IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Големи бройки са минали на 21лв, пътят към 24 в открит.
    Да.. с тези обеми ще свършат скоро мераклите да продават и на тези нива и ще има пак скокче на други

    Коментар


    • Големи бройки са минали на 21лв, пътят към 24 в открит.
      Last edited by polax; 24.03.2022, 15:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
        Търсене близо 3 пъти по-голямо от предлагането и вие се надцаквате, за да продадете. Споко, бе хора.
        Ами ако войната приключи след някой ден, къде ще е цената?
        Ами ако не приключи, къде ще е цената?
        https://sinor.bg/63674-atidzhe-aliev...ica-ot-ukrajna
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Търсене близо 3 пъти по-голямо от предлагането и вие се надцаквате, за да продадете. Споко, бе хора.
          Ами ако войната приключи след някой ден, къде ще е цената?

          Коментар


          • Наиграха се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
              също така и риск от обратното(все пак и БСП имат влияние върху сектора)
              И за тези рискове разсъждавах, но по принцип вярвам в силата на ЕС и международния съд в Хага и не ги отчитам както съществени.
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                Може и да си въобразявам, но смятам, че политиката може да има много благотворно влияние върху борсата ни и в частност върху Агрия.
                Прав си но по добре за бизнеса им да говорим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                  Може и да си въобразявам, но смятам, че политиката може да има много благотворно влияние върху борсата ни и в частност върху Агрия.
                  също така и риск от обратното(все пак и БСП имат влияние върху сектора)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Стига с тая политика!
                    Може и да си въобразявам, но смятам, че политиката може да има много благотворно влияние върху борсата ни и в частност върху Агрия.
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Извинявам се, че оспамих темата !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        чакай сега! Съгласен съм, че главния прокурор е за смяна, но колко прокурори има в държата? Не знам точно но сигурно хиляди. И всичките те какво правят, нищо ли не работят? Всички те ли са маскари, така че един кьорав корумпиран да не могат да хванат? Или за всичко е виновен ГЕРБ и ние нищо не можем да направим ... само глупости можем да правим еее само саботажи
                        Голямата корупция както всички знаем е на високите нива в държавата, така и в големия бизнес свързан с държавните поръчки и еврофондовете ! Както и сам можеш да се досетиш чадъра от прокуратурата и службите е точно заради този факт ! А иначе осъдени кокошкари сигурно има много ! ГЕРБ беше партията, която управляваше през този период заедно с ДПС, така че няма кой друг да е виновен, след като те избраха този главен прокурор, както и ВСС ! Отговорността за провалите във всяко едно отношение през последните години е на ГЕРБ, ДПС, както и на БСП !
                        Last edited by Zdravko; 24.03.2022, 12:09.

                        Коментар


                        • Стига с тая политика!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            Виждам че се е заформила инелигентна и приятна дискусия. Аз съм се научил да гедам само положителните аспекти и в този смисъл одобрявам ГЕРБ, които направиха много положителни неща в тази държава, заедно с много грешки /само който не прави нищо, не греши/. В същото време ми е кристално ясно, че в България е нужда промяна и че ПП са за момента най-подходящите да я осъществят. Не симпатизирам на нито едната партия и не осъждам нито едната, но чисто теоретично не мога да преценя, доколко наказаването на стари грешки е жизнено важно за премахването на корупцята. Просто казано, ако се приеме, че енрегията е константа, каква част от тази енергия трябва да се хвърля за наказаване на виновни и каква част съответно ще остане за съграждане на по съвършена система, за да бъде използвана тази анергия максимално ефективно.
                            Темата е много широка и всеобхватна и едва ли тук и е мястото ! Не знам какво положително се е случило в държавата, но за тези години под управление на ГЕРБ сме на последните места във всички възможни класации ! Няма една област, в която ГЕРБ може да се похвали с нещо освен с огромната корупция и безнаказаност !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Без работеща прокуратура е невъзможно всички тези неща да се случат ! Ако не си наясно има подадени стотици сигнали и материали към нея, които само си отлежават там и тя не взима отношение или ги замита !
                              чакай сега! Съгласен съм, че главния прокурор е за смяна, но колко прокурори има в държата? Не знам точно но сигурно хиляди. И всичките те какво правят, нищо ли не работят? Всички те ли са маскари, така че един кьорав корумпиран да не могат да хванат? Или за всичко е виновен ГЕРБ и ние нищо не можем да направим ... само глупости можем да правим еее само саботажи
                              Last edited by petyob; 24.03.2022, 11:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                                Като окаушат двама-трима барба-ганьос след това цялата глутница ще се кротне. В такъв аспект арестите и делата срещу първите осъдени за корупция ще са страшно ефективни!
                                Напълно разбирам и се съгласявам, просто не съм убеден че това е толкова лесно да стане, особенно ако се действа отгоре на долу. Аз ако бях на мястото на ПП, бих приел максимата, че господ забавя но не забравя и бих концентрирал повече усилия да правя нещата по правилен начин, отколкото да хабя енергия да търся в каква степен е бил грешен предният управляващ. Въпросът ми беше, дали теоретично е възможно според вас да има положителна промяна за България, ако ГЕРБ останат ненаказани / в случай че има за какво да бъдат наказани, защото и това още не е ясно/
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X