IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бианор АД (5BI / BIANOR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от superlud

    Помниш ли Бедо за колко купи празно място в Младост.... тва на Бианор си е направо без пари. Сега след като няма да имат разходи за наем печалбата трябва леко да нарасне. На мен ми е по интересно как ще тръгне онлайн супермаркета там е разковниччето според мене а офиса е верен ход
    Бедо е друг случаи, разискван е достатъчно, но основната разлика е че тяхната сграда ще има търговско предназначение и ще носи сериозни приходи от наеми!
    Не съм съгласен, че печалбата ще нарасне, защото задълженията по заема ще компенсират намалелите разходи за наеми.
    Като говорим за интернет бизнес, не мисля че е особено належащо фирмата да е локализирана в даунтауна на супермагаполиса София, а спокойно могат да направят аутсорсинг на повечето дейности например в Септември, където НИ са значително по-евтини, а по магистралата се стига по-бързо отколкото от Люлин до центъра
    --

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BankOfLame
      Бианор подписа договор за покупка на офис в София

      всичко добре, но не съм съгласен с цена от 930 евро/м2 и обща цена три пъти по-висока от печалбата за Q2 за придобиване на 4 офиса с 16 паркоместа в Младост 4!

      Общата им инвестиционна политика е за 4млн. като вече близо 1млн. са похарчени за офис. Допълнителен бонус е, че над половината от имота е купен с ипотечен заем за 250к евро от Булбанк.

      Keep up the good work!
      Помниш ли Бедо за колко купи празно място в Младост.... тва на Бианор си е направо без пари. Сега след като няма да имат разходи за наем печалбата трябва леко да нарасне. На мен ми е по интересно как ще тръгне онлайн супермаркета там е разковниччето според мене а офиса е верен ход
      Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

      Коментар


      • Бианор подписа договор за покупка на офис в София

        всичко добре, но не съм съгласен с цена от 930 евро/м2 и обща цена три пъти по-висока от печалбата за Q2 за придобиване на 4 офиса с 16 паркоместа в Младост 4!

        Общата им инвестиционна политика е за 4млн. като вече близо 1млн. са похарчени за офис. Допълнителен бонус е, че над половината от имота е купен с ипотечен заем за 250к евро от Булбанк.

        Keep up the good work!
        --

        Коментар


        • Явно тук и при Тодоров няма много агресивни фондове, които да осъществят философията на този материал.

          http://www.investor.bg/?id=55046

          Коментар


          • Първоначално изпратено от voodooHunter
            Първоначално изпратено от R.I.P.
            Първоначално изпратено от voodooHunter
            Нещо взе да тръгва надолу тази акция полека лека...
            А ние Хънтърите я чекаме отдолу....
            Позна - на 7-8 лева, толкова струват за мен. Всеки си смята за себе си, нищо на никого не препоръчвам.
            За такава фирма и счетоводната е висока. Все още не съм прочел нито един адекватен аргумент да се инвестира тук или в СБС, освен чисто спекулативния, който е общовалиден за всичко докато е ново.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R.I.P.
              Първоначално изпратено от voodooHunter
              Нещо взе да тръгва надолу тази акция полека лека...
              А ние Хънтърите я чекаме отдолу....
              Позна - на 7-8 лева, толкова струват за мен. Всеки си смята за себе си, нищо на никого не препоръчвам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R.I.P.
                Първоначално изпратено от voodooHunter
                Нещо взе да тръгва надолу тази акция полека лека...
                А ние Хънтърите я чекаме отдолу....
                dam ,4akame vi dolo za da vi izqdem

                Коментар


                • Първоначално изпратено от voodooHunter
                  Нещо взе да тръгва надолу тази акция полека лека...
                  А ние Хънтърите я чекаме отдолу....

                  Коментар


                  • Нещо взе да тръгва надолу тази акция полека лека...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от GL
                      Първоначално изпратено от Perla
                      Първоначално изпратено от GL
                      Адреса на сайта е http://www.nay-mag.com към момента е само имидж, който не е активен. В деня на официалния старт на сайта, ще можете да го разгледате по-подробно и да го тествате.
                      Ще проверява ли НАЙ МАГ дали ни продава продукти чието съдържание отговаря на етикета. Защото вие ще копирате инфото от етикета си на сайта и ние ще купуваме килото боб с инфото от вашия сайт. Ако боба да речем е БИО а после се окаже че не е тогава кого ще трябва да санкционираме?!?

                      Би било добре да помислите за идеята. Може да слагате надценка да речем 5% на продукти чиито произход лично сте проверили и гарантирате !
                      Когато си купувате стока от магазина, но се окаже, че нейното съдържание се различава от посоченото на етикета, кой носи отговорност магазина или производителя, който с фирмата си декларира за верността на етикета?
                      ЗНачи когато купувам от Най Маг все пак ще мога да видя оригиналния етикет на стоката за да преценя прекрасно

                      Но имах друго предвид, давах ви идея ... в момента много етикети ползват без да имат правото щампи като ЕКОЛОГИЧЕН, НАТУРАЛЕН - доста актуална тема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Perla
                        Първоначално изпратено от GL
                        Адреса на сайта е http://www.nay-mag.com към момента е само имидж, който не е активен. В деня на официалния старт на сайта, ще можете да го разгледате по-подробно и да го тествате.
                        Ще проверява ли НАЙ МАГ дали ни продава продукти чието съдържание отговаря на етикета. Защото вие ще копирате инфото от етикета си на сайта и ние ще купуваме килото боб с инфото от вашия сайт. Ако боба да речем е БИО а после се окаже че не е тогава кого ще трябва да санкционираме?!?

                        Би било добре да помислите за идеята. Може да слагате надценка да речем 5% на продукти чиито произход лично сте проверили и гарантирате !
                        Когато си купувате стока от магазина, но се окаже, че нейното съдържание се различава от посоченото на етикета, кой носи отговорност магазина или производителя, който с фирмата си декларира за верността на етикета?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GL
                          Адреса на сайта е http://www.nay-mag.com към момента е само имидж, който не е активен. В деня на официалния старт на сайта, ще можете да го разгледате по-подробно и да го тествате.
                          Ще проверява ли НАЙ МАГ дали ни продава продукти чието съдържание отговаря на етикета. Защото вие ще копирате инфото от етикета си на сайта и ние ще купуваме килото боб с инфото от вашия сайт. Ако боба да речем е БИО а после се окаже че не е тогава кого ще трябва да санкционираме?!?

                          Би било добре да помислите за идеята. Може да слагате надценка да речем 5% на продукти чиито произход лично сте проверили и гарантирате !

                          Коментар


                          • Вярно ли е, че Бианор вече имат работещ офис за разработка на софтуер в Пловдив? Ако е така, то ще ми е интересно да науча броя на софтуерните специалисти, които сте налии там до сега, както и Вашите планове за бъдещото развитие на пловдивския офис.

                            Коментар


                            • Адреса на сайта е http://www.nay-mag.com към момента е само имидж, който не е активен. В деня на официалния старт на сайта, ще можете да го разгледате по-подробно и да го тествате.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GL
                                Първоначално изпратено от superlud
                                Някой знае ли кога ше тръгне "Най Маг" според проспекта трябваше да започне работа от средата на годината на сайта пишат през есента ама май ще е за нова година като гледам LG ако е на линия нека сподели
                                Здравейте,
                                По отношение на Най-Маг бих искал да ви информирам, че датата на официалния старт на електронния супермаркет ще бъде 15 октомври 2007 г.
                                Поздрави,
                                ГЛ
                                На какъв адрес ще бъде сайта?

                                Коментар

                                Working...
                                X