IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

    След като всички вече са купили, сега кой да купува?
    Да, верно, прав сте Пончо. Забравих, че и това го има в гейма ...
    Да вземат някои да разкешат още алтерко, и да заповядат - там се натрупаха все държачи и не разкешват. Остава да се надяваме да се сбъднат тежките заклинания на грую груев
    Last edited by mechka uteshitelka; 13.01.2022, 16:24.
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
      Какво става с тази позиция, да не обърка посоката?
      Уж всички се набихме в нея, а не тръгва...
      едва я изрових от нафталина
      След като всички вече са купили, сега кой да купува?

      Коментар


      • Какво става с тази позиция, да не обърка посоката?
        Уж всички се набихме в нея, а не тръгва...
        едва я изрових от нафталина
        Я всегда буду твоим поводом напиться.

        Коментар


        • Да, около 140К акции са им останали.. надявах се че са по-малко но.. каквото - такова. Важното е компанията да продължава да кърти фундамента, мажо да показва че е тръгнал по - добър път, а другото ще си се нареди

          Коментар


          • Искаш да кажеш, че само 140К ни "тежат на спирачката" ? То пари за 2-3 дни търговия ще трябват ..
            “Speculation is a business. It is neither guesswork nor a gamble. It is hard work and plenty of it.”

            Коментар


            • Момчета, айде финален напън за едни "2 милки" , другарите от Доверие са продали всички акции освен в УПФ-то

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Не, не преди 20, едно на ръка, и второ, акцията не е моя, а на мои приятели и жената - на тях мога само да дам препоръки, парите са си техни. Личен съвет към теб - има една поговорка; we don't see things as they are, we see them as we are - вярвам ще ме разбереш Не ме бъркай с някои други, дето винаги хвалят, преди да продадат и си търсят нови балъчета, а ти си взел да приличап на тях, щото нали бг поговорката е, че с къв тръгнеш, такъв станеш. Последно мнение по темата до края на месеца, явно и ти си влязал в групата на адептите, за съжаление, и каквато и информация да напиша, все им е криво. Аз нямам проблем - за пореден път ще ти го кажа - не ми плащат, за да списвам тук, както и БФБ не е основният ми източник на приходи, т.е. не ми трябва да лъжа дребосъка и да го играя прееви другарче.

                Здраве и успехи ти желая!
                Груйче, дори за миг не си позволявам да те бъркам, предишното беше просто закачка, но моля те спри се с етикецията в която поставяш мен, този или онзи. .
                Ако не сте забелязали - по- рядко пиша. Преди пишех спонтанно и много от разни чувства и емоции и пак рядко заради промени в портфейл или акции- малко хора може да го разберат, че при мен становищата са по-скоро на принципна основа, отколкото на друга, каквото и да значи това за всеки
                И не се впускай в тиради да громиш врага, който вече си нарочил с партиен билет. Не сме врагове, в голяма част от тези които мислиш за такива.
                А тук дори има вдъхновители, (става дума за форума) които не можеш да припознаеш. Имай предивд, че човек цял живот се учи! А ако е умен може да се учи и чрез другите

                Но както се досещатем - в общия случай Не е препоръка Не можем да сме максималисти
                Last edited by precakanoto; 07.01.2022, 12:11.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Груйче, много си се нахъсал в тая позиция
                  Да не смяташ да продаваш скоро !?
                  Смята за дълго да се установи тук.
                  Колегите му в позицията доволно потриват ръце.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Груйче, много си се нахъсал в тая позиция
                    Да не смяташ да продаваш скоро !?
                    Не, не преди 20, едно на ръка, и второ, акцията не е моя, а на мои приятели и жената - на тях мога само да дам препоръки, парите са си техни. Личен съвет към теб - има една поговорка; we don't see things as they are, we see them as we are - вярвам ще ме разбереш Не ме бъркай с някои други, дето винаги хвалят, преди да продадат и си търсят нови балъчета, а ти си взел да приличап на тях, щото нали бг поговорката е, че с къв тръгнеш, такъв станеш. Последно мнение по темата до края на месеца, явно и ти си влязал в групата на адептите, за съжаление, и каквато и информация да напиша, все им е криво. Аз нямам проблем - за пореден път ще ти го кажа - не ми плащат, за да списвам тук, както и БФБ не е основният ми източник на приходи, т.е. не ми трябва да лъжа дребосъка и да го играя прееви другарче.

                    Здраве и успехи ти желая!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Груйче, много си се нахъсал в тая позиция
                      Да не смяташ да продаваш скоро !?

                      Коментар


                      • Мнение на профитата в Капитал - акцията е оценена едва на 6-то място за ръст през 2022, след всякакви чичови изклясъци и чистата акция. Това с качествения мениджмънт и особено с отношението към инвеститорите в последното мнение на някакъв си Явор много искрено ме забавли 6. Агрия груп холд

                        "Една от малкото "инфлационни" позиции, която може да спечели от световната тенденция към ръст на цените на суровините."

                        Цветослав Цачев, Елана трейдинг

                        "С около 80 хил. дка собствена земя и 290 хил. тона складови бази, Агрия е една от най-добре позиционираните компании на БФБ за инфлационна среда. През 2021 г. компанията разпредели първи дивидент от листването си на борсата, и продължението на тази политика през следващата година ще даде допълнителен тласък на цената."

                        Михаил Димитров, ПФБК

                        "Положителна тенденция и очаквания по отношение на приходите и рентабилността. Качествен мениджмънт и отношение към инвеститорите."

                        Явор Спасов, Скай управление на активи
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          Земеделската земя е НАЙ!!!
                          .Не беше ли трейдинга най?

                          Коментар


                          • Земеделската земя е НАЙ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Aхахаха, батя репото, дето за първа година от много време излезе на плюс, пак е нарошил перчема. батя, в класацията на биг беър съм участвал два пъти - за 2020 твоята прогноза беше предпоследна по успеваемост, моята беше в средата, за миналата, в която всеки, който е написал Доверие и Алтерко в прогнозите си (а това са 90%+), е успял да даде добра прогноза. И ти ми се хвалиш колко си велик??? направи една сделка с повече от 5000 лева, без да имаш слушалка и телефонна любов и пак ще си говорим.

                              Много пъти съм ти предлагал бас - странно, никога не си приемал, може би щото много вярваш на прогнозите си. А бас аз лично супер рядко губя и съм печелил десетки - тази година ще спечеля още 3, включително такъв с гуруто 4Д, а человек заради едното красно име живей, както е казал рачко пръдлето
                              Да ти отговоря аз.По прогнози бях около Батя,но екселската ми доходност в края на годината се оказа голяма, Пролетта намаилх хим ,махнах цкб/куците коне/ и упих "ракети:" Так,че кой какво е предполагал и какво е направил са различни неща.Ако 4д чете нека пише-дали е инвестирал,на 100% там където е предположил?!?
                              И това с телефона и яхтите става банално.Има си ации които са"модерни" и,сега им е времето и си разстат .Няма нужда няой да ти ги шепне-агрия,доверие,алтерко,импулс.Ще направят много повече от атера ,бреф.В стила на Харко-Да не кажеш,че не си предупреден.
                              Last edited by 0; 06.01.2022, 17:13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                ....а человек заради едното красно име живей, както е казал рачко пръдлето
                                A такива колко пъти си ги писал и колко пъти още ще ги пишеш
                                Аре вече намалете тролните. Не сме в забавачницата
                                Едно и също - омръзва!

                                Коментар

                                Working...
                                X