IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За да съм напълно честен,технически погледнато ,последен финален ъп е напълно възможен за да завърши вълна 5 от началото на 2022.Защо?

    1.Цената консолидира на върха (също като Неохим),което е булиш движение.8 седмици вече
    2.Вчера отбеляза най-високо седмично затваряне за всички времена 29.70.Булиш !
    3.Фигурата която рисува на върха също е булиш

    Тоя който го помпи иска още.Появи ли се обем,той ще покаже посоката

    Това евентуално движение нагоре ще е последното.Tам където обърне,където и да е то, ще е връх за много месеци
    Индикаторите са супер мега свръх-купени , с огромни мечи дивергенции и то на седмична
    Не е препоръка


    https://tvc-invdn-com.investing.com/...033cbaaf83.png


    Last edited by petrg5s; 21.05.2022, 06:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Обаче липсва и сценарият - "ако надскочи устойчиво чертата"
      Има разлика между пикът от 2007-8 и сегашния - нарича се инфлация.
      През 2008 беше различно, така че движещите сили зад чарта все пак има някаква вероятност да донесат изненади
      Скоро от Америка призоваха Европа да не се отказва категорично от руския нефт, но да го обложи с акциз като форма на санкция. Значи ги е страх от инфлацията в световен план поне толкова че и повече отколкото за ефектите от войната върху световната икономика.
      Инфлация няма да има.Тя е голяма основно в БГ , русия и в подобни държави от 3-я и 4-я свят .Инфлацията ще я свалят .И вече почнаха процеса.А с нея ще бутнат и всичко друго.Пшеница,петрол,газ,Агро балони и т.н. Нито ще е за първи ,нито за последен път

      Просто икономически цикли за който рибите като алонсо и батя нито са чували ,нито знаят къде се намират.Те стискат и се радват.След студения душ пак ще стискат,ама едно друго нещо с три букви хахах
      Last edited by petrg5s; 20.05.2022, 16:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Е той вече нали ни каза.. трябваше на 19 лв. да сме продали.
        Аз такова нещо не съм казвал,но ти каза на рибите да държат Балонерко до 100лв.Е, който те е послушал,си е за негова сметка.Дръжте още хаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Е той вече нали ни каза.. трябваше на 19 лв. да сме продали.
          И в същият момент твърди, да му разгледаме прогнозите и да се убедим колко са точни
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Износът на българско зърно скочи двойно


            В очакване на консолидирания отчет...
            Ако пък е и на двойни цени, резултатът ще е четворен

            Коментар


            • Износът на българско зърно скочи двойно


              В очакване на консолидирания отчет...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                Сигурен съм че си много умен и вадиш много пари. Кажи и на нас какво да направим да спечелим някой лев?
                Е той вече нали ни каза.. трябваше на 19 лв. да сме продали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  За цената на пшеницата ....

                  Агрията ще я последва,като тук цената е силно набалончена поради факта ,че не може да се шортва и един купувач е целия пазар.Което обаче е и нож с две остриета.Щото този купувач когато се панира (а те винаги го правят) и реши да излиза,за всички дребни акционери ще има доста болка ..меко казано. Атера също е на пангара,но там поне ще дадат ~15% дивидент,а тук ще ви дадат един голям х**

                  Графиката е 20 годишна

                  https://i.imgur.com/v9LhS5q.png


                  Обаче липсва и сценарият - "ако надскочи устойчиво чертата"
                  Има разлика между пикът от 2007-8 и сегашния - нарича се инфлация.
                  През 2008 беше различно, така че движещите сили зад чарта все пак има някаква вероятност да донесат изненади
                  Скоро от Америка призоваха Европа да не се отказва категорично от руския нефт, но да го обложи с акциз като форма на санкция. Значи ги е страх от инфлацията в световен план поне толкова че и повече отколкото за ефектите от войната върху световната икономика.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Какви глупости си слушал в кварталния магазин или на лично с Батя слабо ме вълнува.Аз прогнози за пшеницата си давам регулярно в темата за Атера, още преди ти да знаеш какво е това пшеница Там може да видиш дефакто каква ми е познаваемостта.
                    И правя много повече пари от теб,бъди сигурен в това !
                    Сигурен съм че си много умен и вадиш много пари. Кажи и на нас какво да направим да спечелим някой лев?
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Цената на акцията си е реална още повече че ще се изкупува от 28 до 33лв, е можеше горната граница да е повече, но това е в момента, а дивидента също може да е по-голям, но това се решава на събранието. Успех на имащите акции!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Това го слушаме от две години а цената все расте. Защо правиш прогнози и сметки, ако няма да печелиш от тях? Защо не вземеш акции на заем и не ги скъсиш?
                        Какви глупости си слушал в кварталния магазин или на лично с Батя слабо ме вълнува.Аз прогнози за пшеницата си давам регулярно в темата за Атера, още преди ти да знаеш какво е това пшеница Там може да видиш дефакто каква ми е познаваемостта.
                        И правя много повече пари от теб,бъди сигурен в това !
                        Last edited by petrg5s; 20.05.2022, 09:15.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          За цената на пшеницата ....

                          Агрията ще я последва,като тук цената е силно набалончена поради факта ,че не може да се шортва и един купувач е целия пазар.Което обаче е и нож с две остриета.Щото този купувач когато се панира (а те винаги го правят) и реши да излиза,за всички дребни акционери ще има доста болка ..меко казано. Атера също е на пангара,но там поне ще дадат ~15% дивидент,а тук ще ви дадат един голям х**

                          Графиката е 20 годишна

                          https://i.imgur.com/v9LhS5q.png


                          Това го слушаме от две години а цената все расте. Защо правиш прогнози и сметки, ако няма да печелиш от тях? Защо не вземеш акции на заем и не ги скъсиш?
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • За цената на пшеницата ....

                            Агрията ще я последва,като тук цената е силно набалончена поради факта ,че не може да се шортва и един купувач е целия пазар.Което обаче е и нож с две остриета.Щото този купувач когато се панира (а те винаги го правят) и реши да излиза,за всички дребни акционери ще има доста болка ..меко казано. Атера също е на пангара,но там поне ще дадат ~15% дивидент,а тук ще ви дадат един гол х**

                            Графиката е 20 годишна

                            https://i.imgur.com/v9LhS5q.png


                            Last edited by petrg5s; 20.05.2022, 10:09.

                            Коментар


                            • Очаквам печалбата на 3-месечието да е по-голяма от годишната за миналата. Не са някакви точни сметки де, не е препоръка.

                              Коментар


                              • Аз и в темата за Атера съм писал ,че май месец ще е месечен връх в цената на пшеницата ($1284) и ще почне голяма корекция или директно това ще е многогодишен връх,но ето че и фундамента почва да го показва ... ..или за пореден път техниката предсказва фундамента ,епизод 290-и

                                Москва ще отвори украинските пристанища ,ако санкциите бъдат
                                преразгледани


                                https://www.24chasa.bg/novini/article/11617239


                                Рано или късно това ще стане,защото всички до един ще имат голяма изгода .Колко ще падне цената на пшеницата тогава,и колко маджо (или който и да е този заблуден купувач) ще се панира и почне да продава оставям на рибите като Батя да преценят....
                                Last edited by petrg5s; 20.05.2022, 05:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X