IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
    Те са им разбити по различните фондове, а тук минаха в един пакет, Продавача също трябва да пусне уведомление така че ще го видим и него
    Нали знаеш че ИП може да обедини пакетите на няколко клиента и да минат като една сделка?
    Точно това би обяснило и защо няма обявяване за над 5% , ако са примерно 3+2+1%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
      Доверие имат Поне на последното ОСА имаха.
      Те са им разбити по различните фондове, а тук минаха в един пакет, Продавача също трябва да пусне уведомление така че ще го видим и него

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
        Продавача е или Емра ЕООД или Кристина 92, друг според отчета няма над 5%
        Доверие имат Поне на последното ОСА имаха.
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
          Миналата година извъртяха някакви странни сделки с разни фирми арендатори (вероятно свързани) за неуточнени суми.Така че аз си имам едно наум тука.
          Сумите ги има в неконсолидирания, въпреки че и на мен ми се стори, че скъпо са ги взели, при положение че купените дружества обработват земя под аренда, а не тяхна, Явно конкуренцията за обработваема площ в Добружа е доста сериозна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
            Купувача е единия от мажовците. Това за мен е положителна новина. Знае ли някой защо не излиза информация за продавача?
            Продавача е или Емра ЕООД или Кристина 92, друг според отчета няма над 5%

            Коментар


            • Купувача е единия от мажовците. Това за мен е положителна новина. Знае ли някой защо не излиза информация за продавача?
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Миналата година извъртяха някакви странни сделки с разни фирми арендатори (вероятно свързани) за неуточнени суми.Така че аз си имам едно наум тука.

                Коментар


                • Алонсо - ЕВАЛА !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                    Интересно ако решат да влизат чужди капитали в земеделието ни, на колко ще оценят агрията, по мои сметки още не сме стигнали само пазарната стойност на земята, която притежават
                    Ако решиш да направиш този бизнес минимума който съм смятал е 120 милки, но дори и да ги имаш едва ли ще има възможност нито да купиш нито да наемеш толкова земя.

                    Днес 13:46
                    NOK
                    Цитат:
                    средата на другата седмица

                    Мерси за отговора.
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Поздрави на всички земледелци.
                      Мнението не е препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Кога трябва да излезе съобщение кои са страните по сделката?
                        средата на другата седмица

                        Коментар


                        • Интересно ако решат да влизат чужди капитали в земеделието ни, на колко ще оценят агрията, по мои сметки още не сме стигнали само пазарната стойност на земята, която притежават

                          Коментар


                          • Кога трябва да излезе съобщение кои са страните по сделката?
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • Какъв засилен интерес към добрата стара Агрия.
                              Мнението не е препоръка за търговия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                В момента има сериозен пазар за подобни дружества. Имам предвид непублични. Пазарува се сериозно и с БГ капитали и с чужди. Предполагам схемата с Еларга, Атерата ще достигне и до Агрията макар, че те я работят земята и имат и бази.

                                Стойността на компанията ако се пусне цялата за продажба според мен ще бъде доста по-голяма от пазарната капитализация към настоящия момент.

                                ПП не е препоръка и нямам акции ( са мое съжаление)
                                +111
                                Напълно съгласен.
                                Компанийката си е 6. Едно птиченце ми каза че и мажо е надежден пич.
                                Все още е подценено и на тия нива както рече Берта.
                                А като поприключат с експанзията в недалечно бъдеще очаквам и инсталиране на добър дивидент. Е те тогава ще е съвсем из висините ракетата.

                                Коментар

                                Working...
                                X