IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бианор АД (5BI / BIANOR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GL
    Първоначално изпратено от superlud
    Някой знае ли кога ше тръгне "Най Маг" според проспекта трябваше да започне работа от средата на годината на сайта пишат през есента ама май ще е за нова година като гледам LG ако е на линия нека сподели
    Здравейте,
    По отношение на Най-Маг бих искал да ви информирам, че датата на официалния старт на електронния супермаркет ще бъде 15 октомври 2007 г.
    Поздрави,
    ГЛ
    На какъв адрес ще бъде сайта?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от superlud
      Някой знае ли кога ше тръгне "Най Маг" според проспекта трябваше да започне работа от средата на годината на сайта пишат през есента ама май ще е за нова година като гледам LG ако е на линия нека сподели
      Здравейте,
      По отношение на Най-Маг бих искал да ви информирам, че датата на официалния старт на електронния супермаркет ще бъде 15 октомври 2007 г.
      Поздрави,
      ГЛ

      Коментар


      • Някой знае ли кога ше тръгне "Най Маг" според проспекта трябваше да започне работа от средата на годината на сайта пишат през есента ама май ще е за нова година като гледам LG ако е на линия нека сподели
        Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

        Коментар


        • ...плахо.

          Коментар


          • Търговия може и да няма ама кросовете почнаха
            Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
              "Печалба 42% за инжестиралите в Бианор...

              Няма ли някой да изсипе 500-600 акции поне?...
              Я....!?!?!

              Коментар


              • "Печалба 42% за инжестиралите в Бианор...

                Няма ли някой да изсипе 500-600 акции поне?...

                Коментар


                • Днеска май вдигнахме обороти ама все още като за след ИПО търговията си е направо смешно малка. Е поне имамме относително равновесна цена около 11 лв
                  Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

                  Коментар


                  • observer.bg iamsh prawo...no pyk zwuchi nqkak silno i krasiwo Uspeh na igriwite...

                    ne e preporyka ili...

                    Коментар


                    • "Печалба 42% за инжестиралите в Бианор.......... Книжата на Бианор се търгуваха на цени между 10,8 лв. и 14,5 лв., или с близо 42 на сто повече в сравнение с емисионната цена при IPO-то от 10,25 лв."
                      що за констатация/препоръка при общ обем за деня 1400 лева?

                      Коментар


                      • От Мюнхен ми изглеждат така нещата:
                        някои компании си струват и поради това съм се съсредоточил в тях. В резултат на тая концентрация на усилия не ми остава време да се занимавам с "клошарство".

                        Мисля че е излишно да казвам, че изказването ми не е препоръка. Още повече , че нищо конкретно не съм казал. Само си бая.........

                        Коментар


                        • Петаре, къде да я търся причината, ти къде я виждаш причината? От Мюнхен как изглеждат нещата ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ПИЧ
                            Няма никаво движение на тази позиция , това 100-тина акции да се прехвърлят е смешен пазар.
                            Целия пазар е умрял тази сутрин. Не се ли върнаха от отпуски тия хора вече ?
                            Пич,
                            причината не я търси в отпуската.

                            Коментар


                            • Няма ли някой да изсипе 500-600 акции поне?
                              Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

                              Коментар


                              • Няма никаво движение на тази позиция , това 100-тина акции да се прехвърлят е смешен пазар.
                                Целия пазар е умрял тази сутрин. Не се ли върнаха от отпуски тия хора вече ?

                                Коментар

                                Working...
                                X