IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
    Акционерите за 1 месец се увеличават от 444 на 534. Още малко до 750, има време до март.
    първо няма голям смисъл да се влиза с Софикса сега и второ по естествен начин няма как още повече от 200 да се съберат. не са много инвеститорите в БГ. Ако се направи едно увеличение на капитала заради пристанището, с добра реклама и след като излезе добрият годишен доклад - може. Тогава и сегашните акционери ще могат да кешират сума от продажба на правя, ако искат. Другият вариант е с раздаване на акции на служители за стимулиране, на трактористите и др.

    Коментар


    • Акционерите за 1 месец се увеличават от 444 на 534. Още малко до 750, има време до март.

      Коментар


      • Акционерите се увеличават, ФФ намалява

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Да видим да не е първа скоро
          При мен стана този месец.. От трета, хоп номер 1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Да видим да не е първа скоро
            при теб може и да стане, щото Балонерко си заминава, ама Софикс разпъна акАрдѝона, че е продал
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              Щото ми е втора по тежест в портфейла.
              От колко акции е този портАфейл бре? като речете така първо по тежест, втора по тежест, направо се обърквам. кажи имам 10К акции, на печалба си 5-10-20-50К лева и бъди рахат
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Щото ми е втора по тежест в портфейла.
                Да видим да не е първа скоро

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Много ми е гот!
                  Ще ме спукаш от смях.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Що?
                    Щото ми е втора по тежест в портфейла.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Много ми е гот!
                      Що?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Много ми е гот!

                        Коментар


                        • Сега някви хорица/инвеститори/ седят и се чудят дали да купят. Утре като тръгне стремглаво нагоре ще си счупят ръцете да се редят на пазарна.

                          Коментар


                          • 50Т на 15 лв.!
                            Знакова сделка.. нивото 15 се утвърждава като новия бенчМарк тук

                            ...а лисичетата нека се облизват гладни под лозата

                            Коментар


                            • Мажо май се появи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                                На големия почти му свършиха,.а и не продава на всяка цена.
                                Това затлачване не ми харесва, има някаква цел....
                                Едва ли се чака някой да изкара 500К лв и да ги взема

                                Коментар

                                Working...
                                X