IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Ти изобщо нямаш идея кой ,колко и на какви нива точно е купил,нито пък какво съм написал.
    С две думи,изобщо нямаш идея къде се намираш
    добре, че няма кой да ти слуша безсмислиците

    Коментар


    • И някой друг купува на едро, но може да е пак мажо с проксита

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Много забавно Мажоритарят за два месеца изкупува повече от 1/10 от свободните акции на цени 27-30лв и се намират "експерти" дето да казват, че той бил дребна риба и не разбирал колко струва компанията му и ако имало къси щяло да си дойде на мястото. Ех колко хубаво щеше да бъде да има къси и да изпофалират всички тези дето се мислят за най-умните на всички земни кълбета.
        Ти изобщо нямаш идея кой ,колко и на какви нива точно е купил,нито пък какво съм написал.
        С две думи,изобщо нямаш идея къде се намираш

        Коментар


        • Много забавно Мажоритарят за два месеца изкупува повече от 1/10 от свободните акции на цени 27-30лв и се намират "експерти" дето да казват, че той бил дребна риба и не разбирал колко струва компанията му и ако имало къси щяло да си дойде на мястото. Ех колко хубаво щеше да бъде да има къси и да изпофалират всички тези дето се мислят за най-умните на всички земни кълбета.

          Коментар


          • Девойчета,... и разни дребни риби като Батя
            Тук ще стане по-зле от Балонерко.Единствената причина досега да стои на тези космически нива е:
            Невъзможността да се скъсява тоя балон,както и смешния и нисколиквиден пазар на който е акцията , БФБ
            Но никой не е по-голям е техниката ! Балонерко рибите го разбраха по трудния начин и тук ще стане така ,но с доста повече кървища
            Ще се забавляваме и в тази тема .....Е ,на някой ще им е до рев,ама ..

            Коментар


            • Новите данни за ФФ показват покупки на още 6,679акции на Агрия и вече общо 151,222акции за по-малко от 2месеца. То ясно, че печалбите ще са много големи тази година, ама пак ще има изненадани.

              Коментар


              • Много пари вкара на БФБ мажоритарят тук. Това са 4млн лв, които пазарните участници получиха и предполагам реинестираха по други позиции. А оценката за това какви пари прави компанията мисля, че е ясна. За около месец и половина ФФ намалява със 141076 акции, които са си повече от половината изтъргувани акции за периода.

                Коментар


                • Пшеница MATIF 439.50 €/мт 23.00

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Честита 30-ка господа съакционери!
                    Ха дано обратното изкупуване и т.г. не успее да се вреди
                    Пшеницата пак нагоре след като Индия забранила износа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Честита 30-ка господа съакционери!
                      Ха дано обратното изкупуване и т.г. не успее да се вреди
                      Супер, дано затворим подобаващо. Обема е повече от добър за час и половина.

                      Коментар


                      • Честита 30-ка господа съакционери!
                        Ха дано обратното изкупуване и т.г. не успее да се вреди

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          извинявай, Алонсо, не съм го видял, както знаеш, никога не се крия от отговори. Ще се пробвам да отговоря:

                          1. Да пуснах 100К акжии на пазарна цена на БФБ,з а да си направиш врътката с някакви солари, е мега идиотия и това ще ти го каже всеки полуграмотен човек, дори не и адвокат. Има поне 3 други начина. Което за мен говори, че собственикът е прост аграр, случайно забогатял, както повечето такива като него - нагледал съм се на селяци с лексуси и анцунзи
                          2. Обясних вече за соларните врътки - за мен това е, меко казано, недобра корпоративна практика, която ме поотказа за момента
                          3. Общуването ти с нечистоплътни батки, както ти казах и преди, те води до грешни мисли тип "we don't see things as they are, we see them as we are" - Последното нещо, което интелигентен човек с опит във форума би си помислил, е, че може да влияе на акция с драскане във форума. Със сбирка на някоя яхта може, разбира се
                          4. Как бих изтъргувал вътрешно инфо, че мажо ще надува цената до 30 кинта, ако тя е 20 в момента. Е, стига, смешно е дори да се задава такъв въпрос - всеки идиот ще събере 1+1 и ще си купи каквото може на 20 кинта, за да го продава на 28-30. Нарича се фронтрънване и културно се правеше с на Никиту фонда през 2016 - само дето тогава хорицата смятаха коефициенти, числа и т.н., та профитът им беше абсолютно изряден. Същото се случва и ако знам, че някой ще продава, ако знам, че ще има голяма сделка на определена цена и т.н. Още помним любимото на яхтсмените Балонерко и едни красиви изпълнения там, нали?

                          Та така - здраве и успехи желая и много профити тук - акцията никак не е лоша, дори на тези нива (и това съм го заявявал многократно). Обясних и защо аз лично се въздържам.

                          П.С. В понеделник ще ида на Бата, да усетя какви са нагласите на аграрите
                          П.П.С. Говореше се за обратно тук - колко акции купиха с миналото, че не ми се рови
                          Радвам се, че отговори Значи от написаното разбирам че:
                          1. Ако някой бизнесмен слее фирмата си с друг бизнесмен, следва да заключим, че това са двама прости селяци. От тук пък следва да си направя извода, че аз самият съм прост селяк, защото и аз съм го правил и особено защото не виждам друг начин да приелека читави хора около мен. Иначе за себе си мога да приема че приличам на прост селяк и Райков не го знам какъв автомобил кара, но последното на което прилича е на прост селяк
                          2. Ако някой инвестира във ВЕИ и то при положение че по принцип си е включено в дейността му, следва да заключим че човека има недобри корпоративни практики. Може ли да ми обясниш по-подробно, недобрите корпоративни практики?
                          3. Аз съм екстроверт и обичам да общувам с много хора. Това му е чара. Като се срешнат двама човека и разменят по една идея, резултата е че всеки от тях има по две идеи. Ако пък имат различни мнения, може би единият ще промени мнението си и това ще му донесе полза. И с теб бих поговорил с удоволствие ако имаш желание, разбира се.
                          4. Тук пак наистина не разбирам. Ако цената сега е 20 и аз искам да купувам, нямам никакъв интерес цената да е 30, а камо ли пък да кажа на някой да купува на 20, защото аз после ще изчакм да стане 30, за да ги платя на него с 10 кинта от горе. С две думи ако някой е купил на 20, няма гаранция че после ще купува на 30. На 30 може да купи още а може и да продаде в зависимост от това дали се променил фундамента, дали му стигат 50% печалба, дали има по-добра възможност да си купи нещо по-изгодно, дали има да връща заеми и безброй други неща, които могат да повлияят на инвестиционните му решения.

                          Та така. Много профити и добо настроение и на теб
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Вуте спечели повече.
                            Това ти се получи и ти сложих лайк -мерси, че го пусна с този профил, че другите са ми в блок листата и щях да ги пропусна. Готината ирония следва да се оценява, дори да е на твой гръб
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                              Не мога да те разбера. Хем виждам, че си умен човек хем се държиш странно. Поне 10 човека ти обясниха защо мажоритаря "продаде" 100к на 15 лева, включително и аз няколко пъти. Като ти обяснят, не отговаряш на аргументите а просто изчезваш за някакъв период от време, след което се появяваш и казваш че пак не си разбрал и че има според теб нещо гнило Твърдиш че някои хора търгували с вътрешна информация, но като те питах как точно става това, пак никакъв отговор и изчезване. Бих си помислил, че се опитваш да манипулираш цените с твоите мнения, но знам, че си достатъчно време в този форум, за да знаеш, че тук пише и чете само цацата и написаното тук не може да промени нищо. Та пак казам, че не мога да те разбера.
                              извинявай, Алонсо, не съм го видял, както знаеш, никога не се крия от отговори. Ще се пробвам да отговоря:

                              1. Да пуснах 100К акжии на пазарна цена на БФБ,з а да си направиш врътката с някакви солари, е мега идиотия и това ще ти го каже всеки полуграмотен човек, дори не и адвокат. Има поне 3 други начина. Което за мен говори, че собственикът е прост аграр, случайно забогатял, както повечето такива като него - нагледал съм се на селяци с лексуси и анцунзи
                              2. Обясних вече за соларните врътки - за мен това е, меко казано, недобра корпоративна практика, която ме поотказа за момента
                              3. Общуването ти с нечистоплътни батки, както ти казах и преди, те води до грешни мисли тип "we don't see things as they are, we see them as we are" - Последното нещо, което интелигентен човек с опит във форума би си помислил, е, че може да влияе на акция с драскане във форума. Със сбирка на някоя яхта може, разбира се
                              4. Как бих изтъргувал вътрешно инфо, че мажо ще надува цената до 30 кинта, ако тя е 20 в момента. Е, стига, смешно е дори да се задава такъв въпрос - всеки идиот ще събере 1+1 и ще си купи каквото може на 20 кинта, за да го продава на 28-30. Нарича се фронтрънване и културно се правеше с на Никиту фонда през 2016 - само дето тогава хорицата смятаха коефициенти, числа и т.н., та профитът им беше абсолютно изряден. Същото се случва и ако знам, че някой ще продава, ако знам, че ще има голяма сделка на определена цена и т.н. Още помним любимото на яхтсмените Балонерко и едни красиви изпълнения там, нали?

                              Та така - здраве и успехи желая и много профити тук - акцията никак не е лоша, дори на тези нива (и това съм го заявявал многократно). Обясних и защо аз лично се въздържам.

                              П.С. В понеделник ще ида на Бата, да усетя какви са нагласите на аграрите
                              П.П.С. Говореше се за обратно тук - колко акции купиха с миналото, че не ми се рови
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • На на графиката след м. март т.г. се рисува флаг с цел 40 лева вероятно, според мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X