IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цената на пшеницата доволно нагоре!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
      Какво става тук... за два дни 1 лев нагоре. Отчетът го няма, но явно това не важи за всички.
      Цената изостава и ще трябва тепърва да катери

      Коментар


      • Отлично

        Коментар


        • Ръста се очаква да е по-висок.

          Коментар


          • СТОКА ЦЕНА ↑↓
            Пшеница MATIF 271.75 €/мт 6.75
            Царевица MATIF 254.00 €/мт 4.25
            Рапица MATIF 703.75 €/мт 8.00

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Знам че никой не обича спадът на цената на акциите които държи но според мен е добре да слязат малко повече от спекуланите на които не им се чака и след това да се отвори път към нови висоти.
              Да слизат, кой ги е спрял? Нали трябва да допълним кошницата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
                Знам че никой не обича спадът на цената на акциите които държи но според мен е добре да слязат малко повече от спекуланите на които не им се чака и след това да се отвори път към нови висоти.

                Коментар


                • https://www.expert.bg/macroview/farm...a-1710813.html
                  Без коментар...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Мисля че са просто очаквания. Ти успя ли да купиш в минутите след като се появи отчета на Неохим!?
                    Допълних, да. Иначе там средната ми е +/- 26 лева. За Агрия съм на 11,30. Честно казано очаквам тук да има по-голям ръст, даже и бас на шише уиски имам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      И аз съм по консервативен за годишният отчет но дори годишната печалба да се запази до около 25 милиона пак ще е супер. При сегашната капитализация си оставаме едни от най подценените на БФБ. А през 2022 очаквам още повече позитивни новини!
                      Оставаме подценени защото Доверие "дебне в шубрака" с мераци да продава,но при един добър отчет много бързо биците ще ги стъпчат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Не мога да схана какво му чакате на консолидирания? Стоките на склад, така или иначе не са продадени към 31.12. Аз очаквам с голям интерес консолидирания за първото тримесечие.
                        И аз съм по консервативен за годишният отчет но дори годишната печалба да се запази до около 25 милиона пак ще е супер. При сегашната капитализация си оставаме едни от най подценените на БФБ. А през 2022 очаквам още повече позитивни новини!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                          Какво става тук... за два дни 1 лев нагоре. Отчетът го няма, но явно това не важи за всички.
                          Мисля че са просто очаквания. Ти успя ли да купиш в минутите след като се появи отчета на Неохим!?

                          Коментар


                          • Какво става тук... за два дни 1 лев нагоре. Отчетът го няма, но явно това не важи за всички.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Още малко.. да излезе консолидирания и вярвам ще се оживи темата.. и акцията
                              Аха,. аха.

                              Коментар


                              • Не мога да схана какво му чакате на консолидирания? Стоките на склад, така или иначе не са продадени към 31.12. Аз очаквам с голям интерес консолидирания за първото тримесечие.
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X