IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А тук като казаха Септември уточниха ли дали говорим за 2021 г?
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
      Хасан се прибира и вижда Айшето - гола, разкрачена и яде диня.
      - Ко прайш ма? Ко си са разпищолила?
      - Ми Хасане, тъй мухите не ми кацат на динята!
      Защо им е други мухи да им кацат на динята ? За тях ние сме само дребни мравки, но защо да привличат оси и стършели,
      които да снесат само по пет яйца. Нали ограничиха кредитите на прочутата банка до пет милки ...
      ЕБВР е различно от ББР

      Коментар


      • Хасан се прибира и вижда Айшето - гола, разкрачена и яде диня.
        - Ко прайш ма? Ко си са разпищолила?
        - Ми Хасане, тъй мухите не ми кацат на динята!
        Защо им е други мухи да им кацат на динята ? За тях ние сме само дребни мравки, но защо да привличат оси и стършели,
        които да снесат само по пет яйца. Нали ограничиха кредитите на прочутата банка до пет милки ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение

          Но от друга страна, някои участници които са влезли на по 4.40, 5, 6 лв могат да се възползват и да потърсят изгоден изход с по 100 и дори 200% печалба, за да се включат и в други акции, които биха искали да притежат, а по някакви причини не са успели да го направят с нужните количества.
          Обратното ще разкара точно дребните спекуланти които ще изкарат по някоя друга хилядарка а Агрия ще събере акции които после може да продадат примерно на стратегически инвеститор.

          Ако могат да привлекат по подобие на Еврохолд инвеститор като ЕБВР на каква цена ще продадат дял а ? А скоро започват пристанището което се кофинансира от European Investment Bank. ЕБВР ще придобие миноритарен дял в „Евроинс Иншурънс Груп“

          Банката ще инвестира 30 млн. евро в застрахователния бизнес, а „Еврохолд“ - 12 млн. евро, като парите ще се ползват за развитието на „Евроинс Румъния“

          https://www.investor.bg/novini-i-ana...s-grup-335290/


          Коментар


          • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
            гладни спекуланти .. просо сънуват ... по спомен ... счетоводна 23+ ... П/Е е 3-4 .. проблема е мажоритаря дето е с скъндза и не ще да споделя с минориратите .. това че ще изкупят 100 000 акции освен моментна изкривяване на цената , дългосрочно нищо не влияе ...
            Но от друга страна, някои участници които са влезли на по 4.40, 5, 6 лв могат да се възползват и да потърсят изгоден изход с по 100 и дори 200% печалба, за да се включат и в други акции, които биха искали да притежават, а по някакви причини не са успели да го направят с нужните количества.
            Last edited by ALFA; 17.09.2021, 09:41.

            Коментар


            • гладни спекуланти .. просо сънуват ... по спомен ... счетоводна 23+ ... П/Е е 3-4 .. проблема е мажоритаря дето е с скъндза и не ще да споделя с минориратите .. това че ще изкупят 100 000 акции освен моментна изкривяване на цената , дългосрочно нищо не влияе ...

              Коментар


              • Ето така се прави,....;-Агрия АД ,уведомява, че на основание чл. 187б от Търговския закон и чл. 111, ал. 5 и ал. 6 от ЗППЦК и във връзка с решение на Общото събрание на дружеството, проведено на 29.06.2021 година,-и решение на Съвета на директорите на дружеството от...?? ?? ????г.

                Софарма АД-София
                Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета17:01

                София, България, 16 септември 2021 година – Съгласно изискванията на чл. 100т от ЗППЦК, “Софарма“ АД (SFA:„БФБ – София“, SPH: Warsaw Stock Exchange) уведомява, че на основание чл. 187б от Търговския закон и чл. 111, ал. 5 и ал. 6 от ЗППЦК и във връзка с решение на Общото събрание на дружеството, проведено на 23.02.2018 година, и решение на Съвета на директорите на дружеството от 16.09.2021 година, „Софарма“ АД уведомява, че дружеството възнамерява да изкупи собствени акции в ограничението по чл. 111, ал. 5 от ЗППЦК, както следва:
                - Брой акции, подлежащи на обратно изкупуване – 200 000 (двеста хиляди) броя акции;
                - Цена на обратно изкупуване – 3.70 лв. за една акция от капитала на дружеството;
                - Дата за изкупуване: 17.09.2021 година;
                - Лицензиран инвестиционен посредник, на когото е дадена поръчката за изкупуване – „Първа Финансова Брокерска Къща“ ООД.
                Last edited by inta53; 16.09.2021, 18:16.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                  Няма смисъл на ДВИ-то, на мен тя ми отговори, но чак след като писах на Райков, хубаво е той да знае, че се натрупва напрежение.
                  Писах и до Райков ! Призовавам всички да пишем до г-н Райков
                  Last edited by SoHo; 16.09.2021, 12:01.

                  Коментар


                  • - Приема решение за извършване на обратно изкупуване на собствени акции на дружеството при следните условия:
                    - Брой акции, подлежащи на обратно изкупуване – до 3% от общия брой акции с право на глас, издадени от дружеството или до 204 000 броя акции.
                    Не виждам нищо нередно до тук. Пише си ясно - ДО 204 000 акции. 0 < 204000, така че всичко е точно.

                    Коментар


                    • Няма смисъл на ДВИ-то, на мен тя ми отговори, но чак след като писах на Райков, хубаво е той да знае, че се натрупва напрежение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Писах мейл на г-н Райков и скоро се надявам на отговор, а още по-добре и на действия от страна на мениджмънта.
                        какъв е мейлът - dvi@armenskipop.bg ли По-добре звънни на яхтата, те да му дръпнат ушите и да го заплашат, че иначе ще разпродадеш 100-те си акции, с което ще срутиш цената, за която мажото полага толкова грижи и толкова много му дреме, че сън не го хваща
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Писах мейл на г-н Райков и скоро се надявам на отговор, а още по-добре и на действия от страна на мениджмънта.
                          Аз писах на ДВИ-то !

                          Коментар


                          • Писах мейл на г-н Райков и скоро се надявам на отговор, а още по-добре и на действия от страна на мениджмънта.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                              Аз съм на принципа, че постоянно трябва да се пише на ДВИ-тата и ако не отговарят на СЕО-тата, за да не забравят, че има и други с тях на лодката
                              Да пишем всички и да им напомним че трябва да се организират и да започнат изкупуването. А до тогава ще има явно консолидация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Да, затова си напълно прав! Щом е гласувано обратно изкупуване и пазарната цена е в неговите граници, такова трябва да бъде направено! Най-вече за да се излъчи сигнал за последователност и предвидимост от ръководството!
                                Може би трябва да пуснем малко мейли до г-н Райков.
                                Аз съм на принципа, че постоянно трябва да се пише на ДВИ-тата и ако не отговарят на СЕО-тата, за да не забравят, че има и други с тях на лодката

                                Коментар

                                Working...
                                X