IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Билборд АД (BBRD / BOARD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не е цветя и рози. Акоп някой реши да разтовари - ще му помогна

    Коментар


    • Отчет от вчера - двойна консолидирана печалба.
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение

        ....пък, ако може и малка печалба да направи..
        Може,далеко сме от върха......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение

          т.е. най-после възможност за някой, имал неблагоразумието да вкара повече от 2хил. лева тук, да излезе.
          ....пък, ако може и малка печалба да направи..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
            Ами нормално, след пет години непрекъснат спад ,нещата да се обърнат
            и да дойде време за малко радост.
            т.е. най-после възможност за някой, имал неблагоразумието да вкара повече от 2хил. лева тук, да излезе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
              Ами нормално, след пет години непрекъснат спад ,нещата да се обърнат
              и да дойде време за малко радост.
              То няма и да е трудно, когато се усетят колко е подценено това дружество. При тези нива няма и особено предлагане. 26К акции ни делят от 60ст. цена, което е почти двойно на текущата. Къде другаде се вдига така цената при такива "грандиозни" обеми?
              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

              Коментар


              • Ами нормално, след пет години непрекъснат спад ,нещата да се обърнат
                и да дойде време за малко радост.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Интересното е че няма кой да му даде на поставения бид при последна цена.. Или свършиха акциите на плашливите ръчички тук или акционерите се усетиха че компанията струва доста повече от мизерната си оценка на БФБ..
                  Много съм доволен добре че имаше кой да продава на евтинийка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                    Усещате ли как някой си прекупва тук и неусетно цената си расте
                    Интересното е че няма кой да му даде на поставения бид при последна цена.. Или свършиха акциите на плашливите ръчички тук или акционерите се усетиха че компанията струва доста повече от мизерната си оценка на БФБ..

                    Коментар


                    • Усещате ли как някой си прекупва тук и неусетно цената си расте
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                        Хмм сериозно търсене се появи днес тук... Интересно, че 22К акции ни делят от 67 ст. цена, за кого по-напред
                        Батя имаше такъв лаф - Пружината се натяга и може да се скъса После входът става тесен и е грубо бутането с лакти ...
                        без препоръка

                        Коментар


                        • Хмм сериозно търсене се появи днес тук... Интересно, че 22К акции ни делят от 67 ст. цена, за кого по-напред
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Бятя, нямам съмнение в това. Сигурен съм, че доста хора биха го лапнали на секундата на такава цена на каквато се котира на борсата. Абсурдно ниска цена си е.
                            Приходи 37млн лв годишно, цена на цялото дружество - 3.75млн лв. БФБ реалности!!!
                            Ми купувайте само пишете У форума
                            Кофтито е че тоз дет раздава картите не мисли като Вас
                            Нормално за Бг мълчете си и това както в държавата...
                            Last edited by lobos; 09.09.2019, 21:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Аз и мои приятели сме готови да придобием мажоритарния пакет при пазарната цена в момента.. Ако някой е готов да ни продаде...
                              Бятя, нямам съмнение в това. Сигурен съм, че доста хора биха го лапнали на секундата на такава цена на каквато се котира на борсата. Абсурдно ниска цена си е.
                              Приходи 37млн лв годишно, цена на цялото дружество - 3.75млн лв. БФБ реалности!!!
                              Last edited by BSEtrader; 09.09.2019, 21:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Аз и мои приятели сме готови да придобием мажоритарния пакет при пазарната цена в момента.. Ако някой е готов да ни продаде...
                                Бъзикаш се.....

                                Коментар

                                Working...
                                X