IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Нещата ще се развият типично за нашата каубайска борса.. акцията спи месец - два и в един момент, сякаш от нищото /или според кибиците след обаждане/ рязко изригва с 20-30% нагоре.
    Явно просто нашите бичета обичат да купуват акции на юруш.. с блъскане и ръгане с лакти.. така им е по-забавно, макар и не толкова доходоносно
    Как да тръге като и слагаха тапи!?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Нещата ще се развият типично за нашата каубайска борса.. акцията спи месец - два и в един момент, сякаш от нищото /или според кибиците след обаждане/ рязко изригва с 20-30% нагоре.
      Явно просто нашите бичета обичат да купуват акции на юруш.. с блъскане и ръгане с лакти.. така им е по-забавно, макар и не толкова доходоносно
      При положение, че всичко си е обявено черно на бяло и даже не е нужно вътрешно инфо.
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
        Тук започнаха ли да загряват за изкупуването?
        Нещата ще се развият типично за нашата каубайска борса.. акцията спи месец - два и в един момент, сякаш от нищото /или според кибиците след обаждане/ рязко изригва с 20-30% нагоре.
        Явно просто нашите бичета обичат да купуват акции на юруш.. с блъскане и ръгане с лакти.. така им е по-забавно, макар и не толкова доходоносно

        Коментар


        • Тук започнаха ли да загряват за изкупуването?
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            От Септември.
            На ОСА казаха че според посредника им - Елана, можели да изкупуват акции само в периодите позволени за вътрешни лица. Аз възразих че това не е вярно и че БФБ и ИХБ например си изкупуват по всяко време. Те казаха че ще проверят, но аз лично се съмнявам.. Хората са земеделци и търговци не брокери.. Елана са за бой!
            Благодара Батка, нормално да се доверят на посредника си без да се напъват да разсъждават много в тази посока

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Тук кога да очакваме да стартира гласуваното обратно изкупуване?
              От Септември.
              На ОСА казаха че според посредника им - Елана, можели да изкупуват акции само в периодите позволени за вътрешни лица. Аз възразих че това не е вярно и че БФБ и ИХБ например си изкупуват по всяко време. Те казаха че ще проверят, но аз лично се съмнявам.. Хората са земеделци и търговци не брокери.. Елана са за бой!

              Коментар


              • Тук кога да очакваме да стартира гласуваното обратно изкупуване?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                  Ако може бай Ганьо да почне пак да плюе тук, че цената заспа днес.
                  Днес е при Алтерко

                  Коментар


                  • Ако може бай Ганьо да почне пак да плюе тук, че цената заспа днес.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                      И аз си мислех,че Алтерко което купих на 2,87 няма да иде на повече от 4 лева,ама ейго на 16 лева!Не викай дявола! Препоръки никакви разбира се!
                      Тук има бая margin of safety все още ! Времето ще покаже кой е прав.


                      Не е препоръка!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Важно е да покажат уважение давайки дивидент а и без дивидент трудно ще отидем до 20 лв.
                        И аз си мислех,че Алтерко което купих на 2,87 няма да иде на повече от 4 лева,ама ейго на 16 лева!Не викай дявола! Препоръки никакви разбира се!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                          Аз предпочитам от 5лв,да стане 10лв,отколкото да дадат 0,3лв дивидент.
                          Важно е да покажат уважение давайки дивидент а и без дивидент трудно ще отидем до 20 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение
                            След 13 години борсова история, най-накрая им се "откъсна от сърцето" да подхвърлят малко трохи като дивидент на акционерите. Правят го заради международната конюнктура, която позволява главоломно нарастващи печалби на агробизнесите, част от които са и те. Познайте дали щеше да има дивидент, ако това не се беше случило. Рано е да бъдат обсипвани с хвалебствия, при все че повече от десетилетие не споделиха и стотинка от печалбата си с акционерите.
                            Аз предпочитам от 5лв,да стане 10лв,отколкото да дадат 0,3лв дивидент.

                            Коментар


                            • След 13 години борсова история, най-накрая им се "откъсна от сърцето" да подхвърлят малко трохи като дивидент на акционерите. Правят го заради международната конюнктура, която позволява главоломно нарастващи печалби на агробизнесите, част от които са и те. Познайте дали щеше да има дивидент, ако това не се беше случило. Рано е да бъдат обсипвани с хвалебствия, при все че повече от десетилетие не споделиха и стотинка от печалбата си с акционерите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Да. Разцепи вече Алтерко и почва тук да громи

                                Направо не е за вярване как не вижда очевидни неща.. уникат!
                                Заровил е главата в пясъка, но дупето се вее свободно като профилната му снимка.

                                Коментар

                                Working...
                                X