IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Билборд АД (BBRD / BOARD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз и мои приятели сме готови да придобием мажоритарния пакет при пазарната цена в момента.. Ако някой е готов да ни продаде...

    Коментар


    • Сега някой да предложи изкупуване на голям дял от мажовците на 30 ст. Това си е 10% над пазарната цена, далавера за тях
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        При 15 млн акции знаеш ли кога ще станеш маджо?
        Теоретично при 7 някъде. Или по днешни цени за около 1,5 млн. лв.
        Ама не ме разбирай погрешно - не ща да ставам
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

          Мдааа, трябва да се купува, но дано не ни направят мажовци
          При 15 млн акции знаеш ли кога ще станеш маджо?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Никой не говори за купуване...Прочети по-надолу и ще разбереш...
            Като не се извадят пари и не се купува няма как да стане а тук малко му трябва да отиде над 50 ст.
            Мдааа, трябва да се купува, но дано не ни направят мажовци
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • [QUOTE=конфуций;n3500412]

              Никой не говори за купуване...Прочети по-надолу и ще разбереш...[/QUOTE
              Като не се извадят пари и не се купува няма как да стане а тук малко му трябва да отиде над 50 ст.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Бля,бля на 0,278 1000 няма кой да купи той 20 000 ще купува........по-полека с изхвърлянията.
                Никой не говори за купуване...Прочети по-надолу и ще разбереш...

                Коментар


                • Идеята ми харесва. Ще участвам и аз. Бройките не са много около ( зависи от критерия ), но за пък това са взети на висока цена

                  Коментар


                  • Охоо, днес 20% ръст !!! Това ли ще е новата ракета ? Май натам върви работата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                      Мога да участвам с 20 хил. броя.
                      Бля,бля на 0,278 1000 няма кой да купи той 20 000 ще купува........по-полека с изхвърлянията.

                      Коментар


                      • Мога да участвам с 20 хил. броя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bango Разгледай мнение
                          Имам приятел с около 40 хил. забравени във времето акции тук. Може би също би се включил, ако има инициатива. Има също и фондове на ПОД с доста сериозно акционерно участие-около 5%
                          И аз това видях, че Пенсионноосигурителен институт имат към 5%...от групата на Лев инс...дали ще са кооперативни

                          Някой с по-голямо участие може да ми пишена лични, ако не иска тук.

                          пп Едно време като се занимавахме с Бенчмарк ФИ, се включиха ИНГ и Алианц...но по-скоро само да отчетат някаква активност. Отидохме на няколко срещи и те после зарязаха всичко и ликвидираха участието си на 5-6 стотинки. Пука им, те упавляват чужди пари. Потънаха няколко милиона на бъдещите пенсионери...
                          Last edited by dex; 04.09.2019, 08:21.

                          Коментар


                          • Имам приятел с около 40 хил. забравени във времето акции тук. Може би също би се включил, ако има инициатива. Има също и фондове на ПОД с доста сериозно акционерно участие-около 5%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Декс, тук съм много скромен, със съдружника около 40к имаме. Ама само кажи, че се заемаш и ще дигнем бройката
                              какво ще вдигате ве, няма никакъв оборот ?
                              Тук мажоритарят има 'ногократно повече и само он си кара влака. Другото е ала-бала..
                              Last edited by krakatau; 04.09.2019, 07:13.

                              Коментар


                              • Декс, тук съм много скромен, със съдружника около 40к имаме. Ама само кажи, че се заемаш и ще дигнем бройката

                                Коментар

                                Working...
                                X