IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Въпреки "прекрасния" отчет ,реакция от пазара няма.Някой може ли да обясни защо?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Инта,време имам бол,и ще съм тук докато се спука балона.Хима е ок,там ще бера много,ами кажи как да те приеме теб човек на сериозно с подобни смешни прогнози ала -банизми и наблягащи на конкретиката ? И какво е това константен спад ? за пръв път чувам такова нещо


      Извън темата,- никога не съм бил от твоя отбор с претенциите!
      Не веднъж съм заявявал, че съм лаик и неграмотен и по случайност с над 400% доходност
      от "късното си начало+"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        .... И какво е това константен спад ?

        Елха до август, какво толкова не разбра

        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Губиш си времето тук,- бягай при хима, че там са испуснали водата от пропката и нямаш нужда от "въдици"!!!
          Инта,време имам бол,и ще съм тук докато се спука балона.Хима е ок,там ще бера много,ами кажи как да те приеме теб човек на сериозно с подобни смешни прогнози ала -банизми и наблягащи на конкретиката ? И какво е това константен спад ? за пръв път чувам такова нещо


          Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          за следващите седмици до към края на август е константен спада, но след това си идва симен сезон...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            На този зашеметяващ финансов отчет,невиждан от години на БФБ,според "експертите" по ФФ и отчети , не трябваше ли вече да сме над 40 и юни над 100?

            .....а то 30 артии обем.Повтаря Балонерко и то от много време насам и по-много неща(price action,ликвидност,етц )Почвам да мисля,че групата напомпила там,сега е тук.
            Там купона започна с листването и с дневни обеми по 0 ,много дни подред,после се премина към регулярни студени отрезвяващи душчета за масовика

            п.с докато съм писал са почнали да лискат

            Губиш си времето тук,- бягай при хима, че там са испуснали водата от пропката и нямаш нужда от "въдици"!!!

            Коментар


            • На този зашеметяващ финансов отчет,невиждан от години на БФБ,според "експертите" по ФФ и отчети , не трябваше ли вече да сме над 40 и юни над 100?

              .....а то 30 артии обем.Повтаря Балонерко и то от много време насам и по-много неща(price action,ликвидност,етц )Почвам да мисля,че групата напомпила там,сега е тук.
              Там купона започна с листването и с дневни обеми по 0 ,много дни подред,после се премина към регулярни студени отрезвяващи душчета за масовика

              п.с докато съм писал са почнали да лискат
              Last edited by petrg5s; 26.05.2022, 12:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Е, как..
                ​​​​​​2021 акцията затвори на 22.60 и малко се различава от 20 лв с които смяташ 150те %ръст.
                Гаргов има 5.2% от акциите и пада под 5%/последно 4.92 по спомен, което си е 7800броя/.
                Няма гаранция, че продължава с продажбите, но за период от началото на годината Фф се е увеличил от 629151 на 833176броя, което си е над 200К броя, което пък значи голям продавач.
                Аз така ги разбирам нещата, но може и да бъркам, все пак не съм велик трейдър, като Ваша милост.
                А за да не падаш толкова ниско може да спреш с инфантилните картинки. Даваш вид на пъпчив тиинейджър жаден за внимание...
                Успех с инвестициите!
                ​​​​​
                ​​​​​.
                Ти не знаеш, къде се намираш и пишеш само глупости!
                ​​​​​​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Слушаш ли се какви глупости си написал Свободни преразкази и съчинения от 1001 нощ + заключения ,базирани на грешна информация + някакви докадки (уж,ама, дали,ако,може би)

                  Как голям инсайдър продава,а цената се качва със 150% ?? ако не може да го схванеш,прочети го бавно,няколко пъти,остави реотна да нагрее и тогава опитай пак Ако не може да го схаванеш,си мълчи и не се излагай

                  По вашата женска логика с Батя ,ако този голям инсайдър почне да купува,тогава цената ще пада,нали?
                  Къде са ви събирали такива нз

                  Както писах не съм на вашето ниво, Ваша милост. Написах, какво и как смятам.
                  ​​​​​​Вижда се, че с теб няма смисъл да се комуникира, комплексар с жажда за внимание.
                  айде пускай картинки и си живей живота...

                  Коментар


                  • Каквото и да си говорим, да - печалбата е много добра по абсолютна стойност.
                    В относително изражение обаче, това дружество работи едва ли не с ефективността на Морганика 17-18% Не е малко но като конюнктурна възможност дори Неохим го бие отвсякъде с 24% - марж на печалбата.
                    Така че тук - нищо чрезвичайно и е съобразно конюнктурата, която в голяма част е временна. Според мен има други конюнктурни с осезаемо по-добра кондиция.
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      Е как
                      ​​​​​​2021 акцията затвори на 22.60 и малко се различава от 20 лв с които смяташ 150те %ръст.
                      Гаргов има 5.2% от акциите и пада под 5%/последно 4.92 по спомен, което си е 7800броя/.
                      Няма гаранция, че продължава с продажбите, но за период от началото на годината Фф се е увеличил от 629151 на 833176броя, което си е над 200К броя, което пък значи голям продавач.
                      Аз така ги разбирам нещата, но може и да бъркам, все пак не съм велик трейдър, като Ваша милост.
                      А за да не падаш толкова ниско може да спреш с инфантилните картинки. Даваш вид на пъпчив тиинейджър жаден за внимание...
                      ​​​​.
                      Слушаш ли се какви глупости си написал Свободни преразкази и съчинения от 1001 нощ + заключения ,базирани на грешна информация + някакви докадки (уж,ама, дали,ако,може би)

                      Как голям инсайдър продава,а цената се качва със 150% ?? ако не може да го схванеш,прочети го бавно,няколко пъти,остави реотна да нагрее и тогава опитай пак Ако не може да го схаванеш,си мълчи и не се излагай

                      По вашата женска логика с Батя ,ако този голям инсайдър почне да купува,тогава цената ще пада,нали?
                      Къде са ви събирали такива нз

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Батя рибата и той сподели същите "притеснения" навремето
                        Инсайдъра бил продавал видиш ли ,пък цената от 20 на 55 .Как стават тея работи , голям и лош инсайдър да продава,а цената да расте с 150%, така и не разбрах.
                        Там го питах, избяга.Избяга както от темата за Балонерко.Ето питам и теб.Как инсайдър продава големи обеми,пък цената расте с 150%+ ???


                        Е, как..
                        ​​​​​​2021 акцията затвори на 22.60 и малко се различава от 20 лв с които смяташ 150те %ръст.
                        Гаргов има 5.2% от акциите и пада под 5%/последно 4.92 по спомен, което си е 7800броя/.
                        Няма гаранция, че продължава с продажбите, но за период от началото на годината Фф се е увеличил от 629151 на 833176броя, което си е над 200К броя, което пък значи голям продавач.
                        Аз така ги разбирам нещата, но може и да бъркам, все пак не съм велик трейдър, като Ваша милост.
                        А за да не падаш толкова ниско може да спреш с инфантилните картинки. Даваш вид на пъпчив тиинейджър жаден за внимание...
                        ​​​​​​​Успех с инвестициите!
                        ​​​​​
                        ​​​​​.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Бе той Неохима е с 64 млн ама що инсайдера го разпродава?
                          Ревете за 100кинта пък той на 60 не може да стъпи, що тъй?
                          Батя рибата и той сподели същите "притеснения" навремето
                          Инсайдъра бил продавал видиш ли ,пък цената от 20 на 55 .Как стават тея работи , голям и лош инсайдър да продава,а цената да расте с 150%, така и не разбрах.
                          Там го питах, избяга.Избяга както от темата за Балонерко.Ето питам и теб.Как инсайдър продава големи обеми,пък цената расте с 150%+ ???



                          Last edited by petrg5s; 26.05.2022, 04:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                            очаквания за пшеницата
                            Тези смешна графика защо си я постнал ,след като тя нито дава някаква информация ,нито пък показва някакви бъдещи тенденции ?????

                            Защо си я изрязал ? Нито се вижда тикер,нито кой пазар,нищо.Пълна мъгла.Не се прави така На кой са тези очаквания ,твой ли?
                            Все пак си първия ,който има смелостта да прави някакви прогнози в тази тема
                            Last edited by petrg5s; 26.05.2022, 04:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Една позната психоложка ми говореше, че чуждият успех болял много повече от личния провал. Години наред не можех да го проумея.
                              С тези стари изтъркани 20 годишни лафове,може да впечатляваш батя и тукашните риби,но нищо повече
                              Едва ли има по-печеливш в тази тема от мен,камо ли пък риба като теб,така че ,напъни се и измисли нещо по оригинално .Това не е като анонимните анкети в началото на годината
                              Last edited by petrg5s; 26.05.2022, 06:41.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                                Някой беше предложил въобще да не му се отговаря на този неграмотен балък.
                                Ай разни случайни помияри да не се правят на много големи,а ?
                                Видяхме ви в Балонерко големите разбирачи,колко струвате.Големи отчети,офиси в Азия и изведнъж спряхте да пишете там
                                Тук ще е същото
                                Last edited by petrg5s; 26.05.2022, 05:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X