IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
    Груеца с включването си тук и омразата, която сее, потвърждава положителния тренд по позицията. Влизам.

    Edit. Текуща цена 10 лв. Дрън.
    Да. Разцепи вече Алтерко и почва тук да громи

    Направо не е за вярване как не вижда очевидни неща.. уникат!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Прав си, здрав и успешен и ти -дано тази акция, а и друготе ти донесат таргетирания профит
      Благодаря!Тоя път пренебрегнах жената и купих на себе си!Махнах Доверието и Софарма!Пак да напомня-Никакви препоръки за търговия с каквото и да било!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
        Груеца с включването си тук и омразата, която сее, потвърждава положителния тренд по позицията. Влизам.
        И АЗ

        Коментар


        • Груеца с включването си тук и омразата, която сее, потвърждава положителния тренд по позицията. Влизам.

          Edit. Текуща цена 10 лв. Дрън.
          Last edited by top; 25.05.2021, 15:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

            https://money.bg/business/cargill-ot...-istoriya.html Четене информация (понякога и на ушенце)и анализи му е майката Груец!!!Бъди здрав и търгувай стига си висял по форумите!!! P.S.P.Препоръ никакви на никого разбира се!
            Прав си, здрав и успешен и ти -дано тази акция, а и друготе ти донесат таргетирания профит
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Ама ти наистина нямаш спирка - човекът, който от 20 прогнози за 2020 беше на 19 място по доходност и когото дори, аз, мега "каръкът" и "хейтър" бих по доходност - буахахаха. Или май беше другият човек, който се стресна от бас за Недоверие и започна да увърта за едни кирливи 200 кинта? Стига де - имал бил фолоуърс, на колко години си - на 10 ли? Импето не пише във форума от 3 години, ако не ме лъже паметта, и пак има 60+ последователи. Кажи си, че без да ти се обадят по телефона не правиш сделка и бъди рахат - никой не ти завижда за първата година, в която си на плюс за последните 5.

              Бъди все така здрав и успешен и внимавай, че след "супер успешните ти прогнози" в близко бъдеще много от тези 80 фолоуърс ще искат да се видят с теб в първо лице единствено число, за да изразят "благодарсността" си -трудно се насмогва на хорската "любов", особено когато пиесата по халтура свърши кинтите за помпане, но и този филм сме го гледали...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Забелязваш ли груйчо, че с никой друг не се закачам.. просто ти си уникален хейтър.. тъп но упорит! Как все налазваш да хейтиш най-добре развиващите се акции.. това си е направо талант! И как не те досрамява все да си в ролята на Нане дето иска на Вуте да му е зле!?

                Колкото до прогнози.. Ами просто ми погледни портфейла който съм публикувал в началото на годината.. по-ангажираща прогноза от това как си инвестирал над 100% от капитала си, здраве му кажи!
                Ти колко заложи на прогнозите си за крах на Алтерко и ДОХ!?

                Относно полезността.. ами сигурно са полезни мненията ми.. хората да кажат.. следват ме 80 човека.. При теб колко са!?
                https://www.investor.bg/novini-i-ana...mln-lv-328376/ Честито!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Поредно “прекрасно” и “смислено” мнение - за такива като теб важи максимата, че интернет не може да те направи по-тъп, отколкото си, само спомага да покажеш тъпотата си и пред света! А дори не пишех към теб, но явно много дълбоко съм ви го набил на някои места…
                  П.С. Имаш ли поне едно полезно мнение в този форум освен пружини, ластици, позитивните форумци и хейтърите и каръците? Поне едно с някаква смислена прогноза, пък макар и да са ти я казали по телефона?
                  https://money.bg/business/cargill-ot...-istoriya.html Четене информация (понякога и на ушенце)и анализи му е майката Груец!!!Бъди здрав и търгувай стига си висял по форумите!!! P.S.P.Препоръ никакви на никого разбира се!

                  Коментар


                  • Забелязваш ли груйчо, че с никой друг не се закачам.. просто ти си уникален хейтър.. тъп но упорит! Как все налазваш да хейтиш най-добре развиващите се акции.. това си е направо талант! И как не те досрамява все да си в ролята на Нане дето иска на Вуте да му е зле!?

                    Колкото до прогнози.. Ами просто ми погледни портфейла който съм публикувал в началото на годината.. по-ангажираща прогноза от това как си инвестирал над 100% от капитала си, здраве му кажи!
                    Ти колко заложи на прогнозите си за крах на Алтерко и ДОХ!?

                    Относно полезността.. ами сигурно са полезни мненията ми.. хората да кажат.. следват ме 80 човека.. При теб колко са!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Хаха, Груев неповторим си! Пак ли ще слагаш прът в колелото не прогреса!?

                      Само за едно те моля.. не купувай преди 20 лв., че няма такъв карък на БФБ
                      Поредно “прекрасно” и “смислено” мнение - за такива като теб важи максимата, че интернет не може да те направи по-тъп, отколкото си, само спомага да покажеш тъпотата си и пред света! А дори не пишех към теб, но явно много дълбоко съм ви го набил на някои места…
                      П.С. Имаш ли поне едно полезно мнение в този форум освен пружини, ластици, позитивните форумци и хейтърите и каръците? Поне едно с някаква смислена прогноза, пък макар и да са ти я казали по телефона?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                        Не зная доколко са " гадулки" и неефективни,
                        Но от инвестициите им в Атера не следва точно това -

                        31.12.2018 - 5,021,276 бр
                        31.12.2019 - 5,298,255 бр
                        31.12.2020 - 5,743,131 бр
                        31.03.2021 - 5,790,176 бр
                        Така е, а лятото на 2017 имаха 5.7млн.бр.

                        Коментар


                        • "Вербалните интервенции" във форума са част от играта(свикнали сме) - когато е ясно, че има едър продавач, всеки иска да мине тънко.Тишината е плашеща, не писанията срещу хартията.

                          Колкото до мажо - начинът на придобиване на Кехлибар подсказва, че не е толкова черен.

                          ПФ им усложниха живота с изисквания за ликвидност и оценка на нисколиквидни позиции.А и едва ли си заслужава ангажиране на човешки ресурс за следене на отчети и новини, ако е 0.1% от портфейла.Осигурените все пак е добре да питат "защо", стига да знаят в кой ПФ са парите им.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Хаха, Груев неповторим си! Пак ли ще слагаш прът в колелото не прогреса!?

                            Само за едно те моля.. не купувай преди 20 лв., че няма такъв карък на БФБ
                            Груеца е открил топлата вода, че когато преди няколко месеца цената беше ниска, хейта е преобладавал, а сега като е по-висока цената, хейта е по-малко.

                            Коментар


                            • Хаха, Груев неповторим си! Пак ли ще слагаш прът в колелото не прогреса!?

                              Само за едно те моля.. не купувай преди 20 лв., че няма такъв карък на БФБ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                ПФ НН - да продаваш на инат!
                                Захранихме добре с акции от тях и на 4,20 и на 4,50 , после на 5-5,9 ,през 6,5 та до сега.. Така и не се усетиха че са най-големите гадулки по позицията! На 15-20 лв. само ще гледат с влажен поглед и празна торбичка

                                Прекрасно е че има такива неефективни инвеститори на БФБ, за да можем да печелим добре ние останалите
                                Не зная доколко са " гадулки" и неефективни,
                                Но от инвестициите им в Атера не следва точно това -

                                31.12.2018 - 5,021,276 бр
                                31.12.2019 - 5,298,255 бр
                                31.12.2020 - 5,743,131 бр
                                31.03.2021 - 5,790,176 бр

                                Нямам акции в Агрия, но им хвърлям по едно око. Да, добра новина е за първия дивидент, както и за вземането на решение за обратно изкупуване.
                                Да видим, обаче и как ще се реализира решението за обратното, защото имаме доста дружества, при които е взето такова решение , но то се реализира или в символични размери, или не се реализира въобще.
                                Успехи желая все пак на държащите, защото в тази "малка лодка "- БФБ успехите на един са успехи за всички

                                Коментар

                                Working...
                                X