IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Атака на 25 кинта ли ще се правим?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

      Като им видиш последните 2 консолидирани отчета и се чудя кой дава 24 лв за губещ холдинг. Относно инвестициите, може да се окажат ниско ефективни или дори губещи.
      За държащите Агрия е ясно защо точно тези два отчета са такива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
        Тук май скоро пак ще трябва да сменят прогнозите, ако задържат така пазарите
        .... или се вдигнат още

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

          След хубавите новини - бъдещото пристанище, рекорден дивидент и т.н. Цената не мърда.
          по-лесно явно се купува на по-високите нива.
          Като им видиш последните 2 консолидирани отчета и се чудя кой дава 24 лв за губещ холдинг. Относно инвестициите, може да се окажат ниско ефективни или дори губещи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
            Тук май скоро пак ще трябва да сменят прогнозите, ако задържат така пазарите

            Е то на глад повече от 42 дни май си беше за Гинес, дори на етап със захранки да го карат, пак няма да оцелеят!
            Храната си е след въздуха и водата, а мазнинката и спирта...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
              Тук май скоро пак ще трябва да сменят прогнозите, ако задържат така пазарите
              След хубавите новини - бъдещото пристанище, рекорден дивидент и т.н. Цената не мърда.
              по-лесно явно се купува на по-високите нива.

              Коментар


              • Тук май скоро пак ще трябва да сменят прогнозите, ако задържат така пазарите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Ако направят 33 млн. печалба в тази трудна за сектора им година са отличници! Така в следващите, като си влезе конюнктурата в релси, ще си правят по 50-60 милки като пичове
                  доста повече от 60 млн ще е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                    Дано мине под 20, ама това е трудно да стане. Защо да се случи? Вярно, че е пазар, ама...

                    Еее, -такива са били нагласите му явно!
                    За сега не се види, като как ще са на пода,- има подновяване на обратното изкупуване до 3% на акции по дневния ред, отделно висят още не изпълнени такива от предното ОСА на 3/4 от гласуваните 203х. акц....-пуфии-пууу- пфииууу -пеят птичките в гората

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

                      Към настоящия момент не виждам предпоставки за цена на акцията х2 (40-50 лв). Много е вероятно цената да мине под прага от 20 лв в краткосрочен план до края на годината. Иначе прогнозата ми е през 2028 цена около 60-65 лв ако се запази олигархичната икономика в България.
                      Дано мине под 20, ама това е трудно да стане. Защо да се случи? Вярно, че е пазар, ама...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                        Тези хора ми се издигат в очите с всеки един изминал ден. Първоначално не им вярвах за дивидента, след това ги опреквах за прогнозите им. Все едно ми четат мислите и действат точно така, както бих искал. Разбира се, че като акционерче не ми е приятно да видя прогноза за печалбата с 10 млн по-ниска, но се радвам, че актуализираха данните. Колкото и да не признават прогнозите уважавани от мен съфорумци, не е възможно без тях. Идеята им е да виждаме трендовете във възможно най-реално време. Не съществува бизнес, който не може/ не прави или греши сериозно в прогнозите си! Дано успеят да изпълнят новата си прогноза, защото това според мен означава справедлива цена на акцията х2.
                        Към настоящия момент не виждам предпоставки за цена на акцията х2 (40-50 лв). Много е вероятно цената да мине под прага от 20 лв в краткосрочен план до края на годината. Иначе прогнозата ми е през 2028 цена около 60-65 лв ако се запази олигархичната икономика в България.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                          Актуализация на прогнозите има
                          Тези хора ми се издигат в очите с всеки един изминал ден. Първоначално не им вярвах за дивидента, след това ги опреквах за прогнозите им. Все едно ми четат мислите и действат точно така, както бих искал. Разбира се, че като акционерче не ми е приятно да видя прогноза за печалбата с 10 млн по-ниска, но се радвам, че актуализираха данните. Колкото и да не признават прогнозите уважавани от мен съфорумци, не е възможно без тях. Идеята им е да виждаме трендовете във възможно най-реално време. Не съществува бизнес, който не може/ не прави или греши сериозно в прогнозите си! Дано успеят да изпълнят новата си прогноза, защото това според мен означава справедлива цена на акцията х2.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                            Нямам банка и повече от 1500 бройки още няма да купувам за сега,така че помагайте! Препоръки никакви нямам,само съвет!
                            И аз влязох с няколко т. между 22 и 24, средната ми е 22.94. Под 30 хич не ми се продава, даже под 35, ама да видим следващите Q-та как ще са...... а междувременно 1 лев дивидент чакаме

                            Коментар


                            • Нямам банка и повече от 1500 бройки още няма да купувам за сега,така че помагайте! Препоръки никакви нямам,само съвет!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                                При такава печалба, цената трябва да е х2
                                Абсолютно!!

                                Коментар

                                Working...
                                X