IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

    Ми те тримата ги водим че са мажоритаря, заедно с Райков. Кой от тях е купил или са обратно изкупени на практика няма значение...
    явно го знаете по-добре. Аз си мислех, че бившият собственик на Кехлибар сега си е обикновен акционер с 10%, независим от мажо. Един вид поглъщане/сливане е станало

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Много ясно че не са обратно изкупени! Сделката е на 15 а то е ограничено до 14! Хайде по-сериозно бе колеги, колко години вече го учим този пазар!? Някой от фирмите /хората/ на мажо е купил, какво повече има да се разяснява!?!?
      Недей да си толкова сигурен, грешки стават. Ако купиш и нямаш право нали сделката не може да се върне? Освен това главният прокурор няма право да нарушава закона, ама можеш ли да се закълнеш в това?
      Last edited by petyob; 15.12.2021, 19:59.

      Коментар


      • Много ясно че не са обратно изкупени! Сделката е на 15 а то е ограничено до 14! Хайде по-сериозно бе колеги, колко години вече го учим този пазар!? Някой от фирмите /хората/ на мажо е купил, какво повече има да се разяснява!?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
          Обратно изкупени не би трябвало да намалят фф, поне докато не преминат 5%
          Бившият собственик на Кехлибар, както и Комерс купуваха и преди.
          Питай 4Д да ти обясни дълго и напоително
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Обратно изкупени не би трябвало да намалят фф, поне докато не преминат 5%
            Бившият собственик на Кехлибар, както и Комерс, купуваха и преди.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

              Ми те тримата ги водим че са мажоритаря, заедно с Райков. Кой от тях е купил или са обратно изкупени на практика няма значение...
              Съобщение ще има ли, или сме над нещата, шото сме от село
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                хм. В Инфосток пише -
                Светломир Илиев Тодоров 10.00%
                Комерс ЕООД 25.80%
                Ми те тримата ги водим че са мажоритаря, заедно с Райков. Кой от тях е купил или са обратно изкупени на практика няма значение...
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                  Няма други с над 5%. Единствените други бяха Доверие, които вече едва ли имат и един процент останал. И да обратно изкупените намаляват ФФ а той е намалял с 50к в понеделник...
                  хм. В Инфосток пише -
                  Светломир Илиев Тодоров 10.00%
                  Комерс ЕООД 25.80%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    нали има и други с над 5%? Обратно изкупените не намаляват ли ФФ?
                    Няма други с над 5%. Единствените други бяха Доверие, които вече едва ли имат и един процент останал. И да обратно изкупените намаляват ФФ а той е намалял с 50к в понеделник...
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                      Ми... Намаля
                      Браво!Това си е много бичи сигнал..........дали продавача е ПФ Доверие
                      Last edited by спекуланта; 15.12.2021, 18:57.

                      Коментар


                      • Много ми е гот!

                        Тук мечките ще ги блъскаме като боксьор боксова круша
                        Last edited by Агресивен бик; 15.12.2021, 18:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Да, супер сигнал! Мажо купува на едро на 15 лв. Кеф!!
                          нали има и други с над 5%? Обратно изкупените не намаляват ли ФФ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            Ми... Намаля
                            Да, супер сигнал! Мажо купува на едро на 15 лв. Кеф!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              С нетърпение чакам бюлетина на ЦД днес. Да видим дали в понеделник ФФ не намаля с още едни 50К акции
                              Ми... Намаля
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                В поста си имаш поне 4-5 грешни заключения! Ако наистина искаш да схванеш картинката, чети внимателно назад в темата и може да ти просветне
                                Ми кажи кои са грешните, ще се съглася, ако е така

                                Коментар

                                Working...
                                X