IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Билборд АД (BBRD / BOARD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
    Тука се отпускат кредити за 6 млн. с покритие имоти и машини на компанията, а пазарната кап. е 3 млн.
    Нещо на мен не ми се връзва аритметиката
    Е, нормално, на БФБ сме все пак.. случват се такива аномалии. Затова си го обичам този пазар. Понякога ти дава безкрайно много време да видиш неща които всички игнорират, да изградиш солидна позиция. И когато пазара "открие" това което е било под носа му толкова време, да направиш трицифрена доходност

    Коментар


    • Тука се отпускат кредити за 6 млн. с покритие имоти и машини на компанията, а пазарната кап. е 3 млн.
      Нещо на мен не ми се връзва аритметиката

      Коментар


      • Трябва ти протокол за делбата, подписан от всички наследници пред посредника или нптариално заверен такъв

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
          Понеже ми стана интересно, ако сгъна цирка как семейството ми ще наследи акциите ми на БФБ
          Да не се опасяваш, че някой съфорумник ще ти посегне..?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

            Понеже ми стана интересно, ако сгъна цирка как семейството ми ще наследи акциите ми на БФБ, знаете ли кой закон да потърся за повече инфо. Със чуждите ИП от рода на Interactive Brokers е по-сложно, но родните акции все пак са вписани поименно в Централен Депозитар.
            Стоят си на твое име докато някой не ги поиска чрез ИП регистрационен агент. https://www.elana.net/bg/trading/registered-agent.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение
              Тук се наследяват акциите на Генчев-баща....кога е починал? Светла му памет. Интересно какво ще става с дружеството.
              Уведомления за дялово участие в резултат на процедура по наследяване на акциите на Василе Стефанов Генчев, получени в Билборд АД на 29.09.2021 г от Стефан Генчев, Калин Генчев и Венета Генчева
              Понеже ми стана интересно, ако сгъна цирка как семейството ми ще наследи акциите ми на БФБ, знаете ли кой закон да потърся за повече инфо. Със чуждите ИП от рода на Interactive Brokers е по-сложно, но родните акции все пак са вписани поименно в Централен Депозитар.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Хм, след като младото поколение пое кормилото тук, дали пък няма да видим някакво развитие в положителна посока най-сетне.. толкова години тъпчат на едно място..
                Ако започнат да показват реалните резултати, тук може да се видят поне 3-4 млн. лв. годишна печалба.. Тогава и цената на акцията ще бъде съвсем друга и при нужда от финансиране, компанията ще може да се възползва от събуждащия се капиталов пазар за набиране на ресурс.
                Според мен не могат 3-4 млн. отдавна се изпилиха маржовете
                Last edited by Dio; 06.11.2021, 10:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  “Билборд“ отчита 87,66% ръст на консолидираната печалба към септември

                  https://www.investor.bg/novini-i-ana...temvri-339125/
                  Хм, след като младото поколение пое кормилото тук, дали пък няма да видим някакво развитие в положителна посока най-сетне.. толкова години тъпчат на едно място..
                  Ако започнат да показват реалните резултати, тук може да се видят поне 3-4 млн. лв. годишна печалба.. Тогава и цената на акцията ще бъде съвсем друга и при нужда от финансиране, компанията ще може да се възползва от събуждащия се капиталов пазар за набиране на ресурс.

                  Коментар


                  • “Билборд“ отчита 87,66% ръст на консолидираната печалба към септември

                    https://www.investor.bg/novini-i-ana...temvri-339125/

                    Коментар


                    • Тук се наследяват акциите на Генчев-баща....кога е починал? Светла му памет. Интересно какво ще става с дружеството.
                      Уведомления за дялово участие в резултат на процедура по наследяване на акциите на Василе Стефанов Генчев, получени в Билборд АД на 29.09.2021 г от Стефан Генчев, Калин Генчев и Венета Генчева

                      Коментар


                      • 16570 от мен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Еми двойна, но пак е много слабо! С тези продажби при една нормална нетна рентабилност за този сектор от 10% трябва да вадят по 3 млн. лв. годишна печалба... Колко години вече се влачат с мизерни резултати!?
                          Аз предлагам да се обединим миноритарите, да свикаме ОСА и да поискаме назначаването на контрольори, които да проверят из основи дружеството за 5 г. назад!
                          Съгласен съм, че може да е и по-добре. Все пак според мен е хубаво да се спомене и напредъка към добро.
                          Ако се съберете и ви липсват малко бройки, викайте.
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Винаги съм за. Добавям и моите

                            Коментар


                            • Здравейте, участвам в инициативата със скрамните 5000 бр.. Малко, но от сърце!

                              Коментар


                              • Еми двойна, но пак е много слабо! С тези продажби при една нормална нетна рентабилност за този сектор от 10% трябва да вадят по 3 млн. лв. годишна печалба... Колко години вече се влачат с мизерни резултати!?
                                Аз предлагам да се обединим миноритарите, да свикаме ОСА и да поискаме назначаването на контрольори, които да проверят из основи дружеството за 5 г. назад!

                                Коментар

                                Working...
                                X