас? Възможно ли е, да висят отгоре още акции за към милион лева ?
                            Няма гаранция! Това е пазар на акции, риск дебне от всякъде! Гаранция има в банката... до 100 хил. евро са ти гарантирани, лихвата е 0,1%
                            Всеки сам избира за парите си, свобода и демокрация

                            Коментар


                            • Айде наш'те! Оле, оле, оле и мечките на колене!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Много ясно че не са обратно изкупени! Сделката е на 15 а то е ограничено до 14! Хайде по-сериозно бе колеги, колко години вече го учим този пазар!? Някой от фирмите /хората/ на мажо е купил, какво повече има да се разяснява!?!?
                                Каква е гаранцията, че ще продължи да намаля ?! Може да е било еднократно действие. И ако все пак не е грешка в записите по Фф забавени сетълменти или други
                                Колеги колко останаха от прословутия пакет, според Вас? Възможно ли е, да висят отгоре още акции за към милион лева ?

                                Коментар

                                Working...
                                X